Ženska v moško življenje prinese le stres. Bolje je biti sam.
8
ok 19.04.2026 ob 12:59
Super, da človek lahko živi tako kot želi.
Zakaj točno treba sproti srat po ženskah, ki jih nočeš sicer ni razumljivo logično razmišljajočim ljudem. Ma ok 🙂
-1
Misscutie22 19.04.2026 ob 13:07
@Tak je
Isto napacen moski v zenski lajf prinese stres zato je takrst boljse biti samska! Nehajte s tem generaliziranjem in potem zatekanjem v samoto in v celibat ali v friends with benefits povrsinske odnose.
-3
kaj je narobe? 19.04.2026 ob 13:14
@Misscutie22
Kaj je narobe z friends with benefits odnosih?
3
Sissi 123 19.04.2026 ob 13:59
Za normalne ljudi nasprotni spol prinese dopolnitev, drugačen vidik, energijo. Same lepe stvari. Moraš pa paziti koga spustiš v svoje življenje, nismo z vsemi kompatibilni. Niti nimajo vsi enako dobrih namenov ali srca. Ob pametni izbiri in ščepcu sreče je pa življenje z nasprotnim spolom veliko lepše, bolj pestro in zanimivo.
0
komp 19.04.2026 ob 14:05
Ne gre se za kompatibilnost, ampak prilagajanje z obeh strani, spoštovanje, skupno reševanje težav, da gresta oba v isto smer ...
-5
Sissi 123 19.04.2026 ob 14:10
Se ne strinjam. Najprej moraš dobiti nekoga na isti valovni dolžini, šele potem lahko malenkosti prilagajaš. Lahko nekoga izredno spoštuješ, oba imata iste cilje, lahko sta oba vsak zase super osebu, a nobeno prilagajanje ne skupno reševanje težav vaju ne obdrži skupaj, ker sta v svoji osnovi popolnoma nekompatibilna. To so tako močne razlike v karakterju in vrednotah, da preprosto ne gre skupaj.
Ko najdeš sebi primerno osebo, s katero vajbata na enakih frekvencah, sledi odločitev, predaja in seveda vse kar si naštela zgoraj, da se zveza obdrži. Tako jaz vidim.
0
se strinjam 19.04.2026 ob 15:10
@Sissi 123
Tako je. V vezi dveh zelo različnih oseb bo vedno ena del sebe morala "pozabiti", da bo kao funkcioniralo. Za vezo je zelo pomembno da imata dva podoben življenjski stil, vrednote in cilje. Jasno se je vedno potrebno prilagajati, ma da moraš pa prav spremeniti se da si z nekom kao skupaj, to pa ni dobra veza. Vsaj za moje pojme ne.
1
Vam se pa da 19.04.2026 ob 15:41
Ocitno ste sami psihologi in psihiatri tukaj pa imate pisarne zaprte med vikendi...
-5
Strinjam se 19.04.2026 ob 17:21
@Sissi 123
Sissi , ima prav. Ključno je da se ujemata v večini stvari, imata podobne poglede, vrednote, gledata v isto smer, potem se avtomatsko za kakšno malenkost prilagodiš. Moj mož in jaz zelo dobro shajava, niti skregati se ne moreva pošteno , v par malenkostih sva si pa različna, ampak ker so nepomembne, ne igrajo vloge. Tudi če se na hitro skregava, čez par minut pozabiva, kaj je že bilo .
-3
Strinjam se 19.04.2026 ob 17:22
@se strinjam
Točno to. Ti moraš ostati ti. Z nekom ti mora biti prijetno , z nekom moraš ohraniti sebe.
-1
Strinjam se 19.04.2026 ob 17:23
@Strinjam se
*V vezi moraš ti ostati ti. Mal sem čudno napisala ,zato dopolnjujem. Prilagajanje da boš nekomu všečen, hkrati pa sam sebe povoziš, ni v redu
Nič revolucionarnega ni povedal, že 20 let je jasno, da moškemu, ki zmore živeti sam, ženska prinese samo probleme. Sploh pa ta moderna ženska.
4
Blui 19.04.2026 ob 20:58
Biti z nepravo osebo zagotovo prinese nemir v življenje.
Mir pa prava oseba zate.
Če primerjaš s službo- z določenimi sodelavkami, sodelavci tako lepo poteka dan- v sodelovanju, miru, delo gladko poteka, vmes se kaj pogovarjamo, pohecamo.
Z določenimi pa skoz drama, hrup, dretje, podtikanje svojega dela itd.
Ne moreš se pa ves lajf prilagajat drugim, kompromisirat, to je škoda življenja.
1
Generik 20.04.2026 ob 19:38
Danes več praktično ne nadete človeka, ki bi idealiziral večgeneracijska skupna gospodinjstva. Skoraj vsi komaj čakamo, če le si lahko privoščimo, da gremo na svoje.
Zakaj stremimo k neodvisnosti? Zato, ker ne uživamo, če nam drugi karkoli diktirajo. Ne uživamo v večnemu prilagajanje drugim ljudem. V to gremo le, če si lahko obetamo dovolj koristi. Zato se ravno tisti, ki od drugih bore malo potrebujejo, tudi toliko težje spuščajo v ne vem kakšne vse zveze in sobivanje.
@Tak je pa si pogledal video do konca. Možakar je poln tesnobe, je pa dovolj pameten da ve da ne rabi še dodatne. Bistvena razlika. Ne spuščaš ljudi v svoje življenje, če še sam ne funkcioniraš. Sicer pa kot pravi sisi, podobni karakterji spadajo skupaj, sicer je katastrofa.
1
Nop 20.04.2026 ob 22:53
Podobni karakterji so redko kompatibilni.
1
jap 20.04.2026 ob 23:04
Ne drži povsem.
Podobni karakterji so lahko zelo kompatibilni zaradi skupnih vrednot, problem nastane le, če imajo enake slabosti.
-1
Ima prav 20.04.2026 ob 23:11
Ženska razen seksa tako moškemu ne more nudit nič.
1
eh 20.04.2026 ob 23:15
Ta trditev je precej ozka in ne odraža realnosti odnosov. Če bi bila resnična, potem bi večina partnerstev razpadla takoj, ko spolnost ni v ospredju pa vemo, da to ne drži.
1
svoji k svojim 21.04.2026 ob 10:14
@Ima prav
Ja nekateri ste se razvili samo do osnovnih potreb človeka. Več niste zmožni. Zato je seks vse kar želite od ženske. Ker čez to osnovno potrebo niste zmožni videti. Od tu jeza in bes takšnih moških. Ker ženske ne želijo seksa z moškimi, ki niso zmožni nič od sebe dati. Samo vzeti. Zato prostitucija laufa na veliko. Ker edino kar spravijo takšni moški skupaj je denar. In določene ženske so pripravljene seks za denar menjat.
Brezveze razlagat itak, ker takšni moški itak niso zmožni razumeti o čem ljudje govorijo, ko govorijo o partnerstvu, vezi, zakonu, prijateljstvu, povezanosti, intimi.... So pač v svetu daj in dam. To je to. Tako preprosti so. In hvalabogu obstajajo še ženske ki so za to preprostost se pretvarjat tiste par min. Če jih ne bi bilo bi verjetno pristali na štriku ali pa napadali ženske.
1
reklama za avtiste 21.04.2026 ob 10:17
avtisti je bolje, da so sami, ker niso zmožni odnosov.
-2
točka preloma 21.04.2026 ob 10:23
Odnosi imajo smisel le z ljudmi, ki ti nekaj dajo. Človek včasih pride do točke, ko se mu zdi, da ljudi okoli njega nič ne zanima. Kaj boš folkom, ki ima sam s sabo 10x več težav, kot ti sam? Itak, da bodo vpili, da si avtist in čuden, ker se ne razdajaš za njih. Ženske so konfomistična bitja, njim je ful delo na sebi že prebrati 3 instant knjige.
Človek včasih pride do točke, ko ugotovi, da se pač najbolj lahko zanese le nase. In če zmoreš živeti sam, čemu nekoga puščati preblizu, a zato, da ti ustvari težave?
1
reklama za avtiste 21.04.2026 ob 10:25
avtistu razlagat odnose je kot razlagat slepemu barve
-3
točka preloma 21.04.2026 ob 10:26
Ženske so naporne, to si večni otroci, skoz neka potreba po razvajanju, pozornosti, crkljanju, božanju anrcistične osebnosti. To se gredo le še simpi in moški, ki s eniso nikoli razvili do te mere, da bi si rekli, da so lahko tudi sami s sabo.
Seveda bo folk imel take ljudi za avtiste, čudake. Naj se oni raje ukvarjajo ss vojimi limiti, službami, počitnicami v Umagu, koliko stane Milka.
1
reklama za avtiste 21.04.2026 ob 10:32
avtisti so stranpot v razvoju, škart roba je vedno bila in vedno bo, samo zadnje čase jih preveč reklamirajo.
-3
Misscutie22 21.04.2026 ob 11:25
@svoji k svojim
Vecina se k prostitutkam noce iti, so skrti.
Raje si eno zensko najdejo za seks.
1
Ti delaš kaj 21.04.2026 ob 12:42
Miss...
A ti še kaj gledaš, kot samo, da pisariš v 3pm? Veš, za eno žensko malo preveč veš o gostoti in strukturu prometa tam gori v AT.
Krimi ve kaj o tem?
@Ima prav Odvisno od ženske. Prav tako kot je to odvisno od moškega.
0
točka preloma 21.04.2026 ob 20:08
Vsakemu malo bolj razmišljujočemu človeku se zdi večina okolice brezvezne, ljudje pa brezvsebinski. Zato stike omeji na plitke. Ljudje začnejo zanj govoriti, da je čuden, samotar, avtist, podobne žalivke, ne zavedajo pa se, da se ta človek z njimi pogovarja površinsko, ker jih tako dojema.
Ker pa vseeno večno ne more tako blefirati, stike omeji na minimum, pristnejše stike pa goji le znotraj zaprtih krogov.
Po potrebei pa nazadnje tak človek tudi spremeni okolje bivanja, tudi večkrat.
3
Sissi 123 22.04.2026 ob 2:17
@Vedi Se strinjam svoje k svojim.
0
Kr neki 22.04.2026 ob 2:19
@Vam se pa da kr neki pametujejo
0
Hahaha 22.04.2026 ob 6:21
0
Kemija kemija kemija med dvema 22.04.2026 ob 11:12
@Kr neki Pomembna je kemija med dvema, šele na to use ostalo. Tle si pa lazete kok je ujemanje, prva je kemija!!
19.04.2026 ob 12:55