Frogica :: 03.06.2026 ob 15:49
Če je nerešljivo,potem je edina rešitev, da jih nehaš reševat in sprejmeš situacijo.

poslano v temi :: Kako naj se speavim v dobro voljo
Frogica :: 03.06.2026 ob 15:07
Ne spomnim kdaj sm bla nazdnje JUNIJA taaak prehlajena.. groza, uboga js. Kdo bo odgovarjal zato?

poslano v temi :: JUNIJ
Frogica :: 03.06.2026 ob 12:27
Nekateri odnosi so kot kava -če jih ne negujemo, se ohladijo. In ko se enkrat ohladijo, nikol niso povsem enaki kot prej. -če jeffersonovo misel o kavi razširimo na odnose☕☔

poslano v temi :: Pijete kavo
Frogica :: 03.06.2026 ob 11:49
Bom pogledala to blade runner, me firbec, če me bo kaj potegnlo v zf Ti pa tole poglej https://youtu.be/HQ594vk3wWI

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 03.06.2026 ob 7:25
Posmehovanje moškemu zaradi težav z erekcijo ni znak iskrenosti ali samozavesti, pč pa čiste nezrelosti. Noben moški si ne želi bit v taki situaciji, zato je poniževanje zaradi nečesa, kar ga že samo po sebi prizadene, nizkotno. Kdor v takem trenutku napada človekovo moškost, pove več o sebi kot o njem..

poslano v temi :: ena o sexu
Frogica :: 02.06.2026 ob 22:02
https://youtu.be/pEBJlZuWtyU

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:53
A tak.. full malo gledam zf.. Nikoli ne reci nikoli😆

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:49
@Julij Cezar Vidš. Hvala njej! Saj ne zameri kr tk🙏

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:44
@Julij Cezar Dejstvo je, da je omejenost navidezna in priučena. Douglas.. serija neka je bla.. brala nism.

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:39
Ja haha. Saj sm ustrelila besedo in zdaj pač naj tava. Lih sm pred kratkim braka o njej in pleksusu. Oh. Na marijo se js premalo spomnem.. pomoje ona več name misli. Verjamem, da je ponosna.

poslano v temi :: Đuli
Cvek123.com © 2014-2026