Koliko ste stari?

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Starejši
09.04.2026 ob 20:08
V kar nekaj temah me preseneti starost komentatorjev. Veliko žensk tukaj je že v pokoju, torej govorimo o starosti 60+. Dolgo časa sem mislila da sem med starejšimi, sedaj vidim za sem mlajša tukaj, imam 45 let . Koliko let imate?
0
Avatar člana bosanec
bosanec
09.04.2026 ob 20:09
Saj 45 let pomeni tudi da si stara.
-2
Avatar gosta
Jaz
09.04.2026 ob 20:09
43
0
Avatar gosta
Chu
09.04.2026 ob 20:12
@bosanec
45 let so srednja leta.
Jaz imam 50.
0
Avatar gosta
Sissi 123
09.04.2026 ob 20:13
Telo 86, duša 689, srce 15, um 30, ... Povprečje : dovolj, da nisem več naivna, še vedno precej igrivo otročja, hkrati dovolj mlada, da vem kako prav nič še ne vem, radovedna pa dovolj da se še marsikaj naučim.
0
Avatar gosta
Zabavno
09.04.2026 ob 20:15
60+
0
Avatar gosta
Ena gajstna
09.04.2026 ob 20:20
Ne povem !
0
Avatar člana Mačka
Mačka
09.04.2026 ob 20:52
Ful dolg časa sem bla 42, zdaj sem pa mal več 😄
0
Avatar gosta
Sovražim Janšo!!
09.04.2026 ob 20:54
Do 100 mi še kar nekaj manjka
0
Avatar člana Yara
Yara
09.04.2026 ob 23:24
Jaz imam še 2-ko spredaj ... Po šestnajstiškem sistemu 😁
0
Avatar gosta
xrobe
09.04.2026 ob 23:35
Moje materialno telo je planet Zemlja popeljala že enainšestdesetkrat okrog zvezde Sonca.
1
Avatar gosta
? za xrobe
09.04.2026 ob 23:38
@xrobe kaj pa ostale abstraktne dele telesa?
0
Avatar gosta
xrobe
09.04.2026 ob 23:42
@? za xrobe To pa ne vem, bo pa kosti ali pa pepel Zemlja še dolgo časa vozila na svoji poti okrog Sonca. Duša, ali pa jedro človeka je pa neuničljivo. Če tega ne bi imel niti tipkati ne bi bil sposoben. Torej bistvo je večno. Ne velja samo zame.
0
Avatar člana Oreh
Oreh
10.04.2026 ob 3:24
Ko sem prisla na ta forum pred dobrimi 10 leti, sem jih imela 91.
0
Avatar gosta
ščebetinka
10.04.2026 ob 5:32
@Yara da izračunam, hm, 44.
0
Avatar gosta
rojstni dan
10.04.2026 ob 5:41
Kot sem že navedla, sem rojena 8.4.1984.
Igra številk.
0
Avatar člana Oreh
Oreh
10.04.2026 ob 6:16
Tisto noc, ko sem se rodila, je baje snezilo.
0
Avatar gosta
Itak
10.04.2026 ob 7:13
Ko sem se jaz pa pravijo da je grmelo, treskalo da se je hiša tresla in mati norela 12 ur!
Kaže da bi me zato najraje ubila čeprav že celo življenje pravi da me ima rada!
0
Avatar gosta
Jaz
10.04.2026 ob 7:50
43
0
Avatar gosta
recimo
10.04.2026 ob 8:10
60++
0
Avatar člana Čveka
Čveka
10.04.2026 ob 8:12
Uh, to je enačba z mnogo rešitvami. Odvisno od vnešenih parametrov…
0
Avatar člana Tonček
Tonček
10.04.2026 ob 14:20
Tolko kot se počutiš!

@Starejši

Sploh ni pomembno,!
0
Avatar gosta
večno mlada
10.04.2026 ob 14:28
Si predstabljate, da sem rojena 9.9.1999?
Eni pravijo, da je to zanimivo, drugi, da ni nič, berem ta izbor, zato0 sem se javila
0
Avatar gosta
Ana 123
10.04.2026 ob 14:41
58.
0
Avatar gosta
hitler
10.04.2026 ob 15:09
rojstni dan imam enak adolfovermu, sicer bi mu bila pa lahko pravnukinja
0
Avatar člana iDESI
iDESI
10.04.2026 ob 15:13
0x33
0
Avatar člana Frogica
Frogica
10.04.2026 ob 15:14
2027
0
Avatar gosta
Blui
10.04.2026 ob 15:44
Tudi mene je začudilo, ko pišejo 60+, 70+, po obnašanju oz zapisih je precej nezrelo, otročje, kot bi bili v vrtcu tukaj, nimaš niti kaj dosti tem za pokomentirat.
Očitno sem med mlajšimi, pod 40.
1
Avatar gosta
beboti
10.04.2026 ob 16:55
ZADOSTI SMO STARI, DA NE VERJAMEMO IN PREDVSEM NE NASEDAMO VEČ VSEMU.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026