Vedi :: 27.05.2026 ob 19:49
Sam sem imel super otroštvo, pa tudi kasneje mi v primerjavi z marsikom ni bilo nič hudega... Pa mi je povsem jasno da imam hudičevo srečo, da sem srečal čudovito žensko, ki me jemlje takšnega kot sem.. pa čeprav ji večkrat ni čisto jasno pri čem je, ker sem ... no mal poseben vsake toliko. Tako da, ne vem, pri vsakem reskiraš, idealnih ljudi ni. Ne moreš kar na palec, tale je, tale pa ni...

poslano v temi :: Bi bili z nekom, ki ni imel ok otroštva?
Vedi :: 17.05.2026 ob 14:35
Super ideje, hvala. Zaenkrat še malo zbiram ideje, z vlakom praktično nimam izkušenj. Pa še mal presenečenja bo.

poslano v temi :: Z vlakom po Evropi
Vedi :: 17.05.2026 ob 10:12
'Dan. Eno vprašanje, mal študiram, da bi šla z mojo mal z vlakom naokoli po Evropi, pa me mal firbec, če ima kdo kakšno izkušnjo kam se splača it pogledat. Če je mal romantike zraven, ne škodi. Pozitivne izkušnje, negativne, mal za orientacijo., Hvala.

poslano v temi :: Z vlakom po Evropi
Vedi :: 26.04.2026 ob 6:45
@Ana54 Kako pa da je toliko obremenjenih? Niso imeli kaj počet pa so si šli delat probleme?

poslano v temi :: Kaj bom z njo?
Vedi :: 22.04.2026 ob 17:27
@riki Upam da se zafrkavaš. Se ti zna še kolcat za njo. Vprašaj se, če je ona najboljše kar se ti lahko zgodi. Ljudje nimamo toliko izbire, kot se nam dozdeva. Lahko si svojo dozo že pokuril pa še ne veš ne.

poslano v temi :: A je vam normalno, da ženska pusti moškega, če je ne pokliče
Vedi :: 21.04.2026 ob 18:07
@Ima prav Odvisno od ženske. Prav tako kot je to odvisno od moškega.

poslano v temi :: Srečno samski. 43-letnik, brez otrok, neporčen
Vedi :: 20.04.2026 ob 20:00
@Tak je pa si pogledal video do konca. Možakar je poln tesnobe, je pa dovolj pameten da ve da ne rabi še dodatne. Bistvena razlika. Ne spuščaš ljudi v svoje življenje, če še sam ne funkcioniraš. Sicer pa kot pravi sisi, podobni karakterji spadajo skupaj, sicer je katastrofa.

poslano v temi :: Srečno samski. 43-letnik, brez otrok, neporčen
Vedi :: 19.04.2026 ob 20:10
Karma naj bi delovala na dolgi rok na dušo, v življenju te pa tepe odgovornost za dejanja četudi ji poskušaš ubežat, vsake toliko pa tudi dejanja drugih. Usoda ni knjiga je bolj kot osnutek. določenim stvarem ne moreš ubežat, na določene pa lahko vplivaš.

poslano v temi :: Karma - a imam prav?
Vedi :: 18.04.2026 ob 19:00
@Čveka Tako mi je bilo rečeno. Meni osebno do vodljive, kaj šele podrejene ženske ni nič. Tako da sem bil kar precej začuden. Prej sem imel vedno občutek da je to prišlo iz mode ob pojavu prvih kočij brez konj. Moja bi me iz balkona vrgla, če bi jo poskusil hendlat:-D

poslano v temi :: Dober partnerski odnos - sreča ali delo na sebi
Cvek123.com © 2014-2026