Bom namest mojga odgovorila. Prepričana sem, da bi odgovoril, da sem prava in edina zanj. Drugače bi bil cel teden samo na vodi in kruhu, pa daljinca bi skrila😉
poslano v temi :: Moški ste zadovoljni z izborom ženske @Mijauuu čak, da te ne opraskam.
Jst vas zabavam
https://youtu.be/1wQfYvdpEd8?is=Cg80l2qE2UdwXUek
poslano v temi :: Campari @gozdni joža ma kaj pol šestih, ura je bla pet takrat. To je zmer, ko ni treba, da se zbudim. Vedno.
Gonja je bla prot Campariju, ne men. Jst sem že tolkrat napisala, da jst se ne dam sprovocirat. Sicer pa, mam devet življenj. Res, ene par sem jih že ponucala😀.
Zdaj pa fruštek. Pr nas zaostajamo.
poslano v temi :: Grozno odhajajo s tega foruma!!! |
poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?