Na starševski čvek so dvignili nekatere Darkove teme na sam vrh. Kdo to dviguje, kako to, ali ni forum zaprt?
Sicer pa druga tema o davkih na nepremičnine in izpostavljen komentar res kaže pronicljivost v razmišljanju ki mnogim v državi manjka.
0
Vesela 08.10.2025 ob 16:17
Seveda se sprašujem pa kdo so ti ljudje ki so mu še v takih temah nasprotovali in ga napadali, kot da niso iz iste države in na njih država in njene davščine nimajo vpliva.
Verjetno tolikokrat klikne lastne teme, da zlezejo na vrh. Saj mora bit v hudem deliriju po zaprtju sč. Bil je gor dneve in noči, praktično neprekinjeno.
0
Sem že 08.10.2025 ob 17:52
Včeraj rekla, da SČ loh šele zdaj moderirajo iz leta 2 in 3, ko ste tiho tam. Vsaj dan dvignejo kaj iz 3 in 3. Do konca leta bodo morda iz 2002 kaj. Kot so še v delovanju foruma. 😊 Žalostno, da šefe živež ni hendlal in ga sedaj olepšuje, kako fajn urednik in modi ob živežu je bil.
0
Kaj pa če 08.10.2025 ob 17:58
@Darwin Kaj pa če organi pregona brskajo, da ugotovijo ali si samo nor ali bi bil lahko tudi nevaren?
0
Treba ponucat reklame do konca 09.10.2025 ob 10:38
jeba, če so modi več kot 10 let preživeli v izmišljenih likih. Razumljivo, da so v fazi "alkoholnega delirija". Upam, da dobijo ustrezno pomoč. Srce se mi trga. Naj jim kdo pomaga, tako kakor so oni nam v vseh teh letih.
0
Vprašanje 09.10.2025 ob 20:46
@Vesela
Zakaj se Darko ne prijavi na Slovenija ima Talent
0
točno 09.10.2025 ob 20:52
Se strinjam, to so izmišljeni liki modijev. Koki in crazyfrog sta bila izmišljena lika, zato se ne javita tukaj.
0
Vprašanje 09.10.2025 ob 20:58
@točno
A res. Neverjetno!
0
točno 09.10.2025 ob 21:05
@Vprašanje
Kako si ti ugotovila?
0
Še malo 09.10.2025 ob 21:17
Bo urednik iz SČ še sam tu zajadral in spisal pa rtem na novinrsko kot včasih iz SČ. Ker ne bo nič novega iz drugih cajtngov za objave v cajtngu od novinarjev, kjer bi kopirali kot iz SČ. 😁☺️
0
Kopiranje 09.10.2025 ob 21:19
Nekdo si tamkajšnje umotvore kopira in se zato dvignejo na vrh.
Koki, a ni zanimivo, da tvojih razprav o biseksualcih in Fredinih receptov za čaje nihče ne išče? 😂😂😂
0
Tudi drugih ne 09.10.2025 ob 21:21
Ha ha, tudi Gorecove samoreklame nihče ne dviguje. Pa Navajovih in Naturopatovih teorij tudi ne….
0
Nekdo 09.10.2025 ob 21:27
@Kopiranje Nekdo je gospod Keš osebno. Kdo drug bi to počel? 😂😂😂
0
cf 09.10.2025 ob 21:29
Za CF sem tudi jaz ziher, da je bila moderatorka. Nerealno je bilo, da bi ženska z družino, majhnimi otroci in še službo povrh lahko visela cele dneve tam gor. Razen če ni bila CF bivša Ena južna, tisti profil je bil tudi trol profil.
0
Jp☝️ 09.10.2025 ob 21:32
@točno Kot boste rekli.😁Men tudi se vedno ne sede ta forum, da bi dostikrat sploh pogledal, kaj šele komentiral. In vidim, da bo isto kot sč in po moje bo konec s forumom že pred novim letom.
Bemtiš, pa se res sem registriran. So na monu najdli in sem šel gledat, da še vedno deluje. ☝️😁
@cf A tako? Sem spet izvedel nekaj novega. O sebi sem izvedel tisoče stvari na monu, za katere nisem vedel, da sem to jaz. 😂😂😂
0
Kopiranje 09.10.2025 ob 21:38
@Nekdo
😄😄😄 torej bomo dočakali knjigo, stavim. Debela bo kot biblija, vsebina bo pa na vseh 1800 straneh ena in ista.
Lektor bo Robi, na prvi strani bo pa posvetilo Grenivki. Izdala jo bo založba Lunatic express, ciljna publika pa zabita čreda.
Aja, pa Darko bo za reklamo zraven spesnil komad “Zbudite se”.
Ziher jo bo kupil Modrivrag, on je bil vsa leta najzvestejši Darkov navijač 😉
0
Jp. ☝️ 09.10.2025 ob 21:38
@Darwin Kabli so se ti spet zafleštral v betici zapohani. Falil si temo. To ni tema s tvojo glasbo. 😁
Po moje jih ne dvigujejo uredniki. Le kakšni spam boti poskušajo sodelovati, in ker uporabljajo Wordpress sranje, se verjetno v določenih primerih osveži polje updated_at in potem se tema postavi na vrh, čeprav ni novega posta. Bi bilo zanimivo ugotoviti, kako to počnejo. Bi lahko še mi dvigovali teme iz naftalina 😂 😈
0
Jp.☝️ 09.10.2025 ob 22:09
@njanja Brez veze, kaj ti bo? Itak bodo kmalu vse izbrisali. Jaz sploh ne pogledam več. ZS še odprem. Pa tud to le enkrat na dan.
0
Njanja 09.10.2025 ob 22:59
@Jp.☝️ kako veš, da bodo vse izbrisali?
0
Jp. ☝️ 09.10.2025 ob 23:06
@Njanja Kaj pa bi s tem? Hramba vsega tega zagotovo ni poceni.
0
knjiga! 09.10.2025 ob 23:07
@Kopiranje
Hahahaha 😆 😆
0
Jp. ☝️ 09.10.2025 ob 23:10
Če so napisali, da si lahko do novega leta vsak shrani, če mu je kaj pomembno, potem to pomeni, da po novem letu starsevski čvek ne bo več viden.
0
Jp. ☝️ 09.10.2025 ob 23:14
@knjiga! Kura in Đarmun sta imela vse shranjeno. Zdaj pa brskata če sta še kaj pozabila. 😁Tako kot uni dve, ki sta bili 7 let skupaj v zaporu. Ko sta se razšli, zakriči ena, "počakaj, to ti še nisem povedala"
08.10.2025 ob 16:15
Sicer pa druga tema o davkih na nepremičnine in izpostavljen komentar res kaže pronicljivost v razmišljanju ki mnogim v državi manjka.