Melisa tudi pomaga.
Če boš takole napsihirana dlje časa, se boš zlomila. Potem ti bodo krediti in denar zadnja briga, ker ne boš v tednu dobra. V službi ne moreš povedati, da si preobremenjena? Išči drugo službo, vedi pa da odnosi niso nikjer neki prav posebno dobri, morda kaka premestitev?
poslano v temi :: CBD kaplice za pomiritev? Leskova si delala ali delaš v kakem zaporu? S kakimi težavnimi pacienti?
Nekako si ne predstavljam, da bi bila kot neka pisarniška delavka tako ogrožena, da bi te prišli reševat. Čeprav pa tud res, ko je toliko enih oboroženih napadov čez lužo, si mi tu to ne moremo predatavljat.
poslano v temi :: Se spozna kdo na elektronikou? Pri našemu se da ogromno naredit s kolokviji, tako da ima zdajle dva tedna menda noro. Drugače mi reče, da je faks njegova stvar. Vem, da ima pa en izpit že narejen. Tako, da moram rečt, da je kar priden. Kaj pa še bo, bomo pa videli. Njegov kolega je na faksu nekje v lj, je že vrgel puško v koruzo, itak samo žura z enega na drugega. Mojemu pa je prioriteta, da naredi, čist se je najdel v tem študiju.
poslano v temi :: Miš in Mačka Avtor: https://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam Avtor: https://www.cvek123.com/clani/lelj/ lelj Ima katera joške na dotik?poslano v temi :: Ima kdo stikala na dotik? Odvisno. Sem že bila v takem hotelu, kjer plaža ni bila primerna za otroke, skale, pa skoz turisticni promet z njihovimi ladjicami. Tam sem bila več ali manj na bazenu. Pa mislim, da je imel morsko vodo. Verjetno bi se posluževala bazena tudi ob veliki oddaljenosti od plaže pri malih otrocih, kdo bi tovoril toliko gor in dol, čeprav večina hotelov je na plaži, to so zdaj kaki bolj high standard apartmaji.
Čeprav drugače sem najraje v kampu, kjer so sanitarije blizu, da se gre mož ornk sprat slano vodo, ker ima alergijo na sonce in to potem peče in srbi. Na Krku pa itak ni problem do stanovanja pridet.
Če sem pa sama, imam raje morje, hitro globoko vodo, vendar ne sme biti trave notri. Tudi tista mivka tam v Čižičih ni zame. Bosa ne stopim notri. Z leti sem ratala presrana oziroma lahko si to privoščim.
Pa ti?
poslano v temi :: reklama za hotel Najhuje je, da gre izbrani dohtar v penzijo ali stran, pa da nimajo nadomestila. VN, takrat te ne bodo jemal un zraven, ker ima svojih pacientov verjetn zadost.
poslano v temi :: Slovenija je bogata drzava Na faznbrifer
Kaka stikala to misliš?
Za luč prižigat? Na senzorje bom mela kopalnico pa štenge. Pa zunaj že imam. Drugje pa šlatam štekarje. Ne gospo elektriko.
Računajte, da sem blond.
poslano v temi :: Ima kdo stikala na dotik? Avtor: https://www.cvek123.com/clani/sunbeam/ Sunbeam Otroci so doma.poslano v temi :: Srecno novo leto! |
poslano v temi :: Se spozna kdo na elektronikou?