Frogica :: 20.06.2026 ob 6:55
Ljudje so obolevali ja. Je pa men res razlika v tem, al mi nekdo govori kako mi bo pomagal me vodi in usnerja kako naj ukrepam. Če pa je blo neki storjeno namerno, mora za to obstajati odgovornost. Ni sprejemljivo, da nekdo dobi zaupanje, moč in avtoriteto, nato pa jih neodgovorno uporablja na škodo drugih. Vse bolj se potrjuje, da je šlo za slednjo situacijo in tu neb smel bit tiho!

poslano v temi :: nekaj, kar smo vedli
Frogica :: 20.06.2026 ob 6:47
https://youtu.be/ev-bR9ii7Gs

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 19.06.2026 ob 21:46
https://youtu.be/aYTSkPi6v8w

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 19.06.2026 ob 20:29
@Julij Cezar Kak lep komad. Bom mogla juttr izbrat modro😁

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 19.06.2026 ob 19:09
Izbrala sm rdečo, je bolj taka na izi in fajn za ta vroč dan😁

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 19.06.2026 ob 13:25
Jah.. saj.. jokam no😭🤧

poslano v temi :: Petek je. 😜
Frogica :: 19.06.2026 ob 11:30
@Viharni jezdec Kakor smo glasni,..kače raje bežijo.. 😆 sicer pa tu ni nekih nevarnih , pa ne bojimo se jih. Znam jo prjet in varno umaknit. ah košnja.. ne pretiravat z njo, vse se bo posušilo vsak cas.

poslano v temi :: Petek je. 😜
Frogica :: 19.06.2026 ob 10:34
Jaaa petek je. Gres kaj za vodo? Men sta otroka, da gremo pop. Po potoku hodit. To jima je boljse kot kopanje😆

poslano v temi :: Petek je. 😜
Frogica :: 19.06.2026 ob 7:56
Koki ne manipuliraj in ne obračaj mojih zapisov al pa spokaj.. ti odpišem in greš tak pritlehno butnat ven. Mrš

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 19.06.2026 ob 6:29
https://youtu.be/xat1GVnl8-k

poslano v temi :: Đuli
Cvek123.com © 2014-2026