@Resno
Vladal bi hedonizem.
Ljubezen za vse in ritem v zraku.
Manj strahu, več dotikov.
Manj hitenja, več trenutkov.
Glasba bi polnila ulice,
ljudje pa bi si pogosteje pogledali v oči. 🤣😇
poslano v temi :: Bi se še enkrat rodili na ta svet? S.forumasica moja teta si je dala te permanentne tako naravne bolj naredit. To pride zelo dobro v bistvu. Ce mas svoje neizrazite. Saj js mam tut take medle trepke. Samo mam oci tak macje in vcasih res izpade maskara kr malo odvec.
poslano v temi :: Ženske s sivimi lasmi in brez ličil Ko je clovek res lacn se vsega nauci in loti. Razumljivo bi pa ti lazje zabi krake porezala, kot pa svinjo ujela.
poslano v temi :: Dzika banda.. @Julij Cezar
Js bi bla pa kraljica in v bistvu bi js mela vso oblast.
poslano v temi :: Bi se še enkrat rodili na ta svet? Te teme smo obdelali že milionkrat. Men se zdi vse odvisno od obraznih potez. Kar se mejkapa tiče. Js recimo poleti ko dobim še bolj rjav ten in mam posledično bol izrazite, zelene oči, vidim da so negovani lasje čist dost in da mi mejkap ne sede tok. Lase si barvam, tmno rjavo. Ker mam tu in tam kakega sivčka in moji so taki pusti. Brez sijaja, ki ga barva naredi. 🙈 Zase bom vedno skrbela, ne pretirano, tok da je men všeč, ko se vidim v ogledalu. Če je enik všeč, da so sive, naj bodo sive. Imajo vso pravico in naravno je itaq tak. Mogoče mamo me problem in ne one.
poslano v temi :: Ženske s sivimi lasmi in brez ličil Ja vsak bi bil divja žival, vse dokler se ne pokaže surova reala te divjosti. Ko ti kdo kak kos mesa odgrizne mimgrede med paritvenim fajtom in ti to pol gnije tam. Res prijetno.
poslano v temi :: Bi se še enkrat rodili na ta svet? Jah.. davek se vedno obracuna glede na trzno ceno
poslano v temi :: Zakaj cenilci ocenijo ceno nepremičnine za še 1 x več kot se prodaja? Vsak komentator teme bi moral prilepit svoj selfie, da bi nam blo jasno kdo jim je merilo za sodbo🤣 taka tema je res .. pokazatelj iq nivoja udeležencev.
poslano v temi :: Najgrsi Slovenci. |
poslano v temi :: Đuli