Mačka :: 27.06.2026 ob 18:31
O cindy, sožalje, mas kaj drugi zdaj? Jst mam tud mladičko, je prejšna tud dočakala svojo starost

poslano v temi :: Kje ste zares stara ekipa..
Mačka :: 27.06.2026 ob 18:14
Zaenkrat se h Korčuli nagibam. Je pa tud Vis opcija

poslano v temi :: KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA
Mačka :: 27.06.2026 ob 18:02
Ja itak, jst nimam takih skrbi več, tud jaz gledam dol za september. Nizje od Zadra.

poslano v temi :: KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA
Mačka :: 27.06.2026 ob 17:56
@gosak ta je bla pogumna. Valjala se je po sosednjem pasu, pol pa prav elegantno vstala in zelo počas šla čez na drugo stran. Ustavili smo se, da smo ji dovolili izvest njen manever. Pa to na kar dost prometni cesti. Prov dobr za videt mi je blo, kako samozavestna je bla

poslano v temi :: KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA
Mačka :: 27.06.2026 ob 17:54
https://youtu.be/Obi4iELWJ3Y?is=OHLoEaPSjmrW0zLU

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Mačka :: 27.06.2026 ob 17:50
@Yara uhhh, jst sem komaj en teden kar sem bla na glavnem dopustu. Odštevam do septembra, konec avgusta, če grem mrbit še mčkn. Še ni zihr, sam drgač moram že začet odštevat do novega leta. Torej kje bomo letos za NL 😅 Ti greš kdaj in kam? Da dobim kako idejo. Moram štirinožno žval met s sabo, zato avion odpade.

poslano v temi :: KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA
Mačka :: 27.06.2026 ob 17:47
@gosak čist sem ven z odpiranjem tem. Čeprav zanč mi je ena črna mačka, taka na stirih nogah, prečkala pot. Le kaj bi to pomenilo? Veš mogoč?

poslano v temi :: KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA
Mačka :: 27.06.2026 ob 17:45
@Yara o yara pozdravljena. Ja medo bi nam zihr cedil sline zdaj po vsem trojanskem. Men je bla od tam vcas dobra gibanica. Smo mel veze. Smo cel pleh dobil za frustek v sluzbo. Dobri, stari casi.

poslano v temi :: KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA
Mačka :: 27.06.2026 ob 17:39
@gosak ko pa ni nč takih odbitih tem zame. Vse sam ena politika, pa tajke, kaj naj se pol oglašam.

poslano v temi :: KJE STE STARA KOMPANIJA GARDA FORUMA
Mačka :: 27.06.2026 ob 17:32
https://youtu.be/9EcjWd-O4jI?is=OwObjQddtoWTOSIf

poslano v temi :: Pa kje je tema kjer se šopa glasbo?
Cvek123.com © 2014-2026