Oh ja. Zadel si me v dno duše, srca in ožilje.. forum je merilo moje vrednosti. In ti si moj sodnik💔
poslano v temi :: MATIAS mi lahko razložiš, to kar sem napisal FROGICI? @Julij Cezar
Saj Matias verjame tut to, da žabe tipkajo po forumu🤣🤣 dobr je. Zanj so žabe plazilec. 🤣🤣 Verjetno je biu sred noči že ornk utrujen od naprezanja možganov, da je take sanjave biksal.
poslano v temi :: MATIAS mi lahko razložiš, to kar sem napisal FROGICI? Zdaj so (men) nevihte kot da je en AI support. Včasih (moje otroštvo)30let nazaj vem, da nam je elektriko metalo ven ob hudi nevihti,ulivalo je pokalo.. samo tak "pristno". Zdaj paje to živ žav.. včeraj gledam radarsko.. prvi pomislek oh to bo hitr mimo.. a je še kar blo in pogledan radarsko čez 2h.. nova celica iz nič ba enaki lokaciji.. kar rojevale so se. Vse skup pa res ai efekto no.. razsvetljava, naliv + gromi.. razkošno
poslano v temi :: Nebo, iz minute v minuto Odlično sm spala. Padalo je. Pokalo tud. Zdaj mi je že vroče..
https://youtu.be/N9hazmsUxrM
poslano v temi :: Đuli |
poslano v temi :: MATIAS mi lahko razložiš, to kar sem napisal FROGICI?