Frogica :: 21.06.2026 ob 20:59
@Julij Cezar https://youtu.be/twA1Qo6D3SU

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 21.06.2026 ob 20:43
@Julij Cezar Odlično

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 21.06.2026 ob 16:58
https://youtu.be/qFkNATtc3mc

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 21.06.2026 ob 9:41
Na pohištvo je vezana entiteta.

poslano v temi :: Zdravstvene težave - ali je možno?
Frogica :: 21.06.2026 ob 9:38
Če gledaš kaj dobiš za ta denar je to drobiž. če si iznajdljiv in premišljen pa je to lah kmot velik.

poslano v temi :: Koliko je za vas drobiž?
Frogica :: 21.06.2026 ob 9:01
@Šnelca_783 In kaj ti to pove? Pozno si šla na sprehod😀

poslano v temi :: Je toplo, je.
Frogica :: 20.06.2026 ob 12:04
Ljudje so obolevali ja. Je pa men res razlika v tem, al mi nekdo govori kako mi bo pomagal me vodi in usnerja kako naj ukrepam. Če pa je blo neki storjeno namerno, mora za to obstajati odgovornost. Ni sprejemljivo, da nekdo dobi zaupanje, moč in avtoriteto, nato pa jih neodgovorno uporablja na škodo drugih. Vse bolj se potrjuje, da je šlo za slednjo situacijo in tu neb smel bit tiho! Tole poskusi trikrat prebratod začetka do konca prosim, ne da se vžgeš na prvi stavek in greš ko fijakarski konj ..

poslano v temi :: nekaj, kar smo vedli
Frogica :: 20.06.2026 ob 12:01
Omg.. ko borci prot krivici delajo KRIVICO 🏳️ lah je kr konc. Tako neumno se je samo on mamič obnašal nikolnoben od teh darwin, zdravilec, hetero.. samo mamič vedno na kratek line, ko da ma steklino,vse štir v luft in wuf wuf. Zakaj? Umiri se .. nič takega nisem napisala, da je treba pokroviteljsko in tak sodno na ČVEKU smo!! Nism ti vdrla na privat seanso! Malo si zmeden. Res se želim učit od take osebe🙈

poslano v temi :: nekaj, kar smo vedli
Frogica :: 20.06.2026 ob 10:55
No.. kaj pa je narobre? Saj čist razumno govorimo.. nič ne morš vedet 1000%,če to trdiš in to siliš drugim .. jah jebat ga. Moja pripomba je bila na mestu. Sicer smo pana čveku ne na strokovnem seminarju s kodno varovanim dostopom. Brez težav odprem kakršnokol temo.. kaj pol.

poslano v temi :: nekaj, kar smo vedli
Frogica :: 20.06.2026 ob 7:31
Res je nikol se nič ne ve zagotovo, če nimaš kljuna zravn. Ja po domače no.. kaj se pa zamudiš🤣🤣

poslano v temi :: nekaj, kar smo vedli
Cvek123.com © 2014-2026