Zato, ker si iz človeškega vidika looserski Dr. Kač. To pomeni nesposoben dobiti žensko.
Povsem enako velja za ženske, ki težko dobijo moškega, ker to pomeni da je z njo nekaj hudo narobe, ponavadi ne fizično, ker ga vtaknete v vsako.
Oboje je iz socialnega vidika odbojno.
1
ne vem kaj ne razumeš 23.06.2026 ob 15:34
@Ne razumem
Vsak ki si ni zmožen zagotoviti v življenju tistega kar hoče ..... je zguba. Dobesedno opišeš zgubo v svojem zapisu. To da si kupiš make belive igralko, samo pomeni da si kupuješ nekaj kar nisi zmožen dobit na drugačen način. Zguba. Si kot tisti pezdetki ki omamljene in privezane leve streljajo, potem pa tulijo kako so močni in sposobni 😆
Definicija zgube si.
Sploh ker 🤐 freelancerke imenuješ 😆
Se ti boljš sliši a ne?
-1
Ljubitelj Tajk 23.06.2026 ob 16:55
Tajkice sladke 🥵🥰😍
0
Ljubitelj Tajkic 23.06.2026 ob 16:58
@ne vem kaj ne razumeš pa nismo ti mi krivi, da si dobu prostatitis, ker te nobena noče in si ga sam drkaš. Skuliri se majmun nedojebani. Če je kdo tu zguba, si to ti. Simparska 🤐 incelska zguba, prjatu, to si ti. Sramota družini in družbi. O sladkih malih seksi Tajkicah za bahte pa ne govori slabo, bebo, ker ga ni denarja ki bi tebi kupil babo
1
Ljubitelj Tajkic 23.06.2026 ob 17:02
@ne vem kaj ne razumeš edina pič-ka, ki si se je ti dotaknil, je mamina, ko te je povrgla, tele zabito zgubsko
23.06.2026 ob 14:43