@Julij Cezar
Golob osebno je zanj glasoval.
Zanalašč. 😉
Jaz bi na njegovem mestu tudi. Tu imaš, pa se izvoli osramotiti in se te rešimo za vekomaj amen.
poslano v temi :: Janez Janša je postal premier @kajakaši
Le verjemi in bodi zveličan.. vso srečo želim! Na kaj drugega od sreče nekateri ne morete računati…
poslano v temi :: Mislim, da si je Resnica izmislila, da so jih levičarji hoteli podkupiti @beboti
😄😄😄 za razliko od Janše, ki so ga vrgli iz Zveze komunistov in nato zavrnili v vseh strankah tega sveta, da je na koncu moral lastno stranko ustanoviti…
poslano v temi :: Janez Janša je postal premier @kajkaši
Ne bodi no otročji. Velepomembno je eno kajakaško društvo na Savinji… mastne milijarde, kajne?
@Bizarno
Zna biti, da je bil Pucko med prvimi zametki politikov tipa “ponudiš- vzamem”… , za take se niti v njihovem aktualnem ni nihče brigal. Vse do danes 😉
Nismo pa pozabili vzorca, če imaš to v mislih.
poslano v temi :: Mislim, da si je Resnica izmislila, da so jih levičarji hoteli podkupiti Take medije si želi SDS. Njihova Nova24 je eno samo hujskanje, na nacionalki bi pa po njihovo lahko delala samo Erika in Rosvita.
Pa bomo imeli idilično, ubrano in sprostilno vzdušje z javnim prikazom nekulturne komunikacije.
Le kako jim to kaj paše skupaj z idejo o več avtoritete in spoštovanja v vzgojnih načrtih šol?
poslano v temi :: Odmevi Pa ravno njim bi nekdo ponujal sedemmestne zneske, ja… meni se bolj zdi, da so se samo na oglasno desko dali in objavili zaželjeno ceno. Objava po Janezovi zamisli, cena pa plod njihove fantazije in prepotentnosti.
Sploh pa SDS ves čas tako poznavalsko omenja različne strategije izvedb volitev, sestavljanja koalicij in podobnih političnih veščin. Da ne omenjamo, koliko vedo o Black cube-u…
Tisti glasovi iz tujine so pa bili krepko vsi za leve. A tega Tomašič ni povedal? Si pa poglejte uradno poročilo DVK.
Morda rabimo nov slovar slovenščine. Pojem “resnica” za nekatere ni dovolj dobro pojasnjen.
poslano v temi :: Mislim, da si je Resnica izmislila, da so jih levičarji hoteli podkupiti Ali že vemo, kaj o migrantih piše v slavni koalicijski pogodbi? Pa o družinskih članih, ki ne delajo?
Polna usta je imela desnica migrantov. No, pa da vidimo njihov recept za rešitev problema.
poslano v temi :: A o migrantih pa ne bomo nič? @emkhmmmm
“Kdo je kršil ustavo? kaj je dokazano? Kje so pravnomočne sodbe?”
Da ti počasi pojasnim, ker vidim, da te zadeve prehitevajo:
Sodišče je kraj, kjer se bo kaj dokazovalo in sodišče bo izdalo sodbo.
Ali pa je po tvoje najprej pravnomočna sodba in šele potem sodišče po tvoje? Kdo pa izda sodbo, če ne sodišče? Ti morda?
Jej jej jej, brihtno si se ti lotil tega, ni kaj.
poslano v temi :: Pa bo le vložena pritožba glede vmešavanja Black Cube na Ustavno sodišče @Jap
Bodi vesel, da smo smešni, imaš vsaj kak žarek dobre volje. Če gledate vaše, vam lahko gre samo na jok ali mine do življenja.
poslano v temi :: Kaj so desnibkomunisti še kar popadljivi, čeprav bo njihova vlada? |
poslano v temi :: Mislim, da si je Resnica izmislila, da so jih levičarji hoteli podkupiti