Tudi če bi bil ne vem kakšen osvajalec, lepotec tu NE BI DOBIL tega kar želim. Torej vsak dan drugo žensko, ko meni zapaše. Danes bi bil s suho lepotico, jutri z bajsiko debelajsiko, potem mi zapaše kakšna starejša, kakšna z velikimi prsmi… ni da ni. Izbire na pretek. Kako naj pravi moški s takšnimi željami te izpolni tukaj v Sloveniji? Kako? Nemogoče, enostavno nemogoče. Če ima katera kakšen predlog pa kar na dan z njim. Pa ne mi s perverzijo, ve pa tu v Sloveniji swingate in se nezaščitene jahate z neznanci. A to je pa ok?
4
joj prejoj 23.06.2026 ob 8:23
nikogar ne zanima kam hodiš in kaj delaš
1
Ne razumem 23.06.2026 ob 8:24
@joj prejoj po prebranem na tem forumu to očitno vse prej kot drži.
2
miha90 23.06.2026 ob 8:26
@Ne razumem
pošteno in povedano tako kot je
1
… 23.06.2026 ob 8:27
HPV boš veliko prej dobil od Slovenke kot od Tajke. To pri nas je vse okuženo. Kmalu bodo genitalne bradavice začeli odstranjevati frizerji… žal z rakom, ki ga povzroča HPV, pa ne bo tako “lahko” opraviti. Slovenke, Slovenke.
3
joj prejoj 23.06.2026 ob 8:27
drži drži, saj samo moški odpirate ves čas teme o teh Azijkah in kako se bodo morale Slovenke spremeniti, pa tisti čudak, ki bi joške kupil in dopust ženskam, pa desič, ki se mu meša, odkar ga je lepooka načevljala, in tako naprej do nezavesti. Dajte že enkrat mir in pojdite kamor hočete, nobene ne zanima.
1
ccc 23.06.2026 ob 8:40
Zaradi teh tem o Filipinkah in Tajkah sem malo preveril na YT kako zgledajo in so res prave lepotice. Ni kaj za dodati.
Ti samo uživaj in se ne oziraj na mnenja ostalih.
1
Pattaya 23.06.2026 ob 8:44
Danes suha lepotička
Jutri malo bolj thick beauty
Da ubiješ monotonost, si občasno lahko privoščiš tudi midget
Za vsakega se kaj najde 🥹😍
Raaaaaaaaaaj
0
Nas ne zanima 23.06.2026 ob 9:32
Nikogar ne zanima kaj počneš. Zato prenehaj z odpiranjem tem kako te drugi vidijo. Tako vidiš sam sebe. In če misliš da si taka zguba, prenehaj z uničujočimi dejanji.
3
Ena pač 23.06.2026 ob 9:40
Vseeno nam je, kam ti hodiš in s kom se dol daješ. Je pa zanimivo, da se kljub temu, da te slovenke ne zanimajo, nekam veliko obremenjuješ z njihovimi mnenji.
1
kako 23.06.2026 ob 10:05
Kako bi pa ti imenoval človeka brez samokontrole, samospoštovanja, odraslega človeka ki ga vodi tič in ki rabi popolnim neznancem dnevno razlagat kam vse ga je tič vodil in koliko je moral za to plačat? Kot uspešnega moškega?
1
hahaha 23.06.2026 ob 10:11
po moje si ti en velik bluzator in sanjač, doma pred ekrančkom sanjariš kako bi lahko bilo, če bi bilo hahahahaha, ker če bi res tja hodil, se niti slučajno s tem tuki ne bi hvalil na način kot se.
sej se mi smiliš no ...
0
Jah 23.06.2026 ob 10:19
@kako finančno mora biti tak moški prekleto uspešen 😉
0
Lali 23.06.2026 ob 10:23
Zanimive ste ženske, ve se fukarite s top 5-10% moških, ki so dali čez precej žensk, seveda brez zaščite, moške, ki si zaželijo več žensk brez obveznosti, pa obsojate. Revice ste.
0
Kje se pa 23.06.2026 ob 10:29
@Jah
Tisti, ki je finančno uspešen, ne hodi v Pattayo na najnižji sloj prodajalk. Finančno uspešen ima eskort tukaj. Ali pa vsaj čez mejo. Ne sanjaj o uspešnosti patajčkov, no.
0
Lali 23.06.2026 ob 10:31
@Kje se pa ma tu nimaš niti 0.0000000000001% izbire v primerjavi z dol.
1
Zakaj 23.06.2026 ob 10:36
@Lali
In zakaj točno se tako zelo obremenjuješ z mnenji drugih glede tvojega obiskovanja teh prodajalk? Če je tebi ok, super. Uživaj. Koga briga če te imajo za luzerja, z ne? Saj niti ne vedo, kaj zamujajo. Torej, srečno tam doli.
1
kako 23.06.2026 ob 10:55
@Jah
Ne ne rabi bit. Vsak s podpovprečno plačo al pa celo z minimalcem ki pri mamici bivakira (večina vas tu) si lahko to privošči. Dobesedno je dno od dna, par evrov na žensko.
Sploh pa uspešen moški ni nekdo z denarjem. Čeprav tudi tega nimaš. Ampak kako to nekomu tvoje sorte razložit ne vem. Ker verjetno še v življenju nisi uspešnega moškega srečal.
Plus če bi bil res tako finančno uspešen in verjel da to pomeni da si uspešen, torej top 10% moških.....zakaj te te hude slovenke, kihočejo samo top 10% ne lovijo? 😆
Sami sebi kontrirate 😆
Itak pa večina samo sanjarite. In svoje sanje po forumih pišete. To je to od vašega življenja a ne? Nimate nikogar ki bi mu v živo to svoje sanjarjenje razlagali.....
0
Jao 23.06.2026 ob 10:56
Sem zenska in ja, so lepe zenske in zelo zenstvene. Kaj se obremenjujes z mnenji deugih, uzivaj
0
miha90 23.06.2026 ob 11:00
@Lali
Hude revice so ja k obsojajo če moški gre kdaj na escort one pa se fukarijo tko kot si napisu . Pa je escort preverjeno bolj varen ker je vse s kondomom pa da greš k eni res na nivoju .
0
Danes 23.06.2026 ob 11:04
Se še jaz oglasim. A lahko en dan beremo tukaj teme, ki niso od kurb, politike in psiho pacientke? Tu gor dejansko nimaš več kaj brat
1
razlika 23.06.2026 ob 11:16
@miha90
Kako slepemu razložiš barve?
Tako kot forumašu razložiš lahko razliko med ljudmi ki z drugimi prostovoljno iz želje seksajo, kjer sta oba iz želje po seksu tam, in ljudmi ki eni plačajo da se pretvarja da želi biti tam in nikoli ne bi bila če ji ne bi plačal. Kako človeku razložit da je seks nekaj kjer oba sodelujeta in uživata.....će misli da je seks to da mu ena storitev nudi.
Tak ne vidi razliko med tem da sedi v gostilni in je pico in med tem da sedi z 5 letno punčko k mu servira iz ikeje fejk pico in se dela da jo je in je zelo dobra 😆
-3
klet 23.06.2026 ob 11:33
@hahaha
Imaš prav. Ta ubožček sanja o Pataji že več let in si ga menca na te videe. S kolesom in brez keša pač ne moreš priti do tja.
0
Jah 23.06.2026 ob 11:40
@kako od kje ti da je v Pattayi ženska par €? Cene so dejansko višje kot v Evropi, samo izbira je brutalno večja. Tu res folk kr neki nabija. Nimate pojma in kar pametujete.
1
Za 23.06.2026 ob 12:35
"Razliko" je problem ker tudi ce zenska zeli mora moski naredit... 🙂
2
kako 23.06.2026 ob 12:37
@Jah
Ne niso. Samo tebi očitno več računajo 😆
0
nekaj me pa zanima 23.06.2026 ob 12:41
če lahko eden od teh moških razloži. Kako so vas v družini vzgajali glede odnosov z ženskami? Kdo vas je naučil takega groznega obnašanja in izražanja? So se moški člani družine tako na splošno obnašali do žensk, ste se tega naučili iz pornografskih vsebin ali kako?
0
tam ostani 23.06.2026 ob 12:42
#ne razumem
Idijot prve klase. TAM OSTANI, ne hodi nazaj. Tu ne rabimo tvojih novih prinešenih spolnih bolezni, pa tvoje idijotizma tudi ne.
0
družina 23.06.2026 ob 12:58
@nekaj me pa zanima
Tile nikoli niso imeli družine. Vsaj ne tiste prave, kjer si sprejet, ljubljen, te podpirajo....
Verjetno so jih nahranili in to je bilo to. Čustveno podhranjeni. Zato se jim del možgan za empatijo in čustva ni razvil. So prikrajšani. V resnici niso sami krivi. Jih nikoli nihče ni imel rad. Ne vedo sploh kako to izgleda, kakšen je ta občutek. Meni se smilijo. Izgledajo kot ljudje, ampak v resnici so samo skupek mesa in kosti z osnovnimi življenjskimi potrebami. Se niso imeli priložnosti razviti v ljudi. Nekaj sicer tli v njih, ta potreba po sprejetosti, zato tudi tu dnevno razlagajo in iščejo pozornost pri popolnih neznancih.....ampak ne znajo to v realnem življenju.
-2
đabe 23.06.2026 ob 12:59
@kako
Najbrž je tako grd in antipatičen da dobi po 10x višji ceni kot ostali 😆
1000 tajskih bahtov je nekje 26-28 eur.
V barih na ulici stanejo od 500 - 1000 bht, cela noč je 4000 bht, torej še vedno samo dobrih 100 eur za celo noč.
0
Bejbike 23.06.2026 ob 13:00
Dobre bejbe 🥰
0
Op 23.06.2026 ob 13:02
@đabe@đabe smo leta 2026, ne 2016… si na google našel stare podatke, drugič se bolj potrudi 😂😂😂
0
Sladke 23.06.2026 ob 13:02
Moje sladke Tajkice 🥵🥰😍♥️
0
užitek 23.06.2026 ob 13:07
Pomoje mora bit to ene posebne sorte užitek, k ga rineš v nekaj kjer je bilo že na tisoče tičev pred tabo.
Sploh če ob tem še tistega k je bil pol ure pred tabo zavohaš, al pa unga k je bil po kosilu.....to te mora ful napalit.
Ti da občutek da si ful poseben 😆 Pomemben člen družbe 😆
0
Haha 23.06.2026 ob 13:09
@užitek kako si, 80xx… spreminjaš vzdevke kot farang bejbe v Pattayi 😂
0
užitek 23.06.2026 ob 13:12
@Haha
Ja namerno, da mal popestrim k vidim da imate radi različnost. Zjutraj eno k jih je mela tisoč tist mesec v sebi, zvečer reno k jih je mela sto tisti teden.....ponoč enga k je v oblekci 😆 Mate radi raznolikost. Jaz pa rada ustrežem ljudem 😆
0
haha 23.06.2026 ob 13:15
@užitek ti pa poljub svojo, eno in edino, tisto, ki ti je zvesta že od nekdaj, in te nikoli ne izda… torej desno rokico 😂
1
užitek 23.06.2026 ob 13:18
@haha
Desnica bolj uživa k un ladyboy k ga naskakuješ 😛
Pa še zastojn je.
Pa še sam z enim tičem se ukvarja, ni na njej ostanek ostalih tičev.
-1
info 123 23.06.2026 ob 14:19
@Op
Boš dal ti "nove"? Bedak klošarski. Imaš vse na netu, novo. Te cene so zdajšnje, višje zaradi inflacije. Prej so bile še cenejše koorbe tam.
0
bodi razumevajoč 23.06.2026 ob 14:29
@info 123
20e je ogromno za forumaše. Sam 24 kurb na mesec lahko s socialno pokrijejo. Na tajskem. Pa treba še tja pridt. Torej na kvartal nekje si lahko kkšne par dni pomakanja tiča v smetnjak za tiče privoščijo. Če seveda grda mamica ne zahteva kkšnga evra za to da bivakirajo pri njjej in so postreženi kot v hotelu. Pol so ga pa splohnajebal če mati na mesec računa tolk k 🤐 na uro. Gredo lahko po tič smetnjakih skakat sam dvakrat letno.
23.06.2026 ob 8:15