@Viharni jezdec
Kakor smo glasni,..kače raje bežijo.. 😆 sicer pa tu ni nekih nevarnih , pa ne bojimo se jih. Znam jo prjet in varno umaknit.
ah košnja.. ne pretiravat z njo, vse se bo posušilo vsak cas.
poslano v temi :: Petek je. 😜 Jaaa petek je. Gres kaj za vodo? Men sta otroka, da gremo pop. Po potoku hodit. To jima je boljse kot kopanje😆
poslano v temi :: Petek je. 😜 Koki ne manipuliraj in ne obračaj mojih zapisov al pa spokaj.. ti odpišem in greš tak pritlehno butnat ven. Mrš
poslano v temi :: Đuli |
poslano v temi :: nekaj, kar smo vedli