Pa kaj toliko posiljujejo folk s temi luzerji Joker Out? Očitno imajo kakšnega strica na RTV, ki jih sponzorira, poriva na Eurosong in na TV. Že prav presedajo 😄
3
brez veze 20.06.2026 ob 20:42
Zanimivi so samo za mularijo. Drugače pa nič od njih. Kot tisti Mi2, ki so obstali samo zaradi pijanske mularije.
3
pa saj ni 20.06.2026 ob 20:46
Pa saj so si čisto normalno plačali reklamo in oglasni prostor.
Zato, da bi jim koncert uspel.
Upam, da jim rata. Vreme jim ni naklonjeno.
5
Wtf 20.06.2026 ob 21:19
Na tv dnevniku jim delajo reklamo. Ne mi rečt, da ni tukaj prstka rtv 🫣
-2
nimam pojma 20.06.2026 ob 21:22
Od kje so fantje, kdo so njhovi starši oz. kakšne znance naj bi imeli na Tv . ?
0
rok-1 20.06.2026 ob 21:25
@Wtf
To velja za praktično vse zadeve, za katere izveš iz medijev. Menda te ne preseneča?
1
Hja no 20.06.2026 ob 21:57
@rok-1
Bedno je, da jih reklamirajo celo na poročilih. Izgleda, da so hišni bend rtv.
1
Točno tako 20.06.2026 ob 23:08
Totalno dolgočasni so mi. Očitno sem že med starimi ljudmi, ker so baje všeč samo mulariji.
3
Bivša 21.06.2026 ob 0:14
Koncert je bil vrhunski, ogledala sem si ga na RTV spletni strani. Med občinstvom so bili stari, mladi, otroci in prav vsi so uživali. Bend je fenomen tudi zato, ker ima očitno ogromno hejterjev, kot tudi ogromno oboževalcev. Jaz sem stara 52 let, pa so mi super.
1
Ne vem no 21.06.2026 ob 0:18
@Bivša
Imam dva najstnika in jih ne poslušata. V bistvu jih niti ne poznata.
1
Še nikoli 21.06.2026 ob 1:23
V zgodovini Slo nismo imeli takšnega 🤐, spektakel je bil fenomenalen! Super je bilo. Vsa čast res.
3
Še nikoli 21.06.2026 ob 1:24
@Še nikoli ne vem zakaj je b.a.n.d. prepovedana beseda 🙂.
2
Eh ja 21.06.2026 ob 10:16
Meni njihova muzika ne potegne. Med slovenskmi bendi bi zasedli mesto med 30 in 40.
0
včeraj 21.06.2026 ob 10:31
@Bivša
Pošteno povedano so bile večinoma mlada dekleta in otroci v spremstvu staršev. Pa pijana mularija ki pride na vse take koncerte ki so zastonj.
0
jojpa nee no 21.06.2026 ob 10:33
Tipična slovenceljska foušarija. Edino za športnike navijate, umetnikom pa takoj pljuvate v obraz in kritizirate na polno.
4
sem starejsa 21.06.2026 ob 10:55
Nama z mozem je bil njihov prvi komad zelo vsec, nov svez veter na slovenski sceni.
Zal se ponavljajo in v teh nekaj letih niso sproducirali nic vec od tistega prvega komada. Skoda.
2
vedi 123 21.06.2026 ob 11:31
Po slišanem od tistih, ki so bili tam je bilo kar zanimivo. Izpeljat tak projekt, kapo dol.
4
Moje mnenje 21.06.2026 ob 12:08
Je veliko boljših skupin in koncertov, ki nikoli ne pridejo v tv dnevnik. Res je malo čudno.
0
Trlababalan 21.06.2026 ob 12:21
Pevec skupine je vodil oddajo na RTV in nastopa v neki slovenski telenoveli zato ga močno reklamirajo na mmc, na valu 202 predvajajo koncerte itd. Kitarist je sin Guštija in se na momente čuti vpliv Bigfoot Mame. Izgleda, da imajo močne sponzorje in veze. Glasba je kar je. Za vaške najstnice so ok neglede na glasbo.
2
seveda 21.06.2026 ob 12:33
@Trlababalan
Res je, to so RTV hišni ljubljenčki, imajo dobre veze.
1
Kdor želi, naj plača 21.06.2026 ob 12:42
@Bivša
Saj zato smo ostali prisiljeni ta obvezni rtv prispevek plačat ane. Država naj uredi - kdor želi gledati Rtv, ali poslušati - naj plača, ostali imajo zakodirano. Ko že tako trobite, plačujte sami, razne poučne sheme imam preko operaterja. In res ne rabim obveznega Rtv prispevka. Dajmo, evo, vse naj se ukini, ker to ni delavska pravica obveze.
Na koncu bomo stoletja nazaj v fevdu. Pa kakšen Gubec bo še s konji. Bah. Spet nekam nazaj rinejo/te.
-1
Nikito 21.06.2026 ob 13:08
Ene zelo radi reklamirajo. Ponavadi imajo veze in poznanstva na RTV. Veliko jih gre po tej poti .
0
Kaj te moti 21.06.2026 ob 13:13
@Wtf ...Obrni knof. Pa pusti mladino, ki se trudi.
1
Sonce 123 21.06.2026 ob 13:24
Mene ne moti, če se nekdo veseli. Naj rajajo in plešejo, če ob tem uživajo. Malo sem pogledala na rtv, ravno, ko je bilo konec in so vsi člani jokali. Publika pa je bila videti mešana. Sicer pa, če bi imeli na voljo samo Modrijane in Joker Out, bi raje poslušala slednje.
8
Kdor želi, naj plača 21.06.2026 ob 13:31
@Sonce 123
Zakaj pa je omejitev le na 2 možnosti? In ttetja je, plačaj. Če že, bi avtohtone Avsenike z Golico pobrala. Ampak tudi to imaš vse na spetu, ki ni Rtv. Rtv placamo vsi davkoplačevalci. Pa če niti ne odpreš kaj za njihovo gledanje. Kje je zdej tisto gospodarstvo, ki se promovira na javne finance,a? Vse tiho potem. Poglejte širše, predno vse bombardirate s fikusi*.
-1
vedi 123 21.06.2026 ob 13:53
@Moje mnenje Glede na to da je sponzor niti ne.
0
Supertop so bili 21.06.2026 ob 14:43
Mi smo šli vsi 4je. V fan pit kot se spodobi haha. Imam že pol stoletja pa kaj tako veličastnega na Slo sceni še nisem videla kaj šele doživela. Končno imamo en band kot so recimo Plavi orkestar, Bijelo dugme, Europe, Maneskin.. ki bo pokrival široko občinstvo. Močno jim želim pameti in sposobnosti izogniti se vsem pastem (drog, promiskuitete in krega) in na mnoga skupna leta! Stay clean v vseh pogledih! Forza fantje! Viva positiva (ne negativa in ne retard primitiva). Artisti delux. Bravoooo!
6
Bejž bejž 21.06.2026 ob 15:04
@Supertop so bili
Bejž bejž 😂😂😂
0
Ja 21.06.2026 ob 15:20
@Bejž bejž rada imam performance, težko je najti na Slo-ex Yu prostoru nekaj kar ni primitivno. Sicer radi spremljamo v živo glasbene dogodke-vse kar je primerno za družinski ogled. Se ponovno veselimo Melodij morja in sonca, Križank in Studenca čez poletje. Absolutno pa nas ne zanimajo nobeni nogometaši, kolesarji, košarkarji, smučarji (čeprav smučamo) in ostali, ki jim je vrhunec življenja tekmovanje na moč ali hitrost. To je primatsko, gladiatorsko. V tem vsekakor ni nobene duhovne globine in kot tako nam ni zanimivo.
2
Wtf 21.06.2026 ob 15:26
@Kaj te moti
Moti me posiljevanje s strani RTV pri poročilih. Če imajo plačane reklame pred, po in vmes, naj jih imajo, nikakor pa ne znotraj oddaj, ki niso namenjene reklamiranju. Me zanima, če so enako napovedali tudi koncert Fredija.
0
duh in telo 21.06.2026 ob 15:49
@Ja
Razmisljas in dojemas zelo enostransko.
Brez duha ni telesa in obratno.
Ocitno je, da ne cenis dela in trud ljudi, ki nekaj dosegajo v zivljenju, na splosno, ne samo v sportu.
Zanimivo je, da si nastela neke festivale glasbe, ki so niso ravno neko hudo merilo duhovnega vzpona...
-1
Ja 21.06.2026 ob 15:55
@duh in telo kaj pa dosegajo pomembnega in potrebnega ti športniki? Delajo zase pač. Ok, če jim ravno možgani pretirano ne delujejo naj pa mišice trenirajo. Nekaj morajo sicer bodo brez fokusa družben problem. Naštela sem družinske glasbene dogodke ja. Za starostni razpon primerne. Vesela bom dodatnih (boljših?) predlogov. Mimogrede. Te moti Evita? MMS? Ravnikar v Studencu? Kdo se ti ne zdi primeren izvajalec? Morda organizator?
1
My moon 21.06.2026 ob 17:01
@Wtf
Točno. Če v dnevniku napovejo koncert teh mulcev, zahtevamo, da napovejo še koncert dolgoletnega umetnika Fredija Milerja! O, la!
-1
Ja pa naj 21.06.2026 ob 20:24
@My moon zakaj ne? Jaz sicer ne gledam dnevnika a novice o pozitivnih dogodkih kot so koncerti me sploh ne bi motile. Mogoče bo pa njega šel tud kakšen več poslušat? Mu privoščim! Do 17tisoč je pa še dolga.
1
Verjetno 21.06.2026 ob 20:33
@Wtf
Kaj pa, če so ritke komu nastavili? Glavni pevec je lep, taki veliko dosežejo.
-1
Hem 21.06.2026 ob 20:40
@Verjetno kaj te moti? Da ni nek prostaški kmetavz? Je intelektualec, sociolog (srčen), starša oba priznana dr (pediatrinja im ginekolog), visoko strokovna in srčna. Kaj moti tvojo temo? Svetloba?
3
Verjetno 21.06.2026 ob 20:49
@Hem
Moti? Ja nič, me ne moti. To me moraš nekaj narobe razumeti, oziroma me narobe intrepetiraš. Saj sem mu še kompliment dal, da je lep. Kaj bi me motilo potem.
Samo pravim, da gre v industriji zabave veliko stvari skozi posteljo. Lepi dostikrat uspejo na tak način, ker ponavadi talent in dober glas nista dovolj.
1
Hem 21.06.2026 ob 20:58
@Verjetno dvomim, da bi rabil se prostituirati. To morajo biti še posebne background slabe okoliščine za takšno odločitev (brezup, pomanjkanje alternativ, nizka izobrazbena struktura, neugodno finančno stanje, pomanjkanje morale, ipd). To se dogaja ko prihajaš iz dna ta fante pa pač ne. Se vidi, da prihaja iz izobražene družine in tudi sam glede tega ni stal križem rok. Dober je. Tudi vsi ostali.
0
Verjetno 21.06.2026 ob 21:01
@Hem
Potem ne poznaš ozadja zabavne industrije. Vedno je skoraj vse šlo skozi posteljo. Poglej Ameriko vse pevke in igralke, ki jih imate radi, so postale zvezde tako, da so nastavile.
Ker so ženske, se to še omenja. Za moške se tega nikoli ne omeni, a je zadeva z njimi popolnoma enaka.
2
Hem 21.06.2026 ob 21:30
@Verjetno ja primer pri nas bi morda bil Lea Sirk? No, to je njihova stvar. Poznam iz druge roke svinjarijo izsiljevanja tistemu steinu podobnih. Najbolje zanje je bilo, da so se za enega za stalno odločile (Carey, Dion..). Je tudi v modni industriji v It enako. Tudi za designerje. So poskusali predatorji tudi na naši agrft ampak v Slo se je na srečo kot pogojevalni predator težko skriti.
20.06.2026 ob 20:40