Mi smo z Vegrimom kar zadovoljni. Blok je starejši, lepo urejen in sproti vzdrževan. Imamo pa dober NO, tudi stanovalci kar lepo skrbimo za red. Je pa tudi pri nas problem sklepčnost. Mlajši nimajo časa, nekaj je tudi najemnikov, nekateri starejši upokojenci ne zmorejo več, mlajši pa nismo preveč aktivni.
0
Res je 24.06.2026 ob 11:56
@Habit nateguni tudi mi imamo Habit. Zdruẓ̌ijo se z NO da bi nam čim več denarja pobrali iz sklada! In še to - nezakonito so postavili novega NO!
Institucije ni nikjer!
24.06.2026 ob 11:50