Frogica :: 19.06.2026 ob 6:27
Včas je folk stvari reševal drugač.. Dans je bol moderno, da si lah nadene masko moralne superiornosti in vzklika js sm boljši, js sm boljši .. Redki so tisti, ki dejansko pomagajo,rešujejo težave in ponudijo roko, ko je to res potrebno. Veliksamooklicanih ljubiteljev živali poskrbi predvsem za svoj prag in svojo vest. Motijo nas komarji, klopi, kače, muhe, polži..Divje živali naj ne bi smele več stopit na naše parcele, kot da smo si naravo v celoti prisvojili.ponosni na svojo civiliziranost-betoniramo okolje, živimo med embalažo, odplakami, avti in se tolažimo, da smo nekaj več kot živali. Se še spomniš, kak so v dubaju ob nevarnosti eni brez pomisleka zapustili svoje prestižne živali?kok si prebral o sodobnih robotskih kosilnicah, ki vsako leto poškodujejo ali pobijejo nešteto ježev in drugih divjih živali? Mogoče je smrt za nekatere živali pogosto prej rešitu kot kazn. Večina ljudi ne izhaha iz ljubezni do drugih pč pa zgolj sebe🤸 Naj oblečem modro ali rdečo obleko danes.. ?!

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 18.06.2026 ob 21:31
@še en liter V hiši franko je ponudba slo vin v ospredju.

poslano v temi :: VINO
Frogica :: 18.06.2026 ob 20:16
https://youtu.be/lZbfNtDCHdM

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 18.06.2026 ob 19:48
https://youtu.be/XcDd4Xjy_CM

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 18.06.2026 ob 16:18
@Koki Bom zdaj grem na sladoled..

poslano v temi :: VINO
Frogica :: 18.06.2026 ob 16:18
@Viharni jezdec Ja nekje se je zalomilo. Men je do zdaj še zmer ratal.. trkam.. iz regratov cvetov sm ga tut delala,dodala sm meto. Blo je ok. Sam ne tak dobr..

poslano v temi :: VINO
Frogica :: 18.06.2026 ob 16:07
@Viharni jezdec To si mi enkrar razlagal, od takrat sm pod stresom, ko ga delam. Zdaj ga najprej kak liter podarim. Nato ga pijemo😆😆

poslano v temi :: VINO
Frogica :: 18.06.2026 ob 16:02
@Julij Cezar https://youtu.be/jDvYDzFOK9A

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 18.06.2026 ob 15:59
Js delam sirup, tam ne dam kisa

poslano v temi :: VINO
Frogica :: 18.06.2026 ob 14:37
@Julij Cezar Postup sm probala, ker smo doma iz vinskih krogov.. Men je tak svež, sam nč poebnega. Nisem poznavalka vin, vem pa, kok dela je z njimi.. V restavraciji itq ne plačaš sam vina, plwčaš postrežbo, lokacijo in maržo. Pmoje 3/4 ljudi na degustaciji neb ločilo vrhunskega vina od cenejšga. Tud js ne😄 mam pa v kleti še 60 let staro belo vino od dedija. Po moje je že fuč. Ga kupiš?😆 S tem isto vino, druga steklenica pa pretiravaš..

poslano v temi :: VINO
Cvek123.com © 2014-2026