Ne nisi kvaliteten moški, ampak si egoistično prase, glede na tvoje razmišljanje in pisanje. Ker jo imaš ras a si zgonjen ji ne poveš resnice, ker misliš sam nase. O spoštovanju pa nimaš pojma. Js pravim hedonizm ja a ne na račun drugega. Ti nisi hedonist. Tvoja drža je bolj stil samo zase kot prase. Vse ostalo je blebet in trošenje besedm človek človeku.. daš dam..
poslano v temi :: Če bi jaz bil ženska, bi bil feministka @Matias
Hvala.. hvala za potrditev da drži, da najbolj samozavestni nasveti običajno pridejo od ljudi, ki o situaciji vedo najmanj. Popolnoma tipičen primerek tega si. Škoda nakupa sončnih očal pri tebi, ko pa si ves čas v temi. Matias, js te ne bom ranla😉 in nism tvoja rana. Želim ti prijeten dan
poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025 @Julij Cezar
Sm pogledala, to so ti sejmi ja. Nvem zakaj še nism nikol šla kaj pogledat. Bom zdaj zihr. Hvala za idejo.
https://youtu.be/WV3dcuPyv4M
poslano v temi :: Đuli Kako preveč? Saj pa ti komaj kaj pišem. Js sm v redu. Hvala za vprašanje.
poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025 |
poslano v temi :: Zabaven film - Mango 2025