Frogica :: 17.06.2026 ob 19:14
@Julij Cezar Osli pa za v štalo😀 Nima veze. Mi ga ne bomo mel letos, ker bomo delali vgradnega počasi. In mamo zdaj se tk polno dela v teku pa ni placa za to ob vsem rompompomu. Bomo šli v slovenj gradec na bazen, na hotdog in sladoled😆

poslano v temi :: Ste že postavli bazen?
Frogica :: 17.06.2026 ob 19:08
@llyx Biotska pestrost nebi smela bit problem.

poslano v temi :: Obstoj
Frogica :: 17.06.2026 ob 19:05
Mene še niiikol nis tak lepo poklical đuli.. 🤣🤣🤣🤣

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 17.06.2026 ob 19:04
@Kje si se ti On nima bazena! @Julij Cezar Ne in ga ne bomo.. 😆

poslano v temi :: Ste že postavli bazen?
Frogica :: 17.06.2026 ob 18:40
Zdaj bo čas za bazen. Teh montažnih je res ogromno. Pr vsaki hiši skor. Bo počasi kot pr avtih.. vsak svojga bo meu😆

poslano v temi :: Ste že postavli bazen?
Frogica :: 17.06.2026 ob 18:36
Vse več maš folka, k kosi kosi kosi in nori s temi košnjami, da je trava skoz milimetrska, spije pir in si da roko kk pridn je. Tut to je dobr doprinos k uničenju vsega.namesto grmičkov,rožic pokošena trava, ki bo vsak čas puščava postala.

poslano v temi :: Obstoj
Frogica :: 17.06.2026 ob 18:32
@Julij Cezar Eh. Bi blo urejeno,če bi blo komu to v interesu..

poslano v temi :: Povračilo stroškov za malico 7,96 EUR
Frogica :: 17.06.2026 ob 18:30
Koki.. odpru si temo matiasu. Zelo pametna poteza. On ri bo gotovo vse dobro argumentiral ti svetoval in te spametoval. Js nism tok brihta. Zaostajam z odgovori. Nimam ne volje ne vsebine. Matias in ti lah mata produktivne pogovore in ne bos rabil vedno ne čakat, name lenobo.

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 17.06.2026 ob 17:31
@Julij Cezar Dobr! Js sploh nvem vec kaj je normalno..

poslano v temi :: Đuli
Frogica :: 17.06.2026 ob 17:21
Pišem sarkastično. In tocno tak je kot si ti napisal. problem bi biu se vecji.

poslano v temi :: Povračilo stroškov za malico 7,96 EUR
Cvek123.com © 2014-2026