Me prav zanima kakšen bo epilog, ampak to ni nujni silobran. Policistov je bilo več. Imeli so pendreke, sigurno paralizatorje. Nihče mi ne bo rekel, da je nujni epilog, da enega reveža s psihičnimi motnjami, ki maha z 2 nožema, ustrelijo do smrti.
Če so se ga ustrašili, niso za to službo. Človeka, ki maha z noži, so že učinkovito obvladali navadni varnostniki na kakšni veselici.
Če so streljali iz strahu, direkt v telo, ni opravičljivo. Žal, to ni strokoven postopek. In vsaka neodvisna komisija bi to morala potrditi.
Žal, to je za odvzem značke in zapor. navadnega državljana bodo zaprli za par let, če nekoga ustreli, ker so bile grožnje z nožem. ( tudi če bo strelec imel dovoljenje za posest orožja).
Saj so pisali "mediji" zanč da je nek višji kapsun izjavil da niso vsi policaji usposobljeni delati s paralizatorji. ("je težka znanost") Se jih prvo nauči šicat kot kaže.
Mogoče to kaže da jim diši ameriška verzija filmskih "kaubojcev" in da majo mogoče potrebo povečat statistiko kok folka kapsarija odstreli.
Med drugim pa tako zaostrijo zadeve, saj s takim načinom tudi pokažejo svetu kako naj se folk njih loti, če se jih bi že kdo. Pač brez usmiljenja brez alternativ.
@Darwin No, še šizo tuml telebajsk si se rabilo oglasit. Če boš ob epizodi šize norelo z noži in bo potrebna hitra reakcija v zaščito lastnega ali tujega življenja, kot je bilo v tem primeru, boš tudi ti keš deležno šusa v betico. Ne bo štelo to, da si mesija.
Če boš pa le grozilo in ne bo nihče neposredno življensko ogrožen, se bodo pa trudili magari več ur, da te umirijo in dajo v prisilni jopič. Razumeš ti to? Ku-rac ti kaj razumeš, če si noro do amena.
-8
sali 07.03.2026 ob 21:53
Kakorkoli, rešili so svet pred enim bolnikom, ki ga noben ni obvladal. Pozdraviti pa takih itak ni mogoče.
Ta fant, ki je umrl je bil en velik revež. Rešil se je. Sliši se grdo ampak žal enim ni pomoči. Tragično in žalostno ampak tako je.
Kaznovati policijo je nesmiselno. V bistvu so ga odresili peklenskih muk.
Težko je njegovim svojcem in tudi tistemu, ki je streljal.
@Bil je velik revež
Torej po tvoje naj policija kar strelja ljudi ki trpijo? Bodo šli tudi po bolnišnicah potem in streljali trpeče ljudi?
In če policija dela narobe je prav da se tudi njo sankcionira. Kdo? GA NI.
----------------------------------------------------------------------
red TALE MOJ KOMENTAR SPODAJ JE BIL, KER SEM VIDEL NAPAČEN POSNETEK (MOJA NAPAKA) ,STAR ENO LETO IN IZ TEGA SKLEPAL DA SO IMELI VLEIKO ČASA POLICISTI. ZATO JE BILO LOGIČNO SKLEPAT DA BI LAHKO UPORABILI VEČ DRUGIH VARIANT , ALTERNATIV PREJ KOT PA ZADNJO SMRTONOSTNO STRELJANJE:
Kaj nimajo več težkih solzivcev, vodnega topa, gumenih izstrelkov, palice z zanko ki jo imajo japonci tudi ne poznajo, ker pač kapsarija še ni slišala za internet? itd?Smo videli slike v "medijih" koliko folka in uniform je bilo že zbrano okrog "nevarne osebe" in ni bilo kar vse v momentu zato je logično sklepat, da bi lahko storili tudi kaj drugega kot so, tudi tisti top vodni pripeljali če je že na tem, vrgli mrežo nanj , uporabili elektrošokerje, gumjaste naboje itd.
Ej, tocno to sem jst kontal prejle. Res. Prav resil se je. In se nekaj drugega sem se spomnil ob tej misli. Da bodo pred konec živi zavidali tistim v grobovih.
Tolk vode ne bo preteklo, da bi naš šizo Đarmun keš lenuh in parazit mesija, kdaj razumel karkoli, kot razume normalno umsko razvit človek. Ampak res karkoli. Vedno ono v čisto kontra smer od zdrave pameti.
Pol pride pa še mamina bebec nesreča božek, na enakem nivoju.
Tole je pa nek posnetek nekega drugega "incidenta" z noži.
Koliko je pa to videti usposobljeno in racionalno da policistka izstopa tako flegma iz avta kot da bi "model" držal lizike ali sladoled v roki?
SVAŠTAAAAAAAAAAAAAA
0
nekoč nekje 07.03.2026 ob 23:03
Žal, za policiste morajo veljati kvečemu strožja merila, ne ohlapna, lako ćemo in hvala bogu, da je en norc mrtev.
To je žal brutalna policijska sila pod krinko skrbi za dobrobit družbe. Huda prekoračitev.
-2
Lep članek 07.03.2026 ob 23:19
Bajdere lep čkanek v Demokraciji, sa he bil fant avtist. Star 27 let. Živel nekje v sobi. Znanec, ki ga je poznal in prižigal svečo, pa je dejal, kot piše, da je sam sedel ba klopci z dvemi noži. Drugim da ni bil nevaren...
Raje se usnerite v to, da mora Lj poskrbeti za vse psihične bolnike...ki jih puščajo in naseljujo po sobah v nevarnost premnogokrat drugim ljudem. Institucije nočejo verjeti, ne slišati, da so ljudje poleg takih v stalni nevarnosti. Ta je potreboval, kot piše, spremljevalca. Niso mu ga dali, ker obcina Lj nima denarja, NWOji pa viška.
Gospa Zalokar ne v em že s kje točno., je zapustila to delo v JZ zaradi birokratov, noro.
1
Lep članek 07.03.2026 ob 23:22
@Lep članek
Popravljam prvi stavek. .- Najdete lep članek v Demokraciji, da je bil fant avtist. -
0
Nonono 07.03.2026 ob 23:29
@Lep članek
Ta tip je na netu pisal, da bo štihal policaje in še koga zraven. Je lepo pisal kaj in kako. Tako da ne, ni bil nedolžen, ampak nevaren vsem okrog sebe.
No pa je tisto rdeče kar sem se zmotil "splavalo" po vodi in sem omenil zgoraj.
Zakaj?
Zato, ker to pa naj bi bil posnetek od letos in na koncu videa (pri 3.15 min) tudi novinarka omeni kaj so dejali mimoidoči, da se je POLICIJA KAR NEKAJ ČASA PREREKALA Z "MOŠKIM, KI JE IMEL NOŽE".
se pravi po tem lahko imamo mnenje, da so "plavi" imeli cajt da drugače rešijo zadevo.
0
Videt je 07.03.2026 ob 23:32
Da najbolj skrbi Darvina in Božota, kje je tista meja, da bo še varno za njuno bučo, ko nasilno grozita in norita.
Jst sm zunaj lih tolk kolkr moram. Lih tolk kokr se ne morem izognit. Skocim ven, hitro opravim, in hop nazaj v varen pristan pod mojega toplega žametnega kovtrčka.
0
Lep članek 07.03.2026 ob 23:37
@Darwin
So imeli cas za to, kot pišes, s tem se absolutno strinjam.
Nevešči, nepripravljeni, neorganizirani policaji so v Lj. Policija na psu, birokrati pa popolnoma brezvestni. Tistih par izurjenih policajev je blizu romskih naselij..
0
fhgh 07.03.2026 ob 23:38
@Božo
Bolš da to narediš, kot pa da greš v trgovino pa kupiš boljše nože za kruh rezat, čakaš na busni na bus za domov pa te zagleda viharc in te prijavi kot grožnjo z noži in pridejo oboroženci te pihnit. Viharc pa dam drisko srat.
0
Znova 07.03.2026 ob 23:40
@Lep članek In znova iz kavča pametujete pezdetki, kot bi rekel pokojni Rugelj.
0
Bozeku 07.03.2026 ob 23:42
@fhgh Božeku mamica kupuje. Sinček še ni dovolj velik, da bi šel sam v trgovino. Saj še ni star niti 50.
@Lep članek
Novinarka v videu omeni da so se dlje časa prerekali. Po tem sodeč so imeli cajt drugače ukrepat in ni bilo vse v efektu.
To spremeni pogled na dogodek konkretno vsaj po mojem mnenju.
0
Lep članek 07.03.2026 ob 23:42
@Znova
Ni to pametovanje. To so gola, jasna, javna dejstva.
Recimo ko sem vprašal UI je dejalo to:
Po navedbah policije okoliščine niso dopuščale uporabe drugih prisilnih sredstev (npr. opozorilnega strela v varno smer ali non-letalih orožij), saj je napad prišlo takoj in je bilo življenje policistov neposredno ogroženo.
---------------------------
V videu ki sem ga delil iz you tuba pri 3.15 min) pa novinarka pove drugače, kaj so dejali mimoidoči, priče.
SE PRAVI NEKDO ZAVAJA, LAŽE. Jst lahko ugibam KDO in verjetno ne bi falil. Ampak ne bom.
1
Znova 07.03.2026 ob 23:48
@Lep članek Si bilo kdaj v policiji? Če nisi, potem boš težko o dejstvih. In si torej le trol pezdek. Se ti ne zdi?
Bom pa reku tako:
Opažam dolga leta, da se ljudje , kot narod med seboj ne ščitijo. Se pa določeni "uslužbenci".
0
Lep članek 07.03.2026 ob 23:50
@Darwin
Neusposobljenost policajev je to povzročila.
Preberi članek v Demokraciji. Fant je hodil bolj po prstih - to je znak, da je avtist. Policija mora to zaznati.
.in do česar sploh ne bi prišlo, če bi mu nudili ustrezno pomoč, sicer ne samo njemu, vsem močno prizadetim osebkom, kot že opisano zgoraj. .
3
Koliko? 07.03.2026 ob 23:50
@Darwin Darko Čater, koliko let dela imaš v policiji na terenu. ne v virtualni umetni inteligenci, razumeš?
-4
nevarnost 07.03.2026 ob 23:53
Nevarne norce je treba odstraniti iz družbe. Ker če se jih ne da pozdraviti, jih je treba tako ali drugače pospraviti. Zapreti in nikoli več izpustiti na prostost.
0
Lep članek 07.03.2026 ob 23:54
@Znova
Ne se mi ne zdi. Raje se prepričaj v dejstva, kot da ponižuješ druge.
2
Kurjek 07.03.2026 ob 23:55
@Lep članek
Ne serji no. Samo zaradi avtizma folk še ne štiha z noži okoli. Pa grozi tudi ne, da bo poklal policaje. Kura, zgin spat.
1
Če pa 07.03.2026 ob 23:55
@Lep članek Če pise v demokraciji bo pa že držalo, kot pribito. Koliko si star?😂. Piše tudi, da ima pokojni na fb objavljeno, da je pred kratkim prišel iz psihiatrične bolnišnice, kjer ni bil prvič? Piše tudi, da je na fb objavljal, da bodo že videle pra-sice. Običajno je omenjal neke punce. ki naj bi ga zaj-ebale.
0
Lep članek 07.03.2026 ob 23:57
@nevarnost
Tale avtist ni bil ravno norec, potreboval je pomoč, ki mu je v Lj niso nudili.
0
Lep članek 07.03.2026 ob 23:59
@Če pa
Prenehaj in si ne izmišljuj. Ni to primerno, tako natolcevanje. Zresni se.
Glupe "ovce" človeške bi vedno navijale in klicale za druge hitro in smrtonosno "rešitev" zase pa da jim nihče niti lasu ne skrivi.
Tako kot jih ohrabruje omenjati druge sami pa se skrivajo v anonimi. "Posrani dvoličneži".
0
Lej 08.03.2026 ob 0:12
@Lep članek Saj hočete tak zakon, da ne sme bit trajno zaprt na psihiatriji. Ta isti zdaj pokojni je tudi na družinske člane v oreteklosti šel z nožem. In kaj bi ti kokoši? Kdo bi ti pomagal, če zavračaš pomoč? Kdo bo pomagal tudi enemu Darwinu, če zavrača pomoč in zanika bolezen? Zakon je pa jasen glede duševnih bolnikov in vas močno ščiti, še potem ko storite zločin.
O kaki asistenci ti bluziš? Kdo bo pa šel za asistenta nepredvidljivi osebi s paranoidno shizofrenijo pri kateri nikoli ne veš kam se mu bo obrnilo naslednjo sekundo in kaj mu bo narekoval glas v glavi?
07.03.2026 ob 21:38
Če so se ga ustrašili, niso za to službo. Človeka, ki maha z noži, so že učinkovito obvladali navadni varnostniki na kakšni veselici.
Če so streljali iz strahu, direkt v telo, ni opravičljivo. Žal, to ni strokoven postopek. In vsaka neodvisna komisija bi to morala potrditi.
Žal, to je za odvzem značke in zapor. navadnega državljana bodo zaprli za par let, če nekoga ustreli, ker so bile grožnje z nožem. ( tudi če bo strelec imel dovoljenje za posest orožja).
To diši malo po divjem zahodu.