Kako hitro si se pofockal. Cakas in prezis vsako noc?
0
zzzeh 30.04.2026 ob 1:49
In kaj potem, če imajo kavče? Desničarji pač očitno raje klečijo na lesenih podstavkih, je kdo preštel tudi te?
2
kruta resnica 30.04.2026 ob 7:21
— OdkritaSLO (@OdkritaSLO)
0
vsakemu svoje 30.04.2026 ob 7:24
@zzzeh
Kavč socialisti poležavajo, desničarji pa jih s svojim garanjem futrajo.
2
Največji kavčarji so Me&scaron 30.04.2026 ob 7:27
Levica je na hitro umaknila polovico kavčev. Sedaj imamo 'samo' enega na poslanca. Mimogrede, SD je povedala, da ima en kavč, prav tako Demokrati, en kavč.
-1
Pa še to 30.04.2026 ob 7:29
V Levici niso pustili novinarjem Popa, da posnamejo notranjost njihov parlamentarnih prostorov. Glede na to ne verjamem, da imajo samo 4 kavče.
Mimogrede, stranka, ki se hvali, da 'dela za ljudi', skriva svojo pisarno pred ljudmi? Pametnemu dovolj!
0
Epic Fail 30.04.2026 ob 8:40
Čist normalen pojav v marksizmu. Iz avangarde v foteljaša. Iz foteljaša v kavčarja. 🤣
A vama proletarci malo muzike... in preplačani čevapi ob prazniku.
0
Se zaveda da mu meče slabo luč 30.04.2026 ob 9:07
Vzvišena in nevrotična hotkova, zgleda se počuti ogroženo pred novimi poslanci in mora svoj plac markirati kot mačke in psi.
Ubogi Han, se zaveda kaj ima v stranki.
2
Munze 30.04.2026 ob 12:53
Kavčarji, ne pa socialisti!
0
In zmagovalec je... 30.04.2026 ob 13:06
Vse desne stranke imajo pa vsaka po devet destinacij po svetu kamor nalagajo nam davkoplačevalcem ukraden denar.
Katera pizda briše moje poste? Napisal sem samo, da baba, ki je odkrila 9 kavčev ni čisto dihtik. Pa četudi bi imeli 90 000 kavčev je to za državo zanemarljiv strošek v primerjavi s krajo orožja.
1
tudi 30.04.2026 ob 17:09
Kokotova je imela, ko je bila še veterinarka, neprimeren odnos do živali. Jejhata, kakšna sestava nove vlade. Ovadeni, polnomočno obsojeni, primitivni, osumljeni afere Black cube...Sem še koga pozabila?
29.04.2026 ob 22:38