Frogica :: 05.06.2026 ob 16:06
https://youtu.be/1cQh1ccqu8M

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 05.06.2026 ob 15:34
@Soviet Power Supreme Nikol ne veš, kam se stvari obrnejo😄 Moralni kodeksi so doskt sam lepo zapakirana teorija. Hedonizem brez škode sebi in drugim je navsezadnje bolj praktičn😉 ni zgolj point kokjs teb zaupam ti se pazi..js sn konc koncev ženska.poleg tega, da sm ženska, mam to nevarno lastnost, da se folk moje družbe preveč navadi😂

poslano v temi :: onli fansica 18 let ima 32 000 narocnikov krat 15 dolarjev je to pol milijona n amesec
Frogica :: 05.06.2026 ob 14:08
@Soviet Power Supreme I'll take the "baddie" part, but I stand by what I said😌 Saj je pa res no. Še trudit se ne rabiš, preprosto uživaš in folk to kupi🙈😆😆

poslano v temi :: onli fansica 18 let ima 32 000 narocnikov krat 15 dolarjev je to pol milijona n amesec
Frogica :: 05.06.2026 ob 13:39
Menim, da je zdravila smiselno vključit takrat, ko so bili drugi pristopi že preizkušeni in niso prinesli zadostnga napredka. Ne kot prvo rešitev, temveč kt strokovno vodeno pomoč, ki posamezniku olajša pot do okrevanja,ne glede na starost.

poslano v temi :: Otroci na psihiatričnih zdravilih - moje mnenje
Frogica :: 05.06.2026 ob 13:34
Tremo ma🙈

poslano v temi :: Ta spet pije, poslušajte jo !
Frogica :: 05.06.2026 ob 13:20
Mhm. Drugić. Danes sm spila že svoj max kav.. dve😆

poslano v temi :: Pijete kavo
Frogica :: 05.06.2026 ob 13:17
Pa saj ne služijo sam bejbe navajolh se snemava in objavljava bo tut kaj kapnlo. Js sumim, da dva kolega (par) dejansko s tem dodatno služita.

poslano v temi :: onli fansica 18 let ima 32 000 narocnikov krat 15 dolarjev je to pol milijona n amesec
Frogica :: 05.06.2026 ob 11:39
@Yara https://youtu.be/QBK6xymmKHM?si=3LT9-IxCYaPHWYSO Ni čudno, da se men danes taak drema☺️☺️

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 05.06.2026 ob 11:21
In js res grem na kavo. Danes sm na terenu v tem cudovitem vremenu. Tole pa je nekje v okolici slovenj gradca https://postimg.cc/HckhzP22, če kdo rabi češnje😊

poslano v temi :: Pijete kavo
Frogica :: 05.06.2026 ob 11:07
@Žaba Js bi šla takoj zdaj.

poslano v temi :: Pijete kavo
Cvek123.com © 2014-2026