Frogica :: 02.06.2026 ob 21:35
@Julij Cezar kaj -kaj je

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:35
Beseda čudež men zveni preveč mistčno. Sama vse dojemam kot del narave.. to, da česa (še) ne razumemo, ne pomeni, da je nenaravno, pč presega trenutno širino našega razumevanja 🙈

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:30
Manipura

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:26
@Računovodkinja iz JS Obseden je s tem kak je kao ona obsedena. Zelo kompleksno stanje. Skorda nerešjivo. Mogoče koga obsede reševanje te obsesije.

poslano v temi :: Luzerka Barca je tako odvisna od forumov, da visi tudi tukaj gor
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:22
Saj odpere s klikom na "glejte v youtube"😄 Js pa ne verjamem lih v čudeže. Oz js o nicemer nimam neke koncne misli. Čudežno mi je da nč ne vemo pa se delamo, da nam je vse jasno😂 Me je pa spomnlo zdaj na ta komad https://youtu.be/gjV7FVflns4

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:17
Dobra.. A verjameš v čudeže?

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:08
https://youtu.be/C4cmJ7QqBMI

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:06
@Viharni jezdec Njemu so pomotoma ošilili obrvi. Signal tam teče😆

poslano v temi :: Ta pa je reptil. ☝️
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:04
@Soviet Power Supreme Večini je delovanje sistema všeč. Najdejo si svojo drobtinico in plavajo.Zarad takih razmer postanejo tud zlo privoščljivi zato jim je bit v sistemu nek ventil in občutek zadoščenja

poslano v temi :: Zdrav človek potrebuje delo in ne socialne pomoči
Frogica :: 02.06.2026 ob 21:01
Všečno😍

poslano v temi :: Đuli
Cvek123.com © 2014-2026