Upravnik v večstanovanjski stavbi - 3

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Vegrim ok
24.06.2026 ob 11:50
Mi smo z Vegrimom kar zadovoljni. Blok je starejši, lepo urejen in sproti vzdrževan. Imamo pa dober NO, tudi stanovalci kar lepo skrbimo za red. Je pa tudi pri nas problem sklepčnost. Mlajši nimajo časa, nekaj je tudi najemnikov, nekateri starejši upokojenci ne zmorejo več, mlajši pa nismo preveč aktivni.
0
Avatar gosta
Res je
24.06.2026 ob 11:56
@Habit nateguni tudi mi imamo Habit. Zdruẓ̌ijo se z NO da bi nam čim več denarja pobrali iz sklada! In še to - nezakonito so postavili novega NO!
Institucije ni nikjer!
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026