Frogica :: 06.06.2026 ob 11:20
@Matias Ja ja.. dovolj o nas, kako si kaj ti?

poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025
Frogica :: 06.06.2026 ob 11:19
Vidis to mi je pr teb minus. Eno je odprta veza, drugo pa da ti eno osebo kakor da ne spostujes.. ti tvoje ne spostujes. Ker pocnes nekaj kar ves da bi jo prizadelo. Samo daje teb ok.to ni lepo poba.. res ne.

poslano v temi :: Če bi jaz bil ženska, bi bil feministka
Frogica :: 06.06.2026 ob 11:17
Pa kupi jacuzzi in tvjeko vrz na teraso.

poslano v temi :: Ej bejba
Frogica :: 06.06.2026 ob 11:14
Pa to ni zanimivo. To je tak klišejsko. Men bi blo zakon. Če bi cebula blabla ane. Da bi tip s katerim bi se iskrilo mi pozvonil na vrata-kot v moviju bi bla sama doma in brez obvez, ravno iz pod tuša. Ko bi odprla bi pa sam planu name in me stisnu ob steno. Gledat movie pa da zun še sveti je too much, jest morta en druga ne pa kitajca. In zelen čaj? Like wtf dude. Naj bo vsaj s special aromo. Pol pa bi šeu še na večerjo.. ne gola bi skakala po kuhinji in kuhala skupaj s pacanjem ter končala pod tušem. spanec v toplem objemu to pali, ko je zima. Zdaj bi biu pa spanec kjer sta oba gola kn se kvecjemu prepletata z nogami.. like i need space. 😊

poslano v temi :: Ej bejba
Frogica :: 06.06.2026 ob 10:59
@Soviet Power Supreme A tvoja ve za to kako se z drugimi pleteš?

poslano v temi :: Če bi jaz bil ženska, bi bil feministka
Frogica :: 06.06.2026 ob 10:50
@svetilnik 1x je en reku, take sam tup po betici, da vse ni za tolerirat.. včasih to drži. Se zgodi, da je težko bit "pametnejsi" in padeš na njihov nivo. Zato pa je fajn prebrat kak tak komentar, ki si ga ti podal, da nas malo spomne kako in kaj 😉

poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025
Frogica :: 06.06.2026 ob 9:45
Mah, saj.. ko postane vse skup brez veze. Matias ma očitno svoje blodnje, vendar bi se to nenehno napeljevanje in podtikanje moralo enkrat ustaviti. Vedno bolj se mi zdi, da je takšno univerzalno negativno psihoanaliziranje izraz hude tesnobe al pa le način delovanja nekoga, ki namerno provocira. Od vsega skupaj ni nobene koristi. Gre sam za neskončno nabijanje, ponavljanje istih vzorcev in pritlehno obtoževanje brez prave vsebine.. koristi ni "škoda" pa se tak lah doseže, če so podtikanja tak vztrajna in konstantna.

poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025
Frogica :: 06.06.2026 ob 7:31
Matias zakaj me preprosto ne vprašaš kaj mislim, namesto, da takole modruješ in me ponižuješ, kaj imaš od tega. Pogosto greš nad viharca z nekimi ti ti ti ti. Potem skočiš name, pol pa jokaš ko te js nazaj vžgem. Greš po vojsko sandr, sanj, zdenk in ostalih trolov in si pišeš joj kako obsedena si z mano. Zdaj bodva odkrita no, si res tak hudo bolan, al si sam žleht? Zakaj se menim s kom starejšim, ja poglej se ti pr svojih precej zrelih letih nisi lih material za normalno komuniciranje. Si nekako predstava vsega od česar lah razumna ženska beži. V pomoč so ti raztegljive baby dollike v videih, v reali še teh umetnih ne morš prjet.. oprosti za vse hudo na tem svetu?! Problemi s sikanjem vsepovprek ne bodo kr tak minili. Zakaj pa je navajo lah privlačn komunikator tu pa ni 60+? Poglej idesija, nekaj nad 50, je še dobr za pogledat in poleg prijetn za komunicirat. Naj ti ne bom js izgovor za to, da ne delaš pozitivnih korakov na seb oz. Kdorkoli drug. Preprosto vprašaj in lah ti svetujemo brez da noriš.

poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025
Frogica :: 06.06.2026 ob 7:21
Ne gori panj,gorijo jeziki. https://youtu.be/rISYCquFeI8 Julijpolno je imitacij, teh gramofonoc z rogom. Sam te imitacije so tak (pre)očitno umetne. Če je pr vas gramofon iz 1960 ste tak dobri. V Halozah sm vidla neko mini zbirko starih radijev, zravn je biu res lep gramofon.. 😆

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 05.06.2026 ob 21:12
@e bre Na polno @Julij Cezar https://youtu.be/ZhIsAZO5gl0 😂 Ej, to me spominja na otroštvo. Zih smo meli kaj podobnga. Sam js hočm tega z rogom https://share.google/nPpDvCpRHYRTZUDXd

poslano v temi :: Đuli
Cvek123.com © 2014-2026