Čveka :: 18.05.2026 ob 16:55
@Ina Ti prav zares verjameš, kar si napisala? Zabavno…

poslano v temi :: Sindikati so zbrali 47.000 podpisov za referendum proti zakonu za bogate
Čveka :: 18.05.2026 ob 7:42
Misliš v “Politično s Tanjo Gobec”? Isto se sliši po mednarodnih krogih, med ustavnimi sodniki, med strokovnjaki… in predvsem ljudje vemo, kam to pelje. Le pastirjeve ovce nimajo zmožnosti kritične presoje.

poslano v temi :: Včerajšnji odmevi
Čveka :: 18.05.2026 ob 6:54
Baje so desni blazno podjetni in obožujejo denar. Kako to, da ne ustanovijo nekih zavodov in združenj, pa bi jim denar letel v žepe? Plemeniti in državotvorni, kot trdijo, da so, bi ga potem donirali v proračun in bili rešitelji Slovenije. Ziher bi jim zato kak spomenik ali muzej postavili. Aja… oni to raje na tiho v kešu…

poslano v temi :: Jenull prejel 40 mio eur, vir
Čveka :: 17.05.2026 ob 19:03
@Res je Moteni storilci ne gredo v zapor, temveč na posebne oddelke psihiatrije. Tam pa ni nekih luksuzov, še vedno jih je večina v prastarih graščinah, recimo Hrastovec. Je pa psihopat vsakdo, ki je v stanju moriti, posiljevati ali kakorkoli maltretirati kogarkoli. Zdrav človek takih dejanj ne more storiti. Se strinjam, to bi moralo biti vse v dosmrtnih ječah brez možnosti pomilostitve. Če jih mika, naj se koljejo med seboj.

poslano v temi :: Zakaj se psihopate obravnava drugače kot navadne smrtnike ko storijo najtežja kazniva dejanje - umore, ubije…
Čveka :: 17.05.2026 ob 16:51
@Čveka ni judoka Kritika na račun napačnih in škodljivih odločitev desne politike ni isto, kot napadanje. Kdor kritike ne prenese in se čuti napadenega, ima zgolj slabo vest in verjame v strategijo “napad je najboljša obramba”. Janše ne prenese 80% Slovencev. Čisto isto bi bilo, če se ne bi javno oglasil nobeden od levih politikov. Ljudje v večini niso slepi in se jim ne da diktirati floskul, kot lahko to vidimo pri zapriseženih Janševih volilcih. Onih 25%, ki so verjeli desnim satelitom recitacijo “z Janšo ne gremo v vlado” si je pa zdaj kupilo pameti. Na naslednjih volitvah bo vse jasno.

poslano v temi :: A bo nova vlada končno preklicala priznaznje kvazidržave Falestine?
Čveka :: 17.05.2026 ob 16:34
@mitiinlegende Če želiš ustaviti laganje, moraš najprej poskrbeti, da ji ne delaš reklame. Ali pa, da vsaj za drugimi ne ponavljaš, kar ne moreš sam z gotovostjo preveriti. Tako, kot nekateri prakticirajo ponavljanje laži toliko časa, da postane skoraj resnica, velja tudi obratno, čeprav s precej več napora. Se pa splača.

poslano v temi :: Oblast bodo prevzeli politiki s popolno odsotnostjo morale
Čveka :: 17.05.2026 ob 14:11
@delim Dvoličnost in odsotnost morale smo kar lepo uvozili, to ni slovenska značilnost. Prav tako hlapčevstvo ne. Pri nas se je temu stoletja reklo tolerantnost, sprejemanje drugačnosti, prilagodljivost, dobrosrčnost in poštenje. Zdaj imamo več ali manj rezultat tipa “dobrota je sirota” in bo čas, da spet odločno postavimo stvari na svoje mesto.

poslano v temi :: Oblast bodo prevzeli politiki s popolno odsotnostjo morale
Čveka :: 17.05.2026 ob 14:07
@mitiinlegende Od kdaj je pa morala smešna in zavajajoča? Tako razmišlja tista tretjina državljanov, ki so s svojimi glasovi pomagali zakuhati zgoraj omenjeno sramoto civilizacije

poslano v temi :: Oblast bodo prevzeli politiki s popolno odsotnostjo morale
Čveka :: 17.05.2026 ob 9:09
Me prav zanima, zakaj prihajajoča vlada nujno potrebuje toliko reklame in napadanja odhajajoče garniture. Pa ne, da je posredi kaka negotovost?

poslano v temi :: A bo nova vlada končno preklicala priznaznje kvazidržave Falestine?
Čveka :: 17.05.2026 ob 7:39
@Viharni jezdec 😄😄 se še čaka na strokovno mnenje, a se pričakuje, da med osnovna živila spadajo samo kondomi z okusom (po jagodi, banani …), navadni brez okusa pa bodo spadali med embalažo 😉

poslano v temi :: Kaj ste ugotovili?
Cvek123.com © 2014-2026