Avatar gosta
Koki
18.06.2026 ob 16:17
@Frogica
Ma to še gre...
Najhujše je, ko neki navdušeno trdi in zagovarja, čez par mesecev pa se tega sploh ne spomni in zanika. In mu je treba dokazovat in iskati v temah za nazaj. 😵‍💫

Aja, pa če boš utegnila, mi v temi v glasbi odgovori kaj torej misliš o teh mojih opažanjih glede "ljudi-glasbe-občutij".
Lahka tud na kratko, me firbec matra 😁
0
Avatar člana Frogica
Frogica
18.06.2026 ob 16:18
@Viharni jezdec
Ja nekje se je zalomilo. Men je do zdaj še zmer ratal.. trkam.. iz regratov cvetov sm ga tut delala,dodala sm meto. Blo je ok. Sam ne tak dobr..
0
Avatar gosta
Julij Cezar
18.06.2026 ob 16:18
@Frogica @Frogica eni dajo limone al citronko, za kis se tud nisem slisal
0
Avatar člana Frogica
Frogica
18.06.2026 ob 16:18
@Koki
Bom zdaj grem na sladoled..
0
Avatar gosta
Uf Julij
18.06.2026 ob 16:20
@Julij Cezar
Ej danes so Ukrajinci izvedli največji napad z droni na Moskvo in jim spet ena od najpomembnejših naftnih rafinerij gori. 😳🔥
Bomo sedaj videli, ko jim bojo Američani ogromno orožja dostavil in imajo dovoljenje za rakete🚀 dolgega dosega.

To bedno boljš ratuje 🥳
0
Avatar člana Yara
Yara
18.06.2026 ob 16:21
@Julij Cezar jaz dam za sirup limone in malo citronke, za šabeso pa limone in jabolčni kis.
0
Avatar gosta
Koki
18.06.2026 ob 16:23
@Frogica
Uživaj 🍦🍧👅🍨
Pa na un tekst s prejšnje strani raje odgovor, k z zadnjim komentarjem tebi na aktualni strani sem preveč zapletel in zmedo naredil.

Glede mene ne rabiš nič pisati(da se ne bova psihoanalizirala😁 ) , bolj me zanimajo drugi ljudje in glasba 😉, o katerih sem opažanja napisal
-1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
18.06.2026 ob 16:33
@Frogica Lahko bi probal tako kot ti, da ga najprej en liter podarim. 😁 Ker bezga imam tudi veliko v lastni hosti. In to so včasih res ogromni cvetovi.
-1
Avatar gosta
Špelo
18.06.2026 ob 16:37
@Viharni jezdec
A da bi se na Fredo spomnil, to pa ne? Misliš da ona ne bi rada šabeso pila?

Špela🤷
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
18.06.2026 ob 16:39
@Špelo Bedasta kura, nehaj smetit temo.
-1
Avatar gosta
Špela
18.06.2026 ob 16:40
@Viharni jezdec
Kaj, a ti si pa petelin, če smo ženske kure?

Špela🤦
1
Avatar gosta
ŠPELA-KURA
18.06.2026 ob 17:07
koki dej spel se prasse jedno vse teme zasmetiš
0
Avatar gosta
Špela
18.06.2026 ob 17:13
@ŠPELA-KURA
Prosim?
Ti se pa z menoj ne boš tako pogovarju!

Špela🙅
1
Avatar gosta
Runda
18.06.2026 ob 17:51
Ne moreš si predstavljati rojstnega dne, praznika, slovesnosti ali kar tako večera v dobri družbi, da ne bi zapeli in nazdravili kupico popili in spravili družbo v dobro voljo.

Belo ali rdece ali črni, samo, da nima vinja po žveplu. Potem pa bo maček se ves drugi dan in ne poznam pivca ki bi si želel piti tako vino, ki vsebuje preveč žvepla in povzroča glavobol.
1
Avatar gosta
hehe 123
18.06.2026 ob 18:39
@Stara forumašica
Barca, vkljub vsemu, kronik, kot kronik si!
0
Avatar gosta
Stara forumašica
18.06.2026 ob 18:41
@hehe 123

Če sem jaz Barca, si ti najbolj zanimiva in verodostojna oseba na tem cveku!
0
Avatar gosta
Koki
18.06.2026 ob 18:45
@Stara forumašica
Še jaz vem, da nisi Barca. Ker Barca ti je pomagala in svetovala.
-1
Avatar gosta
ŠPELA-KURA
18.06.2026 ob 19:17
KOKI nč prosim, delat pejt kaj pametnega ne da svinjaš tu gor po forumu
0
Avatar gosta
Koki
18.06.2026 ob 19:22
@ŠPELA-KURA
Ubistvu bi moral pospraviti dnevno sobo 🤔
Pa lahka bi se šel stuširati, ker študiram a naj grem danes zvečer ven ali ne 🤔
0
Avatar gosta
še en liter
18.06.2026 ob 20:39
Kljub vseh hvalospevom o vinih v Sloveniji, imajo tudi Michelinove restavracije ponudbo francoskih vin in tako pravijo, tudi v hiši Franko, da so francoska vina najboljša.
Kaj ne bi bilo bolj reprezentativno, da bi slovenske restavracije ponujale slovenska vina in jih promovirali.
Še en liter ga spijemo in potem gremo spat.
Noč je še mlada.0
1
Avatar gosta
Ti si bedak
18.06.2026 ob 21:10
@še en liter Ti si bedak. Saj imajo v tujini tudi slovenska vina. Zakaj pa izvažajo? Da bi stran zlival?
0
Avatar člana Frogica
Frogica
18.06.2026 ob 21:31
@še en liter
V hiši franko je ponudba slo vin v ospredju.
0
Avatar gosta
Eliza 910
18.06.2026 ob 22:39
@Frogica Pri tisti naduti babi ne bi pila niti vode!
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
18.06.2026 ob 22:56
@Eliza 910 Pa saj, če praviš da si Primorka in je le na primorskem vse tabolš... Potem ne odstopaš od splošnega povprečja. Bolj tečnih in drekastih ljudi kot so primorci ni. Lažje celo zafnane Ljubljančane prebavljam, Primorcev se pa znebim po kratkem postopku. ☝️😁
0
Avatar gosta
Mi Primorci
19.06.2026 ob 5:44
Primorci smo delavni ljudje. Čez dan delamo, tudi v vinogradih, saj imamo radi čimveč domače.
Zvečer se radi podružimo s sosedi, znanci, prijatelji in ni ga čez kozarec dobrega vina, ki poživi dušo in telo.
0
Avatar gosta
Tone
19.06.2026 ob 6:00
Znano je, da Slovenci popijemo veliko vina. Vendar vino ni vedno zdravilo niti hrana.
Po doktorju Janezu Ruglju je vino grob mnogih Slovencev, še bolj pa bolecih in razdiralnih scen v druzbi.
Samo poglejte koliko pijancev se zdravi v psihiatričnih bolnišnicah.
Zati, nikoli ne bom rekel, da je vino zdravilo.
Ker tudi nikoli nihče ne zna reči. Sedaj je pa povolj.
Iz enega kozarca se pogosto seže po drugem, tretjem...iz dneva v dan.
In ti postane smrtni napoj.
0
Avatar gosta
kranjski janez
19.06.2026 ob 9:42
VIHARC, me je kolega vprašal kakšni so drekasti ljudje, pa sem mu pokazal tvojo sliko iz revije kjer so pisali da so te v službi brcnili v rit
-1
Avatar gosta
odgovor
19.06.2026 ob 10:06
Avtorico tega posta bi seznanila s polozajem v družini, kjer je oseba odvisna od alkohola.
Skrivanje steklenic, pitje v nočnih urah, posedanje ob steklenici in togota, ko pijače ni. Tudi razbivanje in udarci.
Bi bil sposoben tudi moriti.
In krivda, za vse srm kriva sopotnica, ker mu jemljem svobodo izrazanja in zahtevam od njega nekaj, česar on noče.
Ne maram niti slišati o vinu, le večkrat kaj preberem in veliko je podobnih primerov.
Droga!
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026