@Matias
Js mam mt bebec nekoristni. Ne ms mt. Mi je malo jasno, da ni sam udobje tu.
poslano v temi :: Kaj bi naredili,če bi bili neozdravljivo bolni @Matias
Ne, mene zanimajo samo starejši.. remember. Mladega že mam!
poslano v temi :: Opazila sem da nek uporabnik Viharni jezdec pride v čisto vsako temo tistega DARKA CASHA @Karma
Masa ljudi živi brez konkretne bolezni, pa ne ve kdaj bo umrla..
poslano v temi :: Kaj bi naredili,če bi bili neozdravljivo bolni |
poslano v temi :: Objemanje dreves in hoja po travi