@Viharni jezdec
Presenečaš me. Za nekoga, ki živi v naravi in z naravo, nenavadno resno jemlješ zapisnike, ki jih je še veliko lažje “prilagoditi”, kakor fotografije.
Razumem tvoj odpor do pretirane afnarije nekih samooklicanih zelenih ekoaktivistk, ne razumem pa zagovarjanja očitnih traparij, kot je “želja krav”, da bi stale na dežju v blatu. Razen, če so v hlevu trpele tudi zaradi pomanjkanja napajalne vode, kar bi pa temu krampastemu kmetu tudi z lahkoto pripisala glede na njegovo obnašanje.
Predpise in člene luknjastega zakona pa si lahko vtakne nekam kdorkoli, tudi slavni F. M. in njemu podobna sodrga.
poslano v temi :: Nova vlada bo ukinila zakon o zaščiti živali @Multipraktik
Si lahko misliš, da ta Možgan sploh ne bi bil prvi in tudi ne zadnji, ki bi mu osebno in zelo jasno povedala, kar imam za povedati? Pa ne anonimno. Mene so še učil, da k človeku prvič pristopiš tako, da se predstaviš in to brez izjeme tudi vedno storim.
Tebe tega niso učili?
Smo pa ženske znane po svoji radovednosti, zaradi katere se priučimo večih področij, ne le strogo svoje stroke. Kakor je tudi znano, da bolj ozko razmišljujoče moške to zelo moti. Nekatere baje celo ogroža 😉
poslano v temi :: Nova vlada bo ukinila zakon o zaščiti živali @Viharni jezdec
Še enkrat: o nekem osličku prvič slišim pravkar od tebe in ne morem komentirati.
Da se da posnetke narediti dobesedno po naročilu, je res in kdor zna, lahko palačo poslika kot ruševino. Skoraj pa ne verjamem, da je bilo blato izmišljeno.
Pa klinc še ta kmet, če bi bil osamljen primer. Pa žal ni. Osebno sem videla primere gnijočih kadavrov krav, kokoši in koz na kmetiji globoko vernega in zavednega SDS “domoljuba”, ki je pred očmi polovice sosedov hotel premlatiti ženo in svaka, ko sta hotela odpeljati že razpadajoče kadavre poginulih živali in je s flobertko grozil veterinarju, ko je ta hotel pregledati ostalo hirajočo živino.
Enak zapriseženi janševec dnevno mlati svojo živino do odprtih ran, ker je histeričen in popadljiv, en (desno usmerjeni) odvetnik mu pa pomaga pri izmikanju obveznemu zdravljenju.
Res obstaja folk, ki ne bi smel imeti stika z živalmi in nenavadno veliko je takih buldožerjev ravno pristašev desne politike. Nekaj pa to že pove o njih, ali ne?
poslano v temi :: Nova vlada bo ukinila zakon o zaščiti živali @Prigranek
Kaj misliš, kam bodo prezaposlili ta ukinjeni kader? Ne bodo jih odpustili, kakor tudi ni niti en sam zaposleni na ukinjenih ministrstvih ni pristal na cesti. Število zaposlenih bo ostalo enako oziroma povečano za SDS kader. Kot vedno doslej. Samo propagandna embalaža je to in bedaki temu nasedete brez trohice premisleka.
Kaj pa misliš, kam bodo dali te ljudi? Bodo iz njih naredili terenske akviziterje za raznašanje SDS letakov po nabiralnikih? Na borzo? Da jim bomo plačevali za nič dela?
Bodite no malo realni.
poslano v temi :: Janša že tlakuje pot smrdljivi korupciji, s tem ko ukinja preverjanje usposobljenosti kandidatov za uradniška mesta! @Viharni jezdec
Zgodbic o nekih osličkih ne poznam, niti se mi ne sanja, kaj bi imele s temi Možganovimi kravami. To bo s kakega FB ali kaj. Vsekakor tudi nisem pristaš pretiranega aktivizma, kadar gre v nerealne ekstreme in malo mi je smešno razno objemanje dreves.
Vem pa, kaj sem videla na posnetkih s tiste blatne kmetije in me bo težko kdo prepričal, da se krave po novem pasejo v blatu namesto po travi. In tam ni bilo trave videti daleč naokoli.
Inšpektorica je tudi morda kaka čudakinja, vseeno si pa blata ni narisala, vsi smo ga videli.
Kakorkoli, odnos človeka do živali marsikaj pove o njegovem odnosu do ljudi in življenja nasploh in večina tega ni za pohvalit.
poslano v temi :: Nova vlada bo ukinila zakon o zaščiti živali @Poznam človeka
Poznaš tega Možgana? Si mu kdaj rekel, da se krave ne pasejo v blatu, ampak na travniku, kjer lahko premikajo noge in ne namakajo vimen v gnoj?
Si bil samo tiho, ker si dobil od njega kilo pljučne pečenke in ti ni bilo mar, kako se je tista krava borila za vsak korak? Si znal gledati proč? Pa si kaj ponosen nase?
Je treba biti veterinar, da bi vedel, kako naj izgledajo pogoji za rejo živali? Bi ti bil kak dan v tisto blato zakopan?
poslano v temi :: Nova vlada bo ukinila zakon o zaščiti živali @Butasti Janšisti
Saj so od nekdaj živeli takšni osebki, lock down je bil samo idealen poligon za dodatno manipuluranje in totalen odklop iz realnosti in stika s človečnostjo.
Kar je meni strašljivo, je pa obstoj stranke, ki take razčlovečene osebke privlači kot magnet. Vse, kar je skreganega z moralo in etiko, se je nabralo na isti kup in zdaj samo še potencirajo lastnosti, ki ne sodijo v človeško družbo.
Ne gre samo za neukost, tu gre za ekstrem, ki je normalnemu umu nepojmljiv. Včasih bi pomislila, da se nekdo gre ogaben družbeni eksperiment, ker ne morem doumeti, da lahko obstajajo ljudje brez kančka človečnosti in sposobnosti razmišljanja o čemerkoli za korak naprej. Tu razen sovražnosti, destruktivnosti in zlobe ne obstaja niti zametek česa zdravega.
Zato je njihov lider tako osovražen. Ker zavestno, načrtno, podlo in egoistično manipulira z najnizkotnejšimi človeškimi lastnostmi in še predobro ve, kaj s tem ustvarja.
Odnos do živali je samo eden od indikatorjev tega nazora. Potem se pa samo še nabira brezsramna legalizacija laži, razdvajanja, nasilništva, požrešnosti, izkoriščanja šibkosti ljudi za svoje sebične cilje in totalna nekultura.
Kako je možno, da se toliko zavržnosti znajde na enem kupu?
poslano v temi :: Nova vlada bo ukinila zakon o zaščiti živali @evo vas
👍 Točno tako.
Vsi smo videli iste posnetke. Komur se zdi normalno imeti krave v blatu do trebuhov, naj kar gre sam tja živet.
Ko se pa še Matoz pojavi, je pa itak vsak dodaten komentar odveč.
poslano v temi :: Nova vlada bo ukinila zakon o zaščiti živali @Jao
Smo gledali iste Odmeve? Logar se je obnašal arogantno in posmehljivo, odgovorom se je pa izogibal v znani desni maniri, le da on doda še mahanje z rokami in prijemanje za rebra.
Vprašanje, ki mu ni ustrezalo, je obrnil v predavanje o tistem, kar je želel nakladati, pretežno pa njegove standardne floskule. V nekem trenutku je celo z roko nakazal Bonči, da namerava svoj nastop vleči v neskončnost. Seveda mu ni pasalo vprašanje ob njegovem posnetku trditev iz volilne kampanje, ki ga je postavila na laž.
Poznana SDS šola retorike. Nesramno in oholo.
Sicer je pa jasno, zakaj vas muči ta intervju - tam je Logar zinil znameniti stavek “saj veste, kako je to v politiki, nekaj se reče tako in drugič drugače”
Skakanje v besedo? Me zanima, kako bi to speljal moderator tipa Erika Ž. Verjetno bi nastal pretep 😉
poslano v temi :: Žiga Bonča je povsem neprimeren voditelj Odmevov |
poslano v temi :: Janša že tlakuje pot smrdljivi korupciji, s tem ko ukinja preverjanje usposobljenosti kandidatov za uradniška mesta!