Čveka :: 22.05.2026 ob 22:23
@japajade Uf…. A to boli, ali imaš protibolečinsko terapijo vključeno v prenos podatkov?

poslano v temi :: Kaj bi morala narest Resnica, da ne bi bila “prevara”?
Čveka :: 22.05.2026 ob 22:10
@no pa mi povej Pa če to ni luštno, no! Pa da se lahko tako veselite te sorte “zmage”, to je res fenomen. Najmanj doping, če ne kaj močnejšega (in neozdravljivega) 😉 Bi mi prosim prosim poročal, kaj je iz te velike zmage kapnilo tebi v žep in na dušo?

poslano v temi :: Kaj bi morala narest Resnica, da ne bi bila “prevara”?
Čveka :: 22.05.2026 ob 22:05
@Vprasaj Pa jaz tebe vprašam: si ti že bil na svetu leta 1941, da lahko ocenjuješ 85 let prevare? Ali so ti strici povedali? Meje smo odprli pred 70+ leti, od vstopa v EU pa že sploh lahko greš, kamorkoli se ti zalušta. Pa se javi iz kakega desnega raja in poročaj o neizmernih radostih!

poslano v temi :: Kaj bi morala narest Resnica, da ne bi bila “prevara”?
Čveka :: 22.05.2026 ob 21:54
@no pa mi povej Mene niso ogoljufali in moje počutje ni niti malo odvisno od tistih pajacov, ki si tam merijo svoje ostanke… Lepo je vedeti, da je si tudi ti zadovoljna. Oni nezadovoljni so precej bolj naporni. Samo poglej jih: kljub “veliki zmagi” ne morejo nehati s pljuvanjem 😉

poslano v temi :: Kaj bi morala narest Resnica, da ne bi bila “prevara”?
Čveka :: 22.05.2026 ob 21:48
@Čaki malo Če… če…. Če bi bili tam trezni, pismeni in prisebni, bi znali prebrat, kaj piše na glasovnici, ne pa, da jim mora sam veliki vodja s prstom pokazati, kam naj narišejo krogec…

poslano v temi :: 51. glas za predsednika vlade je Janši dala ...
Čveka :: 22.05.2026 ob 21:34
@klaus Je Logar jasno in glasno povedal, kar vemo že od zdavnaj: tako pač je v politiki. Danes rečemo tako, drugič drugače. Pa ne gre za besede. Te so postale zelo poceni. GRE ZA DEJANJA. No, ta pa vidimo in čutimo. Znanec je to dobro opisal: politiko moraš jemati multisenzorno, še najmanj s sluhom. Pogosto sicer boli, a tako si vsaj zapomnimo. No, nekateri imajo pri nas slab spomin 😉

poslano v temi :: Kaj bi morala narest Resnica, da ne bi bila “prevara”?
Čveka :: 22.05.2026 ob 21:25
@8409 Nisi ti par tednov nazaj pljuval čez zmešane dementne stare babe? Eh, ta desna scena… ne bi vam dala tri narisane ovce za čuvat 😄

poslano v temi :: Bravo Janša
Čveka :: 22.05.2026 ob 21:14
Kar bi morali narediti, ni treba ekstra spraševati. Čas se ne da zavrteti nazaj in lažnivca ne moreš naučiti govoriti resnice. Kar bi lahko naredili sedaj, bi bilo, da odstopijo iz parlamenta in istočasno ukinejo tudi svojo stranko, sicer bi tam namesto sedanjih sedel ducat nadomestnih insektov. Česar pa seveda ne bodo storili prostovoljno, temveč jih bo ukinil narod. Kak posameznik bo presedlal v neko drugo stranko, kak totalni zmedenec bo ustanovil svojo, večina pa bo do smrti živela na naš račun. Najprej z astronomskim nadomestilom poslanske plače, nato pa na Zavodu za zaposlovanje. Ali bodo pa le sprejeli tisto bajeslovno sedemmestno podkupnino? 😉

poslano v temi :: Kaj bi morala narest Resnica, da ne bi bila “prevara”?
Čveka :: 22.05.2026 ob 20:39
@8409 Ne sklepaj po svojih. Že itak dovolj trpijo, oni in mi zaradi njih. Enostavna razlaga obstaja: Stevanovič je štel in vemo, kako gre njemu s števillkami, je ta teden že večkrat dokazoval svoje znanje matematike.

poslano v temi :: 51. glas za predsednika vlade je Janši dala ...
Čveka :: 22.05.2026 ob 20:35
So si sposodili števec iz Trstenjakove, ali je sam Janez oddal petnajst glasovnic?

poslano v temi :: 51. glas za predsednika vlade je Janši dala ...
Cvek123.com © 2014-2026