@Viharni jezdec
Ja nekje se je zalomilo. Men je do zdaj še zmer ratal.. trkam.. iz regratov cvetov sm ga tut delala,dodala sm meto. Blo je ok. Sam ne tak dobr..
poslano v temi :: VINO @Viharni jezdec
To si mi enkrar razlagal, od takrat sm pod stresom, ko ga delam. Zdaj ga najprej kak liter podarim. Nato ga pijemo😆😆
poslano v temi :: VINO @Julij Cezar
Postup sm probala, ker smo doma iz vinskih krogov.. Men je tak svež, sam nč poebnega. Nisem poznavalka vin, vem pa, kok dela je z njimi..
V restavraciji itq ne plačaš sam vina, plwčaš postrežbo, lokacijo in maržo. Pmoje 3/4 ljudi na degustaciji neb ločilo vrhunskega vina od cenejšga. Tud js ne😄
mam pa v kleti še 60 let staro belo vino od dedija. Po moje je že fuč. Ga kupiš?😆 S tem isto vino, druga steklenica pa pretiravaš..
poslano v temi :: VINO |
poslano v temi :: Đuli