@Viharni jezdec
Posamezniki ali skupinice po par osebkov res ne, celi šleperji s po 30+ pa se kar junaško vozijo po asfaltu, kolikor je meni znanega.
Pa saj niso migranti problem številka 1. Bolj me skrbi prost in nenadzorovan prehod “dobrin”, kot je orožje, mamila in kovčki denarja. Migranti itak ciljajo na Italijo, Švedsko in ostale EU države, pri nas ostajajo samo tisti, ki dejansko prosijo za azil in si iščejo eksistenco. So pa priročen izgovor politiki, da lažje meša meglo.
poslano v temi :: Slovenija se je (KONČNO!!!) pridružila 18 članicam EU ‼️ @Gigantura
… in Janša je proaktivno in operativno nemudoma pristopil k ustavljanju uvoza migrantov tako, da jim je s poti umaknil obmejne policiste…
❓❓❓❓❓
poslano v temi :: Slovenija se je (KONČNO!!!) pridružila 18 članicam EU ‼️ @smešno in bizarno
Ne čutim nobene potrebe po muslifobiji. Se ne ukvarjam z njo.
Če ti bo kdo hotel delati krivico, mi pa javi in bom ti stopila v bran z vsemi svojimi močmi.
poslano v temi :: Raziskava potrdila, levičarstvo je duševna bolezen @proletarci
Naj ti naklonim nekaj dobronamernih razmislekov: vzganjati galamo in tolči po mizah še zdaleč ne pomeni imeti prav, veš.
V bistvu sta si pamet in glasilke pri uporabi v obratnem sorazmerju.
Tudi kazati s prstom na druge ne pomeni, da tvoji grehi nehajo obstajati.
Slovenija je civilizirana družba in pri nas imajo že tretješolci izkušnjo, da je potrebno odgovorno stati za svojimi dejanji, najglasnejši pa ponavadi z galamo le kamuflirajo svoje primanjkljaje.
Stevanovič in njegovi lahko svojo folkloro vzganjajo v nekem njim bolj domačem okolju, ne pri nas.
poslano v temi :: Opa: Stevanović: Zahtevam odstop poslanca Mesca. Vse je vedel. @smešno in bizarno
Bizarno je imeti samega sebe za popolnega hetero katolika, hkrati pa se toliko intenzivno v mislih ukvarjati z LGBTQ+ in muslimani.
Stavim, da vas nekaj močno bega…
poslano v temi :: Raziskava potrdila, levičarstvo je duševna bolezen @Srebvkorja
😄 dovolj srečna, da ne utegnem spraševati neznancev po njihovem počutju. 😉
Bi imel kak recept za srečo? Z veseljem podelim.
KOKI
Ne zasledujem uporabnikov, le vsebine zapisov komentiram, pa še to le po trenutnem vzgibu.
poslano v temi :: Raziskava potrdila, levičarstvo je duševna bolezen Zelo zanimivo, kako v roku dveh mesecev pridemo od tretje gospodarsko najuspešnejše članice EU in četrte najzadovoljnejše države sveta v bankrot…
Je pa že treba trenutni vladi priznati, da dela čudeže. Samo svoj interventni zakon lansira, pa že požanjemo napoved katastrofe…
poslano v temi :: Prejšnja vlada pripeljala Slovenijo tik pred finančni zlom? 😄 fino, da je chatgpt tukaj sogovornik…
Se vprašam, ali je zadnje čase res toliko ljudem potreben računalniški program, da brez njega več niso zmožni biti prepričani v lastno logiko. Ali imeti svojega mnenja, pogleda?
Je še komu to srhljivo?
poslano v temi :: Raziskava potrdila, levičarstvo je duševna bolezen Ne le iz sedemdesetih, ampak že par stoletij vemo tudi, da bolj, kot si umsko omejen, bolj si srečen.
Razlaga je preprosta in logična: če ti ne deluje um, slediš samo zadovoljevanju nagonskih potreb: jesti, piti, spati, iztrebljati, se razmnoževati. Živalska sreča tako rekoč. Rabite dokaz? Poglejte paciente na psihiatriji: vsi nasmejani.
Razmišljanje, analiziranje, kritično presojanje, sprejemanje odločitev, proaktivnost… vse to zahteva umski napor, voljo, dolgoročno načrtovanje, razumevanje sveta… jasno, da ne moreš biti zadovoljen, če vidiš, da stvari ne gredo v pravo smer.
Desni ne razmišljajo. Oni so sledilci. Nekdo razmišlja namesto njih.
Ne biti užaljeni, ko se vas označi kot čredo, ki slepo uboga pastirja. To je samo vaše naravno stanje.
Vaše poslanstvo je slediti pastirju do bridkega konca in s tem izpolnite vse svoje potrebe. Ko boste zreli za zakol, bo tudi to čisto normalno.
Hudir je le, da vas bo pastir prej izstradal. Ampak vas to ne moti, ker ste srečni ta moment, o naslednjem dnevu ne razmišljate. Hura za vas in vašo srečo!
Če bi imeli modrega pastirja, bi vam bilo seveda bolje, ampak vi tega ne veste, se ne zavedate. Nič hudega, mi vas razumemo.
Se prepoznate, desničarji? 😄
poslano v temi :: Raziskava potrdila, levičarstvo je duševna bolezen |
poslano v temi :: Slovenija se je (KONČNO!!!) pridružila 18 članicam EU ‼️