@Julij Cezar
Bolj aktualno https://youtu.be/fcnDmrtj6Sk
Shakira še vedno cveti😆
Grem spat✨
poslano v temi :: Đuli @Julij Cezar
Ta je pa precej poseben. A te je kaj zalilo včeraj? Tu je blo dokaj stabilno z vsem. Hvalabogu🙏
poslano v temi :: Đuli @Koki
Ja ok. Zelo poseben si. In nič ni blo narobe. Ne vem kaj bi rad, da ti komentiram. Nč ne bova spremenila, pač tako si imel in imaš kot imaš. Izgubljen v prostoru in času, kot vsak drug ali pa kar prvi človek.. vsi smo odtujeni od lastnega bistva. Eni smo odtujeni na podobn načinm drugi ste odtujeni v vsej odtujenosti. Enkrat vse mine in izgubi pomen😉
poslano v temi :: Đuli Koki bom odpisala. Js bolj uletavam sm. In sm površinske sorte..
Evo the king 🤣
https://youtu.be/pZi9tZE2YZE
poslano v temi :: Đuli |
poslano v temi :: Đuli