Ne spomnim kdaj sm bla nazdnje JUNIJA taaak prehlajena.. groza, uboga js. Kdo bo odgovarjal zato?
poslano v temi :: JUNIJ Nekateri odnosi so kot kava
-če jih ne negujemo, se ohladijo. In ko se enkrat ohladijo, nikol niso povsem enaki kot prej.
-če jeffersonovo misel o kavi razširimo na odnose☕☔
poslano v temi :: Pijete kavo Bom pogledala to blade runner, me firbec, če me bo kaj potegnlo v zf
Ti pa tole poglej
https://youtu.be/HQ594vk3wWI
poslano v temi :: Đuli Posmehovanje moškemu zaradi težav z erekcijo ni znak iskrenosti ali samozavesti, pč pa čiste nezrelosti. Noben moški si ne želi bit v taki situaciji, zato je poniževanje zaradi nečesa, kar ga že samo po sebi prizadene, nizkotno. Kdor v takem trenutku napada človekovo moškost, pove več o sebi kot o njem..
poslano v temi :: ena o sexu @Julij Cezar
Dejstvo je, da je omejenost navidezna in priučena.
Douglas.. serija neka je bla.. brala nism.
poslano v temi :: Đuli Ja haha. Saj sm ustrelila besedo in zdaj pač naj tava. Lih sm pred kratkim braka o njej in pleksusu.
Oh. Na marijo se js premalo spomnem.. pomoje ona več name misli. Verjamem, da je ponosna.
poslano v temi :: Đuli |
poslano v temi :: Kako naj se speavim v dobro voljo