Beseda čudež men zveni preveč mistčno. Sama vse dojemam kot del narave.. to, da česa (še) ne razumemo, ne pomeni, da je nenaravno, pč presega trenutno širino našega razumevanja 🙈
poslano v temi :: Đuli @Računovodkinja iz JS
Obseden je s tem kak je kao ona obsedena. Zelo kompleksno stanje. Skorda nerešjivo. Mogoče koga obsede reševanje te obsesije.
poslano v temi :: Luzerka Barca je tako odvisna od forumov, da visi tudi tukaj gor Saj odpere s klikom na "glejte v youtube"😄
Js pa ne verjamem lih v čudeže. Oz js o nicemer nimam neke koncne misli. Čudežno mi je da nč ne vemo pa se delamo, da nam je vse jasno😂
Me je pa spomnlo zdaj na ta komad
https://youtu.be/gjV7FVflns4
poslano v temi :: Đuli @Viharni jezdec
Njemu so pomotoma ošilili obrvi. Signal tam teče😆
poslano v temi :: Ta pa je reptil. ☝️ @Soviet Power Supreme
Večini je delovanje sistema všeč. Najdejo si svojo drobtinico in plavajo.Zarad takih razmer postanejo tud zlo privoščljivi zato jim je bit v sistemu nek ventil in občutek zadoščenja
poslano v temi :: Zdrav človek potrebuje delo in ne socialne pomoči |
poslano v temi :: Đuli