V jeseni proti Janši vseslovenska vstaja - 3

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
špicparkeljc
21.06.2026 ob 10:09
Slovenija ima en sam problem, nekritično maso levih in desnih volilcev. Če bi ljudje resno znali uporabljati tiste sive celice, se sedaj ne bi ukvarjali z Janšo, Golob niti do parlamenta ne bi prišel, prav tako ne bi bilo "novih" obrazov in starih šefov, ker bi na volitvah leta 2000 vlado sestavljali predvsem mladi iz sredine in rahla desnica, z obrazi kot so bili Mrak, Sotlar........
2
Avatar gosta
No ja
21.06.2026 ob 10:28
@špicparkeljc
Če bili kaj vredni, bi ljudje prepoznali kvaliteto. Očitno niso znali pustiti vidnega vtisa.
0
Avatar gosta
eh ja
21.06.2026 ob 10:42
@No ja

Saj o tem glih govori, narod je glup in je volil Drnovška, Janšo, Lukšiča, Bajuka, Erjavca in danes smo kjer smo! Kako bi bilo, če bi tile pajaci takrat odleteli, pa žal ne bomo vedeli, ker se ni zgodilo.
0
Avatar gosta
pomnimo
21.06.2026 ob 11:07
samo res, kam so poniknili ti ljudje, takrat so stranke še imele programe, spomnim se mraka, kako je na soočenjih pometel z vsemi, kako se je Golubič potem kujal, Janša pa je butasto bulil pred sebe, spomnim se ene ženske, rdečelase, ki je govorila o socialnih pravicah in dolžnostih, pa morda je bil Sotlar tisti, ki je govoril o popolni reorganizaciji javnih služb in storitev v smislu manj birokracije, več funkcionalnosti.........
Ja ne bomo vedeli kako bi bilo, če bi bilo, žal imamo to kar smo si izvolili in zaslužili.
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026