Nimam, me je pa zdaj prešinilo. Moj sanjski dejt bi bil večer v dvoje ob gramofonu, z Bitli, Sinatro v ozadju, brez nekega kompliciranja..sam dobra muzika, pogovor in pravi filing. Pa kak gintonic,ki sm ga lihkar spila 😂😂🎶
poslano v temi :: Đuli Če hoditabosa jima je je zihr jasno, to kar teb ni. Da njun cilj ni avtocesta..
poslano v temi :: Đarmun in Navajo bosta morala pazit Đuli saj se vidi z aviona, da te nekdo kopira in dela kretena iz tebe
poslano v temi :: Ta spet pije, poslušajte jo ! Zakaj na srečo? Men se zdi ta blodnjavost nekaj zlo lpega. Ta občutja so kot neka ekstaza ☺️ Ko si z nekom, ki ti v tistem trenutku pomeni vse in ga vidiš kot svoj sveti gral, je občutek res nor. Potem pa metuljčki odletijo in začetna evforija popusti. Takrat se pokaže, kaj je v odnosu zares ostalo in tam se začne vse, o čemer sem pisala prej.
Sanjarjenje je lahko nekaj čudovitega in ni nič narobe z njim❤️
A maš gramofon?
poslano v temi :: Đuli @Julij Cezar
Film je dober, lep in čustven..zato pa je film. V resničnem življenju je pričakovat in iskat neki tak filmskega največkrat utopija. V reali je bolj pomembno sprejemanje, poslušanje, slišanje in prilagajanje.
Na koncu je vedno stvar dveh ljudi. Če preskoči iskra, jo je treba znat zrelo peljat naprej, sicer začne ven butati ego. Film se konča lih kjer bi naj nastopla reala pol. Tak pa pokaže hrepenenje, poželenje in naklonjenost zvezd pol pa je tam zaključni del☺️
poslano v temi :: Đuli |
poslano v temi :: Zakaj je med Italijani toliko avtizma?