Čveka :: 23.05.2026 ob 11:21
@8409 Imam zate biznis. Kacin se umika v penzijo, pa bi ti bil primeren javni govorec nove vlade. Se bomo imeli čemu smejati.

poslano v temi :: Mislim, da si je Resnica izmislila, da so jih levičarji hoteli podkupiti
Čveka :: 23.05.2026 ob 11:06
@hi hi hi 👍 o, to pa vsekakor! Od nekdaj sem imela moške veliko raje …😉

poslano v temi :: Kva zdej levaki, lepo praznujete Janša weekend???
Čveka :: 23.05.2026 ob 10:48
@hm Ma pusti. Ne moreš razumeti, kar nima logike. Nekateri se bledo zavedajo pirove zmage, pa rabijo tolažilni element. Vsak cajt bodo iz treh našteli deset prestopnikov. Na koncu se jim zna prisvetiti ideja, da je cela Svoboda glasovala za njih in Stevanovičevi sploh niso podprli Janše… nekako je pa ja treba utrditi prepričanja, sicer bi prehitro planili v jok.

poslano v temi :: Kaže, da so za janšo glasovali trije levičarji
Čveka :: 23.05.2026 ob 10:35
@51 I hi hi hi hi… koliko tu manjka od napovedane ustavne večine???? Vidiš, hitro se nekateri morate zadovoljiti z malim…

poslano v temi :: Kva zdej levaki, lepo praznujete Janša weekend???
Čveka :: 23.05.2026 ob 10:13
Prav kul bo videti, s kako hitrostjo bo tu nekdo s svojim lastnim giftom za vse večne čase pokopal samega sebe skupaj s svojim spremstvom vred. Glede na začetni tempo bo jeseni že finiš.

poslano v temi :: Kva zdej levaki, lepo praznujete Janša weekend???
Čveka :: 23.05.2026 ob 8:55
@za Čveko 😄 ne vzganjaj faušije. To vodi v stres. Prvi znaki se ti že kažejo, te že skrbi za druge, namesto zase 😉

poslano v temi :: Kaj bi morala narest Resnica, da ne bi bila “prevara”?
Čveka :: 23.05.2026 ob 8:51
@špicparkeljc Torej ti tudi ne dviguješ glasovnic? Ja glej ga no! 😄

poslano v temi :: niso dvignili glasovnic
Čveka :: 23.05.2026 ob 8:18
@Sovražim Janšo!! Hočeš povedati, da je to edini način sestavljanja koalicij? Torej je glede na število sedežev vendarle Janez segel globlje v blagajno, ker je moral kupiti vsaj dva poslanca več, kot Robert. Malo drugačno strategijo blatenja bo treba uporabiti, da ne potunkaš tudi svojih.

poslano v temi :: Mislim, da si je Resnica izmislila, da so jih levičarji hoteli podkupiti
Čveka :: 23.05.2026 ob 8:06
@Viharni jezdec Če bi se tam kloftali s pestmi, bi to bilo koristno in mogoče celo vzgojno, pa ne bi vplivalo na nas. Problem je, da se oni cufajo v stilu “če ti lahko ukradeš DARS, bom pa jaz kako zavarovalnico”. Vidiš, tu pa mi dobimo po bučah. Nekaj bo treba naredit, da več ne dobijo v roke teh velikih igrač.

poslano v temi :: Janša grozi Golobu, da ga bo poslal na Dob
Čveka :: 22.05.2026 ob 22:34
@Julij Cezar Kaj je štiri leta proti večni norosti? Ti bi moral vedeti…

poslano v temi :: 51. glas za predsednika vlade je Janši dala ...
Cvek123.com © 2014-2026