Mačka :: 06.04.2026 ob 5:01
Yara, ne seri in ostani. Zakaj komurkoli dajati tako moč in se jim pustiti? Greš mimo kot da ni nič. Ignor, pa saj veš. Prespi in bo bolje. Ne vem točno kaj ste sploh imeli.

poslano v temi :: Grozno odhajajo s tega foruma!!!
Mačka :: 05.04.2026 ob 19:54
Težko berem naglas, ja majhnim otrokom sem, da bi pa sama zase, mi ne gre. Pa sem požiralka knjig.

poslano v temi :: Glasno branje v skupini
Mačka :: 05.04.2026 ob 19:50
https://youtu.be/4SxVPPbHH30?is=8Lj9gZHVOZrEPbY1

poslano v temi :: Veselo Alelujo vam voščim
Mačka :: 05.04.2026 ob 11:29
Mi sam hodit, hodit, da kalorije ven zbijemo. Sem en kos potice sam pojedla. Za popoldan bom mal več narezala.

poslano v temi :: kakšen lep dan
Mačka :: 04.04.2026 ob 13:18
Nisem brala vsega, od doma navajena da za strogi post ne jemo mesa, doma ga tud na petke v postnem času nismo, prenesla to naprej svojim. Za ostale me ne briga.

poslano v temi :: A se držite posta?
Mačka :: 03.04.2026 ob 11:20
Ne vem, na fb sem zasledila v eni skupini služba/zaposlitev. Okolica Lj. Jaz še nisem tam, ampak to je stvar, ki bi jo z veseljem počela, če ne bom vnuke pazila.

poslano v temi :: POKOJ
Mačka :: 03.04.2026 ob 11:02
Jaz sem pa videla en lušten oglas za dodatno delo za mlajšo upokojenko. Razvoz hrane starejšim. Delaš od 9h do 13h in to je to. Jst bi to prec.

poslano v temi :: POKOJ
Mačka :: 02.04.2026 ob 19:36
Zdel bi se mi i.diot, s takimi se pa ne družim. Itak bi ga tolk strupen pogledala, da bi mu zbila iz glave gluposti.

poslano v temi :: Ženske, kaj bi vas bolj prizadelo?
Mačka :: 02.04.2026 ob 10:10
Na ac včer 2,05€

poslano v temi :: Je liter goriva kje že prebil magično mejo 2€?
Mačka :: 01.04.2026 ob 18:12
Ne vem kaj jamrate. Saj vedno napišete, da vam mož zadošča in ne potrebujete nikogar več. Kdaj se pol to spremeni? Jaz imam moža in imam prijateljice. Ne veliko. Tri. Ampak eno najboljšo in ena na drugo se lahko zaneseva, da če bo treba, bova tud sred noči vstali in šli pomagat, posodili keš, karkoli. Slišiva se vsak dan ali pa sva v stiku vsaj prek mesengerja. Veliko veva ena o drugi in to je samo najino. Upam tud povedat, ce se kaj ne strinjam z njo in ona meni, ni tu nekih zamer. Medve znava rešit vse. Kot vidim imam srečo. Kot na splošno v življenju.

poslano v temi :: Ženska prijateljstva
Cvek123.com © 2014-2026