V petek bodo ocvrte ribe in krompirjeva solata. Jaz že v petek naredim pirhe v teranu, skuham šunko, kupim potico. V soboto imamo dopoldan žegen, za kosilo bodo špageti z omako, če ne bo moža že šunka premagala. V nedeljo bo velikonočni zajtrk, pridejo ta mladi, to se reče tam ob desetih, enajstih, lepo narežemo in jemo. Kuhali sploh ne bomo, ker popoldan pride še sestra in spet isto jemo. V ponedeljek pa neki takega da se bo šunka pojedla, ješprenj verjetn. Pa popoldan k tašči.
poslano v temi :: Prazniki @10 otrok 9 hčera ni problem sina nardit, sam otrok se nabere😃
poslano v temi :: delovna akcija zdajle na pop TV - 10 otrok Odkar se je podražil še nisem, še četrt tanka nisem ponucala. Ne bom pa na pumpah na ac.
poslano v temi :: Kje tankate? @Viharni jezdec pa itak, pri teh letih se ne bom neki preseravala. Kuham tko kot sem navajena in tko kot moji pol pojejo.
poslano v temi :: pohan piščanec Jaz sem, njemu je verjetn mal težje, ko je dobil takega zmaja kot sem jst 😆
poslano v temi :: Ste izbrali dobrega človeka ? Pečen ta mlad krompir, pomfri al pa tenstanega in obvezno solato. Kakršnokoli.
poslano v temi :: pohan piščanec A rdečo zastavico vidite? Tam lahko sporočite moderatorju, če vidite, da se uničuje. Ni pa vsak prispevek dotičnih apriori uničevanje tem. Tudi meni niste vsi všeč, pa zato ne odpiram teme in ne kažem s prstom na tistega. Zdaj pa pisat, da vas moti, če nekdo odpre temo ojlaaa žabica, ne vem, kdo je pol nor, da gre odpirat, če ga moti taka tema. Saj ni takih tem za celo stran, kot je bilo še teden nazaj politike.
poslano v temi :: Za moderatorje Jaoo, jamrači. Koga boste pol brali, če boste še par registriranih stran spravili?
Na vas je, da odprete temo, tako zanimivo. Pa bo šla debata. Ne pa sam druge šinfat. Vsak lahko preskoči mene, žabo, viharca. Bo šlo?
poslano v temi :: Za moderatorje @Sebe poglej uu watamistejkajumejka. Nisem, veš.
Zdaj pa grem res ven, je škoda tukile viset. Pa ne spet pisat, ko pol ne morem stran.
poslano v temi :: Frogica, želim ti čudovito cvetno nedeljo |
poslano v temi :: Velika noč