V jeseni proti Janši vseslovenska vstaja

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Gre v zapor
17.06.2026 ob 13:37
Kolesarit gremo.
-3
Avatar gosta
M
17.06.2026 ob 13:38
Zakaj že?
0
Avatar gosta
Ne bo?
17.06.2026 ob 13:42
A ne bo jeseni kriza in lakota, da ne bo nikomur do kolesarjenja?
-1
Avatar gosta
Tona
17.06.2026 ob 13:42
Butlji levakarski leni, sprijaznite se.da ste popolnoma nepomembni. Ni nobene potrebe po vašem " kolesarjenju " in besnenju.
0
Avatar gosta
zakaj jeseni
17.06.2026 ob 13:51
Zakaj jeseni?
2
Avatar gosta
Slovenija!
17.06.2026 ob 13:52
@Gre v zapor
Pridemo kontra. Dost je blo galame plačanih levih podpornikov raznorodovanja Slovencev in zagovornikov levakarske korupcije in kaosa!

SLOVENIJA!
STATI INU OBSTATI!
-1
Avatar gosta
jst
17.06.2026 ob 13:55
Slovenija gre naprej...brez Janše in ostalih podlih podrepnikov, ki so se ustoličili!
1
Avatar gosta
Torej
17.06.2026 ob 13:58
Zakaj pa? Nisem podpornica SDS pod vodstvom Janeza Janše, ampak - jbg - sestavil je pač vlado. Raje bi imela Golobovo vlado, ampak protestirat proti vladi, ki mi ni všeč, ni pa naredila (še) nič protiustavnega, nima smisla.
2
Avatar gosta
ttt
17.06.2026 ob 14:04
Kaj pa "politična policija",kjer bodo jebal navadni narod, siromake, če bodo govorili ali pisali proti njim?
1
Avatar gosta
Torej
17.06.2026 ob 14:12
@ttt Kolikor sem prebrala pojasnilo na spletni strani Mladine, je problem zaščita novinarskih virov. Se strinjam, da orožanje ali celo razkritje vira ni dobro. Vseeno pa mora biti vir kredibilen. Za kar naj pa novinarji poskrbijo. Kar se pa špeckahel tiče (to ni relevantni vir ali žvižgač, ampak jamraški škodljivec ali celo lažnivec)- zanje se pa ne bojim. Ti so namreč večinoma ljubitelji SDS-a.
1
Avatar gosta
Tutitu
17.06.2026 ob 14:14
@Torej
Znano je, da je bil Tito špeckahla epskih proporcev, celo lastno ženo je vrgel pod pregovorni avtobus v Moskvi, da si je rešil lastno rit.
1
Avatar gosta
ajeto
17.06.2026 ob 14:26
@Torej
Mladina laže

-1
Avatar gosta
Vsi na barikade
17.06.2026 ob 14:36
Za Slovenijo gre.
0
Avatar gosta
Slovenija!
17.06.2026 ob 14:43
@Vsi na barikade
Tako je, ne bomo tiho gledali leve provokatorje, ko nam uničujejo Slovenijo!
1
Avatar gosta
Bejž bejž
17.06.2026 ob 14:55
Volitve bodo razveljavljene pred jesenjo. Ne bo treba kolesarit 😆
0
Avatar gosta
sanja sv1nja koruzo
17.06.2026 ob 15:04
@Bejž bejž
Dream on.
1
Avatar člana Čveka
Čveka
17.06.2026 ob 16:12
@Torej
Da nima smisla protestirati, praviš?
No, natanko s tem Janševa vlada trdno računa - z apatijo ljudi. In njihovo priljubljeno o “hlapčevskem narodu”.

Mislim, da so se ušteli. Ko je preveč, je preveč.

A nismo danes nakazali Natu kupa denarja, da smo dosegli tiste zaukazane 3% BDP? Na račun česa? Nižjih penzij in višjega DDV? Lepa igra… tudi zelo koristna za ljudi, ni kaj. Poriniti v rit denar uničevalcem, ki ga že itak imajo na pretek, zraven si pa pripenjat medaljo o “reševanju Slovenije”?

Tako ravnanje politike ima svoj naziv in je kazniv z dosmrtno kaznijo.
-3
Avatar gosta
zakaj?
17.06.2026 ob 16:14
zakaj šele jeseni? še niste nakradli dovolj biciklov?
4
Avatar gosta
Le komu?
17.06.2026 ob 16:19
@zakaj?
😂🤣😂🤣 tebi bicikla ni možno ukrasti, ker ga nimaš niti narisanegs, teslo brezvezno.
3
Avatar gosta
Luzerji
17.06.2026 ob 16:53
A se vam res ne ljubi delat? Ne moremo vas živeti v nedogled. Bejšte dol s koles in se lotite dela.
5
Avatar gosta
Hehe ja
17.06.2026 ob 18:21
@Luzerji
Ja, a ne morete ta levi delati tako kot desnakarji, recimo ne izplačevati plač zaposlenim, poneverjati dokumente, siliti ljudi, da delajo ponoči za manj kot minimalca, krasti, utajevati davke... Kdo je ta levim kriv, če so pošteni? 😂😂😂
-1
Avatar gosta
Pridemo pomagat
17.06.2026 ob 18:25
@Gre v zapor
Pridemo pomagat pokurtit bolano lublano do temeljev.
0
Avatar gosta
Nikka
17.06.2026 ob 18:36
Če so pogledate ksihte teh kvazi kolesarjev, vam je lahko jasno, da so leni luzerji. Da nimajo za burek so si čisto sa.i krivi.
4
Avatar gosta
qwertyuiop
17.06.2026 ob 18:56
A jeseni?
So dopustki in potovanja pomembnejši?
Vagince razvajene scrtljane nesposobne, upam da do takrat vlada nabavi dovolj delujočih elektrošokerjev
-2
Avatar gosta
In pa tud
17.06.2026 ob 18:59
@Nikka
Ja, in če pogledaš ksihte desnih, je takoj jasno, da gre za lažnivce, kriminalce, prevarante, goljufe in take, ki kradejo poštenim delavcem, da bašejo v svoje žepe in v korist bogatih.
-5
Avatar gosta
Kaj češ nimaš ka
17.06.2026 ob 19:05
No, tudi na desni delajo pošteno... mislim, pošteno kradejo 😄
-1
Avatar gosta
burek
17.06.2026 ob 19:08
Vsak vikend vas čakam z bureki, vas pa ni. Bureke v koš mečem.
1
Avatar gosta
luziji
17.06.2026 ob 19:10
Luzerčki. Z biciklom se lahko tudi zasluži. Razvoz pošte, malice, ...
3
Avatar gosta
Afere
17.06.2026 ob 19:36
Aferam na desni ni videti konca. Matoz je zaposlil Grahovo, ki je v tretji Janševi vladi izdajala tajne podatke kriminalnemu podzemlju. Zdaj vidimo kdo v resnici vodi desne!
0
Avatar gosta
666 123
17.06.2026 ob 19:39
za pitno vodo gre
1
Avatar gosta
Hja no
17.06.2026 ob 19:59
@Afere
Nič čudnega, saj je tudi Hojs obveščal Kavaški klan.
-2
Avatar člana Čveka
Čveka
17.06.2026 ob 20:00
@Afere
… in še kar molčimo…
Tole gre preko meje, ko bo še možno kaj sanirati.
Ali se je Janši in njegovim do konca skegljalo, ali pa zares preizkušajo naše potrpljenje. Tako, iz gole zlobe.

Ampak tole ni več niti malo smešno, pa še našim pravnukom ne bo.

Ta tolpa bo nabasala svoje račune in potegnila črto v nepovrat, mi bomo pa plačevali, da sploh ne bomo vedeli, komu.
0
Avatar gosta
takle mamo
17.06.2026 ob 20:05
1
Avatar gosta
Nekaj je jasno
17.06.2026 ob 20:07
@Čveka
Janšo finančno podpira kriminalno podzemlje iz Slovenije in drugih balkanskih držav. Zdaj mora vračati usluge, plačali pa bomo seveda vsi mi!
-3
Avatar gosta
ja itak
17.06.2026 ob 20:15
Če bi bila samo ena črka resnična bi že sedel, tako pa lahko samo sanjate in lažete, morda pa so ukrepi kot omejevanje volilne pravice 🤐 pa prva ideja te balkanske mafije, res čudna so pota gospodova.
1
Avatar gosta
instaprotesterji
17.06.2026 ob 20:19
@zakaj jeseni Ker morajo zdaj na morčka.
1
Avatar gosta
kera sramota hehe
17.06.2026 ob 20:27
Tisti pezdetek Jančič na zadnji Uri resnice je mahal z rokicami in se penil, zagovarjal svinjarije in laži zdajšnje vlade ko utrgan, ker je dobil službico odgovornega urednika na Siolu. Hahaha. Kako je krilil z rokicami in se penil, v tisti njegovi značilni pozi tipa "ko grem s.rat", pohlevni, z upognjeno glavo, grbasti, s prestrašenim ksihtkom. 😆
Še Požar je čudno gledal, kakšne je ven metal.

Tole je vse skupaj ena BEDA. Eni in isti bedaki, ki prilezejo iz kanalov vsakič, ko Janša nategne volivce - tokrat sicer preko Lažnice in Logarja.
-3
Avatar člana Čveka
Čveka
17.06.2026 ob 20:27
@takle mamo
Daj že nehaj lepit sem te nebuloze.
Točno se ve, kaj je bilo mišljeno z janšisti. Natanko takole koruptivno prodano pokvarjeno drhal, nastavljeno na ključne položaje z edinim namenom nositi informacije v neprava ušesa in delati škodo in sramoto narodu in vsem poštenim delovnim ljudem.

Ne gre za politično pripadnost, ampak za navadno pokvarjenost.

Kaj mislite, zakaj zdaj Logar mečka s “piljenjem detajlov”, če je že med volitvami imel tisti SKOK tako do potankosti izdelan? On temu pravi “prilagajanje razmeram”, normalen človek pa njegove razlage res ne rabi. Vemo, kaj pri njem pomeni “prilagajanje”, pa “politiki pač rečemo včasih tako, včasih pa drugače”…

Ogabno, kaj imamo mi v parlamentu.
1
Avatar gosta
make my words
17.06.2026 ob 20:30
@Čveka

kakšen SKOK. Nobenega SKOK-a ne bo. Ker bi morali preiskovati tudi svoje. To je še ena laž, s katero so lovili ovce.
3
Avatar gosta
nisi prijazna
17.06.2026 ob 20:33
@Čveka
levičarji naj bi bili prijazni in vključujoči, ti nisi taka , torej ali lažete ali pa ste že po naravi taki ?
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026