🙄 Forsiranje z Joker Out - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Janja 123
21.06.2026 ob 21:39
Sem malo poslušala. Pevca se je slabo slišalo.
1
Avatar gosta
Torej
22.06.2026 ob 8:00
Tisto, kar sem gledala in slišala na TV, je bilo okej.
0
Avatar člana Čveka
Čveka
22.06.2026 ob 8:49
Fajn je, da fantom uspeva. Zagotovo se trudijo in delajo. Kar delajo od muzike, je pa pač stvar okusa.

Kar se pa tiče reklame, je pa pravilo “kuj železo, dokler je vroče” lahko dvorezen meč. Preveč forsiranja lahko pri mnogih doseže odpor namesto všečnosti.

Precej tega smo lahko videli tudi pri Ray-u in njegovih varovancih… kup muh enodnevnic, ker se navali z instant štanco, ki se je hitro naveličaš zaradi enoličnosti.

Pogrešam stare čase, ko je kvaliteta in unikatnost odločala o trajni slavi, ustvarjalci so pa po 50+ letih še vedno prepoznavni že po prvem taktu.

Joker out ne bodo nikoli dosegli kakega Ota Pestnerja.
0
Avatar gosta
kaj ste to zaeni kekci tuki?
22.06.2026 ob 9:15
normalno da je bla reklama ves čas na TV, sej so prenašal v živo in njihov cilj je čimveč gledalcev, ne vem kjaj vam tuki ni jasno?

so pa fantje super, tud musko majo super, končno se promovira slovenski bend ki ni goveja muska al pa nek cigu migu. fantje so pridni, delovni, mogoče jih je kdo mal porinu naprej al pa jim pomagu, ampak od tam naprej pa sami furajo, po 10tih letih so še zmeri na poti navzgor. HB da slovenska mladina posluša slovensko musko in ne balkansko.

eni ste pa mal bolani s temi primerjavami s 50 let staro musko ... kaj pa vi veste kaj bojo te generacije, ki zdej gor rastejo poslušale čez 50 let. dons oni sigurno ne poslušajo pestnerja pa redkokdo od mulcov posluša bitle in flojde. a mislite da, če vi to poslušate, da to vsi poslušajo? ajajaj, resno se zamislite no, mulariji dol visi za neke starčke, ki so in mogoče še skačejo po odrrih. oni majo svoje, tko kot ste jih mel vi.

jest jih ne strimam, jih pa poslušam včasih in poznam par komadov. na koncertu so bli super, pevc ima karizmo in super komunicira s publiko. bili so točni, trezni, resni ... profesionalci.

vi ki pluvate po pridnih, delovnih mladih ljudeh pa se mal zamislite nad svojim lajfom. kero teslo morš to bit da greš pluvat po muskonterjih? če ti kej ne paše zapri, ugasni in delej naprej svoje stvari!
3
Avatar gosta
Več kot očitno
22.06.2026 ob 9:26
Več kot očitno je, da jih RTV poriva naprej. Slovenija premore veliko kvalitetnejših bendov in nobenega ne favorizirajo ali promovirajo tako kot Jokerje. Tudi v ostalih bendih so pridni, mladi, delovni ampak ne pridejo zraven, ker nimajo vez. Na rtv želijo narediti veliko zgodbo, saj je to njihov hišni joker.
-1
Avatar gosta
Torej
22.06.2026 ob 9:28
@Več kot očitno Potem so tudi Modrijani njihov hišni bend. Pa Prifarski muzikanti. Pa še kup je tega, kar RTVSlo podpira in prenaša. Čisto nekega brezveznega muziciranja pa res ne, kar me zelo veseli. To ostaja komercialnim Ra postajam.
1
Avatar gosta
kaj ste to zaeni kekci tuki?
22.06.2026 ob 9:35
@Več kot očitno
napiši katere bende imaš v mislih pa bomo pokomentirali. sicer ti pa že komentar @Torej pove velik.
pa na Čuke ste že vsi pozabil? muska da te s*at prime, ampak na RTV so visel pa od jutra do sutra, leta in leta, pa sploh niso edini.
1
Avatar gosta
Dej dej
22.06.2026 ob 9:36
@Več kot očitno
Ja, promocijo in koncerte jim rihtajo z našim denarjem. Glede Modrijanov in Prifarcev ne pomnim, da bi jim kdaj delali tako reklamo na rtv, sploh pa ne na dnevniku. Eno so plačane reklame v epp delu, drugo je prikrito oglaševanje znotraj dnevnika, ki ni temu namenjen.
0
Avatar gosta
Jest predlagam
22.06.2026 ob 9:40
Predlagam, da vsak, ki je pri koritu znotraj rtv, ustanovi svoj band (voditelji oddaj, vremenoslovci, športni novinarji, igralci v limonadah...). Rtv bo poskrbela za promocijo od a do ž, koncerte, tv prenose in agitprop.
0
Avatar gosta
Zdravc
22.06.2026 ob 10:09
Kako pa mislite, da so postali znani Čuki ??
1
Avatar gosta
ah dej
22.06.2026 ob 10:44
@kaj ste to zaeni kekci tuki?
Veliko je dobrih bendov in posameznikov vendar nimajo stricev na televiziji, da bi jih promovirali. Nekaj perspektivnih in spregledanih: Jet Black Diamonds, Mrfy, Koala Voice, Lelee, KiNG FOO, Fed Horses, BO!...
0
Avatar gosta
Jojoko
22.06.2026 ob 10:52
Meni je vseeno, kdo koga forsira..
Ampak dejansko meni oni niso bohvekaj, JOut..
Pa tudi tega pevca se tako hvali, kolk je lep, dober tip itd..
Stvar okusa..meni ni..
Sidharta mi je pa ok..Pa tud Meglic je dost bolj prepoznaven in karizmaticen..
Nikoli se Tomija ni sililo v ospredje, nisi mel obcutka, da ga vsepovprek hvalijo, pa so ful uspeli..
To so dosegli z svojo muziko..
Medtem ko pri Jokerout non stop neko forsiranje glavnega pevca in cele njihove skupine od Rtv-ja dalje
Iz vsake pastete je ze Cvetjičanin skoču..
0
Avatar gosta
kaj ste to zaeni kekci tuki?
22.06.2026 ob 11:00
@ah dej

taprvi so bli v prejšnjem tednu ves čas po TV, mogoče sem jih bol opazila, ker enga osebno poznam, ampak so izdal nov singl in pravilno da se je o njih govoril, drugač so pa stari sam 2 leti in majo en album zuni.
tadrugi so tud ves čas povsod, sploh Val202 jih je poln
tretje jaz opazim, ker jih sama poslušam in spremjam in vem da so tud na rtv prisotni velik, sam dejansko že 2 let nimajo nič novga
četrtih ne poznam
peti so projekt, ki trenutno ne deluje, prvi in edini album imajo iz leta 2017
šesti so bili vsaj na val202 precej pokriti, nove muske nimajo že 2 leti

lej sej lahko se zgražate kot vam paše, sam pretiravat pa tud ni treba
fantje majo 10 obletnico, nardil so največji koncert kar jih je kdaj blo? pri nas na prostem, majo ja*ca, zasližjo si, nehite pluvat. rtv je prenašal live, normalno da so delal za to reklamo. sej za vsak navaden film ki ga vrtijo, delajo cel teden prej reklamo no, nehite bit že zoprni.
2
Avatar gosta
kaj ste to zaeni kekci tuki?
22.06.2026 ob 11:07
@Jojoko

sej razumeš da je meglič pri svojih 50tih za današno mladino starček, cvetičanin in co. pač niso?
res ne razumem, a dejansko nimate percepcije al se delate da je ves svet točno tak, kt ga vidte čez svoje oči?

eni 15letnici meglič dol visi, ker bi loh bil njen dedek, teb k si verjetno megličevih let pač ne, bo šlo?
pred 20leti je točno tko blo s sidarto, povsod jih je blo tok, da so bli res že nadležni. tko je. treba je prodajat tist, kar gre dobr v promet. nč novga.
2
Avatar gosta
Elo
22.06.2026 ob 11:13
Men so oni neposlušljivi. Slovensko babovje jih po moje predvsem posluša zato, ker so zatreskane v pevca. Če ne bi dobr izgledal, tega benda nobnena babnca še povohala ne ni. Babovje pač…
1
Avatar gosta
Elo
22.06.2026 ob 11:16
Evo, zadnji komad… to je dejansko komu ok? Ma cigu migu takšen da ga človek po parih sekundah uganse…

0
Avatar gosta
migu migu
22.06.2026 ob 12:01
Ja, cigu migu, isto kot Mi2, pa še kakšn
0
Avatar gosta
Trud
22.06.2026 ob 12:28
Trud in trdo delo. Upati si. Maksimalno se potruditi. Ne samo pri pesmih tudi pri celostnem nastopu, scenografiji, dodatnih efektih je trud in darilo publiki. Predanost, preseganje povprečja "samo da je", preseganje mejnikov. Tako se dela uspeh. Tudi iskanje sponzorjev, marketing, PR to je vse potrebno ker prodajaš dodelan paket, zgodbo. Ne pa sam kavbojke navlečt, mikrofon v roke in to je to. To je za 80ta, mogoče 90ta bilo dovolj. Narediti šov je nekaj kar se danes pričakuje od zvezd. No, verjetno za kmečko veselico je dovolj pridt na nek stsan oder in mike zagrabit samo to je tako na vasi.
1
Avatar gosta
Tkolele je
22.06.2026 ob 12:29
Največje koncert do sedaj je imela Siddharta na Bežigrajskem stadionu - med 30.000 in 35.000 ljudi in še vedno drži absolutni rekord. Tale od J.O. je dosegel pol toliko.
0
Avatar gosta
In
22.06.2026 ob 12:32
@Trud ima tudi svoj maksimalen domet tak "trud". Dvomim da bi tak netrud zadovoljil 17 tisoč glav. Iskali smo magijo in jo dobili. Bravo fantje! Ustvarili ste domet svetovnih odrov in pokazali, da se da. Na mladih je moč. Iskanje rešitev (in spravljanje idej v izvedbo) in ne iskanje ovir in izgovorov je pravi mindset, ki se slej kot prej povrne. Pa tudi zapiše v zgodovino kot mejnik. Dvignili ste standarde tudi za druge.
2
Avatar gosta
Hja
22.06.2026 ob 12:33
@Tkolele je ce ga ponovijo: pridemo!
1
Avatar gosta
Predvsem pa
22.06.2026 ob 12:33
@Trud
Ja, vse to in imeti moraš rtv, ki te poriva naprej 😆 Vsi zgoraj omenjenji bendi bi ob taki propagandi in reklami uspeli. Verjetno še bolj. Problem je samo v tem, da se enim daje prednost, ker so naši, za druge pa se nihče ne zmeni. Različni vatli pač.
0
Avatar gosta
Manca
22.06.2026 ob 12:45
Normalno, da je bila reklama na RTV, če so predvajali koncert.
Meni se pa zdi to super. Smo si ga družinsko ogledali s kavča in bi z veseljem bili tudi tam v živo, pa sta še malenkost premajhna otroka. Oba navdušena nad glasbo in nad koncertom. Všeč mi je, da smo si tudi tisti, ki nismo bili prisotni, lahko ogledali koncert (ker nas je zanimal). Lepo so pripravili, v to vložili en kup truda in se je tudi poplačal. In na koncu smo jokali z njimi vred, pa nihče od nas ni pretiran oboževalec, poznamo pa njihove komade in vedno tudi pojemo zraven.
Bravo vsem, ki so uspeli to izpeljat, publika je uživala, nastopajoči tudi, in to je bil namen. Upam, da bodo v prihodnje priredili še več takšnih koncertov in da bo tudi tako številčen obisk. ☕
2
Avatar gosta
Jojoko
22.06.2026 ob 12:56
@kaj ste to zaeni kekci tuki?
Moja 17 letnica poslusa Sidarto, isto njene frendice, za J.out jim dol visi..
Mislim, da imajo J.out veliko poslusalcev pod 10-12 let starih..
2
Avatar gosta
Sam fprašam
22.06.2026 ob 13:33
@Jojoko
So zato p...fili, ker jih poslušajo večinoma10-12 letne deklice?
1
Avatar gosta
My moon
22.06.2026 ob 14:15
Sedemnajst tisoč deklic je bilo čisto mokrih 😂😂😂
0
Avatar gosta
kaj ste to zaeni kekci tuki?
22.06.2026 ob 14:24
@Tkolele je ------ Največje koncert do sedaj je imela Siddharta na Bežigrajskem stadionu - med 30.000 in 35.000 ljudi in še vedno drži absolutni rekord. Tale od J.O. je dosegel pol toliko.

tisto je bil stadion, to je blo pa dejansko zuni, na prostem

drugač pa:
sidarta so skupi od 1995, koncert v stožicah so mel leta 2003, skor 20ta obletnica, takrat so bli v špici, zdej pa igrajo samo še na vaških veselicah. sej men so dobri, par komadov je res top, večina pa povprečje.


@Jojoko

so jih same našle al so zarad tebe zrasle gor ob poslušanju te muske?

ker moji so tud gor rasli ob poslušanju Iztoka Mlakarja, še dons ga poslušajo, ni pa to njihov top izbor, če musko poslušajo sami in tud njim dol visi za tele jokerje, podobno kt v resnici men, sam mi gre na živce to stalno neko primerjanje z nečim, brez konteksta. poglej si koncert, vse starosti ljudje so bli tm, tko da razpuci si mal v glavi, zakaj take pišeš.
0
Avatar gosta
ma kaki
22.06.2026 ob 14:47
Moji otroci poslušajo čisto drugačno glasbo kot jaz in noben ne posluša Joker Out (edino ta podobnost obstaja med nami). Stari so med 14 in 18.
0
Avatar gosta
Itak
22.06.2026 ob 15:14
@Wtf itak, da imajo ljudi v medijih, ki jih formirajo naprej, znova in znova, to je vsakemu jasno. Če ne bi bilo tega pusha, bi bili praktično neznani. In marsikdo, ki je zdaj nepoznan, znan. Takle mamo, žal. Nekdo jih tišči dalje, pa RTV jim plača za vsak intervju, nastop, posnetek ali prenos koncerta. Sramota!
0
Avatar gosta
No ja
22.06.2026 ob 15:26
@Itak
Ja seveda Itak. No ja, morda pa tudi ne. Daj no mir si prepričan, da je nekako tako? Lahko bi bilo tudi takole ali drugače.
0
Avatar gosta
dajte gmeh
22.06.2026 ob 15:27
s tem šitom, na sončni strani Alp je samo en omembe vreden rock bend in to je Res Nullius.
Karte takoj razprodajo. In imajo nekaj za ponudit. Dajte se malo v roke vzet tukaj, al ste vsi prfukjeni?
Ne mi s šitom polnit ušes, lepo prosim.
0
Avatar gosta
Jaja
22.06.2026 ob 15:33
@No ja eh, seveda je tako kot pravi itak. Vedno je. Kar poglej, koga se največ promovira in le zakaj. Poznam sceno, nič bat.
0
Avatar gosta
Itak
22.06.2026 ob 15:37
@Jaja
Japajade. Ne verjamem.
2
Avatar gosta
Ste poslušal
22.06.2026 ob 16:17
Njegov komad Aleppo, ki ga je fantič z globino svoje mlade duše posnel pri svojih 18tih? Poiščite!
0
Avatar gosta
Kkkk
22.06.2026 ob 17:39
@dajte gmeh
Res nulius so (bili) top..Velenjčani!!
0
Avatar gosta
Neprijavljena 123
22.06.2026 ob 18:02
Od nekdaj je bilo na RTV favoriziranje določenih skupin, pevcev. Ni to nova praksa. Zdaj so očitno na vrsti oni.
Podobno je z radijskimi postajami, pa ne samo javnimi. Prav nič prijetno ni 10 krat na dan, dan za dnem poslušat en in isti komad. Pri taki količini skladb, niso sposobni vrtet različnih avtorjev. Potem pa še vsako leto objavijo lestvice najbolj predvajanih, kot da imamo poslušalci možnost izbirati skladbe.

V glavnem če se vrnem na RTV. Glede na raven kamor so padli je predvajanje kateregakoli koncerta dobrodošlo. Še bolje bi sicer bila kakšna oddaja z različnimi izvajalci, ampak to je že utopično pričakovati.
Sem bila pa čisto presenečena da predvajajo svetovno prvenstvo v nogometu. Le kako jim je pa to ratalo?
0
Avatar gosta
Jebeni šport
22.06.2026 ob 18:36
@Neprijavljena 123 jaz jim malo zamerim da ni bilo eurovizije sicer pa so bili lansko leto neki koncerti slo pevk in benč (križanke), vse to smo si z veseljem ogledali čeprav jih sicer ne poslušamo. Na Jokerje smo pa šli. Bilo je prekratko. Še! Pol je naredila scena. Kakšna magija✨️
0
Avatar gosta
Evo evo
22.06.2026 ob 21:02
Danes na odmevih bodo spet maltretirali gledalce z novicami o Joker Out. Kot, da bi koga sploh zanimalo kaj počnejo tile mulci. Si predstavljate, da bi gnjavili gledalce npr. ob 10 letnici Pankrtov, pa ob 20 letnici Pankrtov, pa ob 30 letnici Pankrtov in nato še ob 40 letnici Pankrtov? 😂
1
Avatar gosta
??
22.06.2026 ob 21:05
@Evo evo ma tvoj tv sam en program?
0
Avatar gosta
Torej
22.06.2026 ob 21:07
@Evo evo Se hecaš oziroma si sarkastičen?? Saj so"gnjavili" ob vseh obletnicah Pankrtov. Pa se ni nihče pritoževal (hja, mogoče zato, ker ni bilo intereta).
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026