😆 Stranka Levica ima v parlamentarnih prostorih kar 9 kavčev

Deli na Facebook Deli na X
  • 1
  • 2
Avatar gosta
Kavč socializem
29.04.2026 ob 11:40
Od vseh poslanskih skupin imajo ti garači največ kavčev, nerazumljivo, saj njihova poslanska skupina nikoli ni dosegala 9 članov. 🙂))))))))))))

Kaviar socializem je out, sedaj prihaja kavč socializem.
2
Avatar gosta
Levi kavčar
29.04.2026 ob 12:42
Hahaha, kakšna sramota.
-2
Avatar gosta
8409
29.04.2026 ob 12:46
Razkrila jih je pa tanova od Resnice, Kokotova, zelo pogumno, ne upa si veliko novih poslancev takole pizdarije levih obelodanjat, režimski mediji te takoj napadejo, njej že brskajo po smeteh in sprašujejo bivše sošolce kaj je kaj Kokotova delala v osnovni šoli med odmori da bi jo demoniziral:
1
Avatar gosta
Stara forumašica
29.04.2026 ob 13:38
@Kavč socializem

Kaj da ne, leta 2018 so imeli 9 poslancev.

https://sl.wikipedia.org/wiki/Levica_(Slovenija)
1
Avatar gosta
Jokop
29.04.2026 ob 14:05
@Stara forumašica

Na netu je že polno memov na to temo, kavči in radiatorji, hoho. Sicer mi pa povej, zakaj potrebuje vsakdo svoj kavč? A so bili tako skregani, da nista mogla 2 sedeti na enem, saj je kavč namenjen 2 ali več osebam, ne veš tega? Ali pa so lepo dremali? 😛
0
Avatar gosta
Gigantura
29.04.2026 ob 14:12
Ja, poslanka Katja Kokot na drugi nujni seji Skupnega odbora, jim je nadrobila kar nekaj njihovega shita.
Vredno ogleda vsake minute:

4
Avatar gosta
Stara forumašica
29.04.2026 ob 14:17
@Jokop

Naj še druge poslanske skupine povedo, koliko jih imajo in kako stare.
Šele potem lahko debatiramo naprej.
3
Avatar gosta
Kako primitivno
29.04.2026 ob 14:23
@Gigantura a to je prispevek Resnice k boljšemu svetu? Sramotno ulično vedenje. Kot goske in gosaki. Geni hlapcev in ne plemičev. Ta genotip seka iz vedenja. Bahato nastopaštvo. Pfuj kmetuzlerajsko.
1
Avatar gosta
Gigantura
29.04.2026 ob 14:30
@Kako primitivno

OK, daj nam napisi, KAJ je narobe povedala ali se celo zlagala? Bos?
-2
Avatar gosta
Indijanski pregovor
29.04.2026 ob 14:31
Na soočenjih je pokazala, da hitro pomete z bluzatorji.
Saj pravim končno malo svežine v parlamentu.
Da ti takole pouči stare sablje, je pa že kar za sklonit glavo. Brihtna punca ni kaj.
2
Avatar gosta
Jao
29.04.2026 ob 16:53
Kaviar kavč socialist. 😉

Tale Kokot je nov Jelinčič v +
-1
Avatar gosta
Vprasaj
29.04.2026 ob 17:09
@Stara forumašica

Znano dejstvo je, da ima Levica največ kavčev od vseh. In ena najmanjšim strank. Za svoje riti so vsekakor dobro poskrbeli.
-3
Avatar gosta
Špehar Maljevec
29.04.2026 ob 17:12
To je špehar imel za svojih planiranih 7 stanovanjskih hiš.
1
Avatar gosta
Lp
29.04.2026 ob 17:30
Zelo mi gre na živce polvikanje.
A je to kakšna nova političarka?
Seveda zmanjšanje ministrstev ne pomeni zmanjšanje zaposlenih.
Denar se bo pa natiskal, zadolžili se bomo še naprej, ...
O zmožnostih laganja pa - lahko prideš tja z zmožnostjo laganja ali pa se jo priučiš ... Drugače pa hitro letiš.
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
29.04.2026 ob 18:45
Nekaj me zanima.
Ko je bila proslava za Of nedavno. Mi je padlo v oči, vsi, ki so prihajali v dvorano, so imeli spremljevalca, da jih spremi do sedežev. Od kdaj je to, da ima vsak svojega pribocnika. Smo prišli do tja, ko tile politiki niso več sposobni najti svojega sedeža.
Kdo to plača?
8
Avatar gosta
Ella
29.04.2026 ob 20:25
Tole, kar Kokotova pravi, je jasno, jedrnato in vsakomur razumljivo. Kar tako naprej.
1
Avatar gosta
ena
29.04.2026 ob 20:30
Meni je simpatična Kokot, hkrati pa se mi zdi popolnoma nerelevatno, da ima Levica 9 kavčev. Pa kaj potem. Ukleščeno sedenje za mizo je mimogrede zelo nezdravo, odrasli ljudje v službenem okolju, ki se pogovarjajo, pa običajno ne sedijo na istem kavču. Poleg tega dvomim, da gre za neke velikanske garniture, skratka nerelevantno. Država pač stane nekaj, smešno se mi zdi, da poslanec ne bi smel imeti kavča oz. število kavčev je eden od 1000 drugih podatkov in kot samostojen podatek nič ne pove.
6
Avatar gosta
pripis
29.04.2026 ob 20:34
Von Der Layen pa ima stanovanje kar v svoji pisarni.
0
Avatar gosta
S sedanjimi
29.04.2026 ob 20:36
9 jurji bodo v palačnih foteljih vsi, tudi z 3 do 6 jurev nadomestila za brezposelnost. Za krčenje financ. V foteljih sedijo pa tudi za manj. V navadnih. Menda ne mislite, da imajo navadne stole že skozi.
2
Avatar gosta
Itak da ja
29.04.2026 ob 20:38
Kdor veliko dela, mora veliko počivat. 🤣🤣🤣🤣
2
Avatar gosta
Wow
29.04.2026 ob 20:41
@Kako primitivno


...gosoa iz Resnice ni meščanska plemkinja in še bi bila v elitnem Fotopobu, se spravla dol na 4 in si dala pasjo ketno okoli vratu, da bi lahko skakala.
1
Avatar člana Čveka
Čveka
29.04.2026 ob 21:15
Ti kavči pa res niso nič posebnega. Precej dražji stojijo v sprejemnih prostorih vsakega podjetja.

Če že popisujejo opremo, bi bilo bolj zanimivo popisati trezorje in njihovo vsebino.
6
Avatar gosta
Levicarka
29.04.2026 ob 21:32
Sicer po moje ne gre za kavče, ampak sedalnike in sedežne, namenjene sprejemu obiskovalcev v poslanskih skupinah. Poslanci imajo pa svoje mize in stole

Če desnica ne diskreditira političnih nasprotnikov na podlagi spola ali videza, jim očita neprimerno notranjo opremo. Če je to največji kiks Levice, ob vseh mednarodnih, političnih, korupcijskih, finančnih, orožiarskih in kriminalnih aferah SDS, smo lahko srečni, da imamo vsaj eno neskorumpirano stranko, ki je "čista kot solza".
7
Avatar gosta
ofak
29.04.2026 ob 21:35
Kaj je pa s tistim pohištvom, ki ga je ta Srbin Stevo naročil za svojo pisarno, ko je bil še MESTNI SVETNIK V KRANJU, in je tisto pohištvo končalo pri njemu doma?! 2.200 eur je ukradel, pizdun četniški.

Ni za govorit, tale zalega ki zdaj kaže s prstom na druge je 100x bolj usrana kot vsi levakarji, katerim oponašajo neke kavče. In tudi ne verjamem da je res toliko kavčev v prostorih Levice, sorry, pač ne verjamem. Naj dokažejo.
3
Avatar gosta
Genau
29.04.2026 ob 21:38
@ofak
To je metanje peska v oči! Direkt! Mene bi bilo sram tako neumnost izustiti..res je navadna gos.
1
Avatar člana Yara
Yara
29.04.2026 ob 21:39
Klinc pa 9 kavčev, ko ima pa Zoki najudobnejši tron v parlamentu.
2
Avatar gosta
kaj je to zaena 🤐
29.04.2026 ob 21:56
@Genau

Ko taki nizkotni LOPOVI začnejo otresat gobce v parlamentu, človeka mine, da bi sploh bil Slovenec.

Ta baba Kokotova je itak samo za v štalo. Mene je kar stiskalo ob poslušanju, ko je začela flancat tiste nepovezane nebuloze, prekinjala stavke in sploh ni našla besed, s katerimi bi povzela tisto, kar je želela sporočiti.... Nepismena in zaostala baba. Fuj.
Kakšno govedo je prilezlo v parlament.
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
29.04.2026 ob 21:56
Sam kavče? BDSM opreme niso nič nabavljal?
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
29.04.2026 ob 21:57


hahahha tole je šele predstava ....
Kako je pa gospod Han tu simpatičen, komaj jo zmore poslušat....
Sem vam rekla gospod Han ....
2
Avatar gosta
Ja ja zihr je to kar pravi&sca
29.04.2026 ob 21:59
@Yara
Pa še malo poti. Za boljše kavče. Zato pa bo še polna penzija ob upokoju. Delat do onemoglosti, da pol dolgotrajno še oskrbimo za dnar, pa zdravstvo. Bz tole vse skup. Nategnjeno z leve, sedaj bomo z desne. Nič bat. Kačev bo pa več. Rdeča spet seka, s kvazi poslavljanjem levo, kot desni več kot 30 let.
0
Avatar gosta
Preparele
29.04.2026 ob 22:01
@Viharni jezdec
Elastike, ki se dajo še malo (n)razegnit 😁
0
Avatar člana iDESI
iDESI
29.04.2026 ob 22:06
Kavč je v službi sila dobrodošel za popoldanski dremež. Redno prakticiram in je res okrepčilno. Priporočam (in pozdravljam).
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
29.04.2026 ob 22:08
@iDESI super naj jih dajo še prodajalkam, pa tistim, ki perejo avte cele dneve, pa pobirajo sezonsko sadje na sončni pripeki.
3
Avatar gosta
To je šarada
29.04.2026 ob 22:08
@kaj je to zaena 🤐 kako nizko lahko človek v osebni kulturi pade. Sramotno vedenje. Vsem delavcem so vsaj malenkostno izboljšali življenje, kaj pa je ona naredila? Preštela drugim kavče. Obupno obupano.
4
Avatar gosta
sramota
29.04.2026 ob 22:08
Lahko obračate kakor želite, samo tole, kar je letos s to Resnico prilezlo v DZ, je živa katastrofa, to je žalitev za vsakega povprečno inteligentnega Slovenca.... Žal.
2
Avatar gosta
Ti pa služba
29.04.2026 ob 22:08
@iDESI O kaki službi ti bluziš? Ti nisi nikoli delal. Igral si nekega strašnega podjetnika dokler te je žena financirala in ti plačevala prispevke.
0
Avatar gosta
Dno
29.04.2026 ob 22:13
@To je šarada dno ne izbira, vse za minuto žarometov.
1
Avatar gosta
ja
29.04.2026 ob 22:14
@To je šarada
Ta Kokotova primitivka je do včeraj spala s kravami, zdaj pa gobec otresa (s težavo, ker nima niti dovolj možganskih kapacitet za nek normalen nivo izražanja), in to poslušamo. Še Irglca zna več besed izustiti kot ta kmetavzarska primitivna ameba.
0
Avatar gosta
999
29.04.2026 ob 22:19
Levica, pa te imamo. Pa pravijo, da so brez afer.
-1
Avatar člana Oreh
Oreh
29.04.2026 ob 22:33
Zakaj vi ne kandidirate? Ce bi vlozili enako kolicino energije, kot jo tukaj v kritiziranje in posmehovanje vsemu, grem stavit, da bi vsaj eden od vas prilezel do poslanskega stolcka.
-2
  • 1
  • 2
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026