Čveka :: 20.06.2026 ob 10:48
@pravzaprav A Mesec je zdaj tisti grdi grdi, ki kaže s prstom na Mijiča? Pa ni, da se primitivec gabi celi Sloveniji? Ali bi pa ti Mijiču morda ploskal?

poslano v temi :: Stevanović zahteva odstop Mesca
Čveka :: 20.06.2026 ob 8:38
@As if 😄😄😄 slabo ti poznaš tiste, ki sledijo vonju denarja. Če bi se mu obetala vsaj milijardica profita, me mimogrede proglasi za miss universe…

poslano v temi :: Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?
Čveka :: 20.06.2026 ob 8:31
@Levica živi v preteklosti Kolikor slišim, bi Janša rad imel celo svoj muzej, prekopaval stare kosti, preganjal partizane iz gozdov in predvsem dvigoval narodno zavest z zgodbami iz preteklosti. Ja, v tem primeru vendar mora tudi kdo iz levice kdaj na kako komemoracijo, sicer bi bil obtožen najmanj protislovenstva, se ti ne zdi? @Nestrpnost Nekega vrača bo treba najeti, da bo mrtve zločince zbudil in prisilil, da se opravičijo. Med živimi ni več niti enega, ki bi se še lahko opravičeval. Kako boš rešil ta zaplet?

poslano v temi :: Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?
Čveka :: 20.06.2026 ob 8:12
@Čveka fuj Samo prilagodila sem se tukajšnjemu nivoju. Na pajkice, vlaško magijo, antidepresive in ravno zemljo se še ne spoznam dovolj, nekje je pa treba bilo začeti. 😉 Veš, če se Stevanovič lahko ukvarja s politiko, imam morda tudi jaz šanse 😄

poslano v temi :: Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?
Čveka :: 20.06.2026 ob 8:09
@Ta čveka 😄 pa Titova pionirka, komunistka, partizanka, migrantka, lezbijka, sindikalistka, kolesarka in še tri NVOje vodim… @Ntamu Pravkar pošiljam fotke Trumpovemu zetu, on bo ziher imel kak plan za luksuzni hotel ali vsaj mali Pentagon…

poslano v temi :: Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?
Čveka :: 20.06.2026 ob 7:59
@Istorija Bolano mi je to vaše šarjenje po 60+ let starih zdrahah. Si bil zraven? So vzeli vilo tvoji družini? Če se hočeš igrati pravičnika in imaš jajca, se spravi urejati plenjenje sedanjih plenilcev v sedanjem času. Z mrtvimi se težko prerekaš in na tvoje obtožbe ne morejo odgovoriti. Kaj boš? Zavrtel čas nazaj in spremenil zgodovino? Popravil krivice? Ali pač pogreval zdrahe? Ker je fino, da se kregamo o nespremenljivih stvareh? Povej ime in priimek tistega, ki je zaplenil xy vilo in pojdi z njim poračunat.

poslano v temi :: Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?
Čveka :: 20.06.2026 ob 1:13
@grapes Resno, vile zaplenijo? Komu pa? Najbrž da kakim revežem, ki so si jo postavili s trdim delom, kajne? Take misliš?

poslano v temi :: Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?
Čveka :: 19.06.2026 ob 23:13
@Viharni jezdec 😄 verjetno res ne bova rešila prav dosti, mogoče si samo ventile spihala… Pretok blaga in storitev bi pa vendarle naj bil vsaj malo bolj evidentiran. Kadarkoli sprejme Janša neke odločitve tako na hop, je zadaj za tem ena velika štala. V tem primeru recimo nesledljiva logistika. Že zakaj, ne? Me zanima, ali so kamere na mejnih prehodih ostale vklopljene in kdo ima dostop do njih…

poslano v temi :: Slovenija se je (KONČNO!!!) pridružila 18 članicam EU ‼️
Čveka :: 19.06.2026 ob 21:59
Ravno prav za ameriško ali izraelsko veleposlaništvo. Oni ljubijo ruševine 😉

poslano v temi :: Ali bodo stavbo na Litijski sedaj prenovili in naredili sodišče?
Čveka :: 19.06.2026 ob 20:09
Nam pa ne sedejo njegove plačane lažnive in sovražne pisarije.

poslano v temi :: .Bojan Požar o Musarci
Cvek123.com © 2014-2026