Kot bi bilo dobro da veste se je RS pridružila svetovnemu digitalnemu fašizmu, tiraniji, suženjstvu nad ljudmi. Pomnite biometrične osebne izkaznice.
Med tem, ko je bilo staro suženjstvo na podlagi fiktivne entitete (fizična oseba) papirnati in deloma digtalni profil, se je s tako imenovano sodobno tehnologijo sploh, blockchainom ( veriga blokov, blokovna veriga) , digitalno sledljivostjo, pojavil nov način in možnost načina sužnjenja ljudi preko digitalne identitete, profila osebe v digitalnih, virtualnih vidikih.
Če so prej zlorabljali, kradli identiteto oseb, so ljudje lahko preklicali dokumente, ki so bili potrebni za ustavitev zlorabe identitete.
Ko ukradejo ali zlorabijo zlikovci enkrat biometrične podatke oziroma digitalno identiteto, ne pomaga več preklic bilo katerih dokumentov, saj biometrični podatki ostajajo za vse življenje in so najbolj zasebni del človekovega postojanja.
Da si mafija, zlikovci dovolijo uvajati kot obveznost nad ljudmi kaj takega je seveda groza, absurd in ena izmed zadnjih vpijajočih grozot, ki bi morala biti budnica ljudem. Žal še vedno mnogim ni. Ko se zločin zgodi je prepozno , kot je bilo včasih rečeno zvoniti po toči je prepozno.
Kar se tiče stare kontrole suženjstva, se je ta nanašala na dokumentacijo v papirnati obliki in na fizični način. Sužnjelstniki in njihovi plačanci so vas morali pisno obveščati ali fizično iskati, ter vam njihove interese vsiliti na njim bolj potraten način.
Z digitalno identiteto, kjer se predvideva širjenje le te na vse elemente družbene aktivnosti in neaktivnosti, ter nasploh življenja na zemlji bodo imeli zločinci, ki si prisvajajo, svet in ljudi vso kontrolo in sužnjelastništvo na daljavo, kar pomeni, da bodo še lažje ljudem grenili in uničevali življenje praktično s pritiskom na gumb iz udobnega naslonjača.
Iz sveta delajo digitalni zapor, kjer hočejo uvajati digitalne omejitve na različnih področjih. Tako vsak kraj na zemlji lahko spremenijo v digitalno cono-zono, digitalni zapor iz katerega ali za katerega potrebuješ digitalno potrdilo. Potovanje, služba, prehrana, delo, zabava,izobraževanje, zdravljenje, šport, prodaja, nakup, dopust, pohajkovanje, itd.
Tisti, ki predstavljajo vlade ljudem so navadni ljudje. Za navadne ljudi vemo, da jim ne gre slepo zaupati. Ko nas silijo, nam vsiljujejo ali z drugimi besedami onemogočajo da živimo brez njihovega suženjstva identitet bodisi na stari način ali novejši digitalni , nam kažejo brezsramno, da se nam izkazujejo za bogove, da se imajo za bogove ljudem pa niso bogovi.
Na ljudeh je da se zbudijo v tolikšni meri, da preprečijo zločincom realizacijo tega, da bi nas sužnjili na najbolj odvraten način in nas imeli za manj kot stvar ampak le digitalni avatar s katerim lahko počnejo kar hočejo in da naša življenja postanejo vodena kot v neki psiho grozljivski igri.
ZBUDITE SE kajti oni norci zares hočejo izvajati grozo , pekel na tem svetu ljudje pa še kar se prerekajo ali je nekaj res ali ni.
Darmund, tale ima isto narcisistično potrebo po pozornosti, videnosti in "gurujski slavi", kakor ti, samo da je lahko veliko bolj škodljiv, ker ima precej več v glavi. Kumunistično Kitajsko primerjat s Slovenijo, je 75 let za časom, ki nas povede v takratno Jugoslavijo, pa še vedno ni bil tako strog nadzor države nad svoboščinami, ki so nam sedaj samoumevne.
Darwin, kritično razmišljanje je potrebno pri vsaki stvari, ki ga ti tako nisi nikoli imel. Na vsako stvar je potrebno gledati iz dveh različnih perspektiv, ne na podlagi odločanja med dvema barvama, bodisi belo ali črno, katera ti je pač bolj všeč. Ampak ti raje nekritično povzemaš, kar ti je ideološko všeč.
Torej resnica je v tvoji majhni, intelektualno zelo omejeni škatlici, to, kar se sklada s tvojo ideologijo - paranoja s teorijo zarot, ki jo goniš tjavendan, ker očitno ne veš, kaj bi s sabo doma pri mamici in s svojim časom, ki ga imaš na pretek, brezposeln, tudi izobražuješ se ne, ampak raje gledaš za lase privlečene youtube štorije, kako nas vlada "zastruplja", farmacija, kako ti bo SOVA doma prisluškovala, ker si tako "politično nevarna" oseba, še posebej, ko ti mama ne umije umazanih gat in ob odprtem straniščnem oknu začneš s svojim sranjem nevarno ogrožati sosede z nevarnimi nevladnimi plini. 🙂
Odbor za pravno etična vprašanja Zdravniške zbornice Slovenije je na 5. in 8. seji dne 11. 8. 2021 in 11. 11. 2021, obravnaval vlogo zoper neprimerne objave zdravnika Sebastjana Piberla, dr. med. vezane na COVID 19, objavljeno dne 12. 5. 2021 na spletni strani Youtoube (
), kjer je v intervjuju za Kanal AS Murska Sobota predstavljen kot specialist kvantne medicine podajal dvome v strokovna priporočila in izrecno navajal: Da je smrtnost pri covidu enaka kot pri gripi, da PCR testi niso kredibilnim, izražal mnenje o nekoristnosti oz. celo škodljivosti zaščitnih mask in primerjal cepljenje proti covidu z dejanji v koncentracijskih taboriščih ter na 8. seji sprejel naslednje sklepe:
Sklep 5/8/2021: OPEV ugotavlja, da je Sebastijan Piberl, dr. med. kršil 1. člena Kodeksa zdravniške etike (Kodeks), saj pri svojih izvajanjih v pogovorni oddaji ni upošteval znanstvenih in strokovnih dognanj sodobne medicine, ko je navajal, da je smrtnost pri COVID 19 enaka kot pri gripi, da PCR testi niso kredibilni, da je uporaba zaščitnih mask nekoristna oz. celo škodljiva in z nerazumevanjem bistva cepljenja. S tem je kršil tudi svojo dolžnost iz 11. člena Kodeksa, saj o ukrepih priporočenih zaradi zaščite drugih (ukrepi javnega zdravja), pacientov ni poučil na korekten način in ni ukrepal skladno z zakonsko obvezo in kršil tudi 37. člen Kodeksa saj ni spodbujal javnega zdravja z ustreznim izobraževanjem. Z vsem zgoraj naštetim in s primerjanjem cepljenja proti COVID 19 z dejanji v koncentracijskih taboriščih je kršil 61. člen Kodeksa in je s svojim neustreznim, lahkomiselnim in za zdravnika nečastnim dejanjem prizadel tudi druge zdravnike in zdravstveno osebje ter zdravstvo v celoti.
Obrazložitev sklepa 5/8/2021: Pri oceni kršitev je OPEV upošteval izjave Sebastjana Piberla, dr. med v pogovorni oddaji na televiziji AS. V tej oddaji ga voditelj naslavlja s specialistom kvantne medicine. V nadaljevanju pogovora Sebastjan Piberel, dr. med, navaja celo vrsto neresnic v povezavi z virusom Sars-Cov-2 in epidemijo covid-19. Trdi, da je smrtnost pri Covid-19 0,8 % in nič drugačna kot pri gripah (7:29 minuta). Trdi, da so PCR testi absolutno nekredibilni za ugotavljanje bolezni covid-19 (14:25 minuta). V nadaljevanju izraža dvom v ukrepe proti zamejitvi epidemije covid-19, ko pove, da naj bi bil covid »tržna niša« in so zato vsi postali asimptomatski prenašalci (15:20 minuta). Po njegovem mnenju to ne more biti razlog, da nekoga »zapreš v hišo, da mu nabiješ na nos in usta masko, ker to še ne pomeni, da bo nekdo zbolel« (15:55 minuta). V delu pogovora, ki se nanaša na zdravljenje bolnikov s covid-19 trdi, da bi se s kombinacijo zdravil lahko dokazano zmanjšalo števil hospitalizacij za 70 % (22:29 minuta). Med slednjimi našteje hidroksiklorokin (23:06 minuta) in cink (23:46 minuta), ki naj bi zavirala replikacijo virusa ter azitromicin (24:16 minuta), doksiciklin in druge širokospektralne antibiotike (24:39 minuta). Tovrstna zdravila naj bi po njegovih navedbah skupaj v sinergiji pomagala pacientom, da ne zbolijo zaradi težav, ki jih povzroča virus covid-19 (25:03 minuta). Trdi tudi, da bi s temi zdravili lahko za 70 % zmanjšali obolevnost ali število pacientov (27:55 minuta). Ko govori o zaščitnih maskah, trdi, da z vsako masko pade procent kisika v krvi (30:53 minuta). Nošenje mask povezuje z hipoksijo in motnjami v acidobaznem ravnotežju (31:40 minuta), ki da bo pri osebah, ki nosijo maske 8 ur na dan, povzročilo osteoporozo, kar se bo pokazalo na dolgi rok (32:30 minuta). Trdi (splošno), da maske ne zadržujejo virusov in da virusi letijo na vse smeri, kot, da je ne bi imeli (33:50 minuta). Trdi tudi, da so cepiva čista genska manipulacija (41:33 minuta), vrhunska genska terapija (47:55 minuta), epigenetika (47:59 minuta). Trdi, da pride ob ponovni okužbi do citokinske nevihte pogosteje pri cepljenih kot pri necepljenih (46:44 minuta). Trdi, da je nedopustno, neetično in v nasprotju z »vsemi deklaracijami in moralno-etičnimi normami«, da nekoga »preventivno cepiš« proti bolezni (48:10 minuta), za katero bo morda zbolel in da so to nazadnje delali v drugi svetovni vojni v koncentracijskih taboriščih (48:25 minuta). Da ima Švedska (52:23 minuta) najbolj realno in eksaktno vodeno statistiko, s katero so ves čas dokazovali, da je to navadna gripa, da so rezultati umrljivosti primerljivi z navadno gripo, nič bolj infektivna, nič bolj hitro šireča se. Z naštetimi navedbami je Sebastjan Piberl, dr.med. kršil Kodeks zdravniške etike, kot je to ugotovljeno s sklepom.
Sklep 6/8/2021: OPEV v načelnem mnenju meni, da je grožnja kolegu, ki opozori na domnevno neetično ravnanje drugega kolega nedopustna. Sklep se objavi.
OPEV je zadevo predal v obravnavo tožilcu.
0
Pekel na Zemlji 13.10.2025 ob 23:09
Najbolj fino je, ko se bo dalo VSE shekat, ko bo vse na elektriko. Napadeš pivovarno, ni problema. Napadeš letalsko družbo, ni problema. Napadeš banko, ni problema. Nekje bo svet za par ur ali par dni obstal, ni problema.
Papir prenese vse. Ogenj ni najhujše zlo.
0
Pekel na Zemlji 13.10.2025 ob 23:11
Napadeš digitalizirano zdravstvo, ni blema.
You name it.
Karkol.
Se je že dogajal.
In se še bo.
0
Darko 13.10.2025 ob 23:23
@Gizdalin
ti si dejansko bolesten debil
0
Mal prej 13.10.2025 ob 23:33
@Darko Mal prej si pel, zdaj si pa že preklopil na doktorja znanosti, brez izobrazbe, zabit kot telegrafštanga . Oreng to tebi špila šizo đarmuncica keš, oreng. 🤣
0
wef 13.10.2025 ob 23:40
@Mal prej
Darko je multitask sposoben ti pa nesposoben. V čem je problem? V tebi.
0
Mal prej 13.10.2025 ob 23:45
@wef Fejst je sposoben. Že 30 let isto kvasi in še vedno je zavožena zguba, brez izobrazbe, brez znanj in sposobnosti, brez česa ustvarjenega, nesposoben za zvezo in družino in še lenuh povrh. Zmešano ko purji 🤐.
0
DrDarwin 13.10.2025 ob 23:52
0
Mal prej 13.10.2025 ob 23:54
Iz bogoslužja in citatov stare zaveze si že imelo šizo keš danes epizodo? 😁
13.10.2025 ob 21:43