Vsi zmeraj samo hvalite samohranilke kako so boge, same in "jadne".
No, jaz sem nekaj let imela tudi taksno misljenje in mislila da se lahko druzim s kako.
Nato sem naletela na ekstra cudasko samohranilko, nekaj let starejso od mene z odraslim sinom ki je v srednji soli in mislis da je zenska bolj zrela ker ima otroka, itd..
Potem ugotovis, da skrivaj sovrazi vse zenske, ker jo je baje moz prevaral z eno! S taksno je skoda casa in energije za prijatelstvo!
Vec kot 10 let po locitvi je sama, neki je prakticirala reiki ki ji ni pomagal.
Grozno je dominatna in gospodovalna, cudaska in zlobna.
Moje prijatelce v 20.tih niso bile tako zlobne!
Ko gres proti 40.tim ali si v 30.tih je tezko najti karakterno uredo prijatelco.
1
Misscutie22 23.06.2026 ob 8:01
@Misscutie22
Zenska ni samo zlobna in cudaska, za moje pojme pa veliko toleriram je se usekana!
Resno rabi psihoterapijo, ne reiki!
0
miskutarju 23.06.2026 ob 8:09
zate niso ženske, ti moraš še naprej seksati z moškimi, saj tako pozdraviš vaginalna vnetja:)
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 8:51
@miskutarju@miskutarju
Lol, zenske so res hudici.
Obupala sem nad njimi.
Egoistke in p****e!
0
Problem 123 23.06.2026 ob 8:58
Zakaj nisi ostala prijateljica z osebami iz tvojih 20ih let?
2
Misscutie22 23.06.2026 ob 9:00
@Problem 123
Vecina njih se je hitro poparckala, jaz sem takrat bila samska, ene so me ignorirale in se raje porocile.
0
Problem 123 23.06.2026 ob 9:02
Raje so se poročile kot se družile s tabo? To je pa res čudno.
3
Misscutie22 23.06.2026 ob 9:05
@Problem 123
Ne, ko se ene zenske porocijo si neuporabna za njih, si jim konkurenca!
Ko se locjo si spet dobra za druzenje!
Zato ne verjamem v zenska prijatelstva.
3
Misscutie22 23.06.2026 ob 9:08
@Problem 123
Ena tako imenovana najboljsa prijatelca iz osnovne sole me je pustila na cedilu ob ocetovem samomoru.
0
Problem 123 23.06.2026 ob 9:34
Po pisanju sodeč si večji problem ti in se ne želijo več družiti s tabo. Pusti jih pri miru. Vsak ima pravico da se druži s komer želi. Zato še ni slab človek.
5
Inge 23.06.2026 ob 9:45
Samohranilke so ponavadi res malo zgubljen, zavistne, zakompleksane. V lajfu jim sploh ni lahko in jih po eni strani razumem. Je pa res, da z njimi ni lahko.
-2
skupni člen 23.06.2026 ob 9:53
Vsem tem odnosom si ti.
Da na podlagi ene samohranilke posplošuješ na vse pove marsikaj o tebi. Nisi zmožna doumeti očitno da smo ljudje različni, ne glede na okoliščine. Ni nihče drugačen kot samohranilec, kot prej ko je bil v vezi. Si kar si.
In ta bedastoča da prijateljstva razpadejo če se en poroči en ne so bedastoča. Laži ki si jih ljudje ki ne znate odnosov vzdrževat govorite.
Jaz sem trenutno samska, vse razen ene prijateljice so poročene. Vse imajo otroke. Jaz jih nimam. Z večino sem prijateljica že desetletja.
1
Zakaj 23.06.2026 ob 9:59
In zakaj potem še kar rineš v to? Pač to ni zate oz. ti za to. Zakaj pa bi bi morala imeti prijateljice? Pa imej prijatelje, če ti rata.
2
Eden ki ve 23.06.2026 ob 10:11
Samohranilke so najmočnejše ženske! Prioriteta so jim otroci in ne prenašajo bulšita kvazi prijateljic zato vse pijavke odpikajo iz svojega življenja. Pijavke pa v jok in na drevo.
1
prebiranje 23.06.2026 ob 10:28
Ko bi vsaj to svojo energijo za lajnanje enega in istega tu na forumu uporabila za delo, plemenitenje premoženja ipd. Saj sedaj si že dovolj stara, da imaš dovolj življrnjdkih izkušenj, da to izpelješ.
Veš, tu gor smo večinoma eni in isti.
3
jao 23.06.2026 ob 10:34
Že ko omenila reiki je bilo dovolj, da vem vse
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 11:03
@skupni člen
To je zato, ker je vsak odnos tudi prijateljski transakcija. Ko to skapiras, ti je vse jasno.
Jaz zase vem, da nisem idealna in imam napake, delam na sebi in bila sem na psihoterapijah.
-1
Misscutie22 23.06.2026 ob 11:05
@Problem 123
Jaz sem si iskala samske zenske brez otrok, samske ssmohranilke ker tiste poparckane in vezane te odpikajo!
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 11:05
@jao
To da se ukvarja z reikijem ni nic tazga, ce bi zenska imela dober karakter.
2
Misscutie22 23.06.2026 ob 11:08
@Eden ki ve
"Samohranilke so najmocnejse zenske"- sploh ko so po locitvi cca 10 let samske in v celibatu in pridejo v poznih 40.tih iskati pozornost v virtualne klepetalnice od moskih jadnikov iz Balkana. Resno " jake zene".
Ali imajo neke jadnike iz Balkana za jebace, nido sposobne vzdrzati resno vezo.
1
Jejhata 23.06.2026 ob 11:09
In vsa ta psihoterapija ni pomagala cisto nic.🤣
3
skupni člen 23.06.2026 ob 11:10
@Misscutie22
Ti je vse jasno?
Pa še vedno si brez prijateljic.
Brez svojih ljudi.
Torej očitno iz tvoje strani ne dobijo kar rabijo al kaj?
Ker eni ljudje imamo pa že desetletja svoje ljudi. Pa še kakšen nov sem in tja pride v naše življenje. In nič ne kalkuliramo kdo komu kaj. Samo fajn nam je skupaj. Radi se imamo. Podpiramo se. Navijamo en za drugega. Zanimivo res kako različne izkušnje imamo ljudje. Mogoče je razlika v tem kdo smo?
-1
kul 23.06.2026 ob 11:11
@Misscutie22
Zelo pametno porabljen denar za te terapije. Očitno so pomagale 😆
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 11:38
@skupni člen
Jaz pred leti nisem nic kalkulirala kar se odnosov tice sem gledala vse zelo idealisticno.
So bili drugi ljudje izredno transakcijski do mene.
1
Misscutie22 23.06.2026 ob 11:40
@skupni člen
Kaj se bo ena samska brez otrok in brez moza pogovarjala z eno vezano?
O plenicah, lol? Samska se bo hvalila kolk uziva; ker je brez moskega in non stop potuje.
1
Samohranilka 23.06.2026 ob 11:47
Imam ogromno prijateljic, nekatere še iz osnovne šole, to je že 30 let, nekatere poročene, ločene, samske...tudi samohranilke.
Ne silimo ena v drugo, kadar imamo čas se dobimo, se slišimo.
Vse imamo napake, pa nas ne moti in se ne ukvarjamo kakšna je kdo?
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 11:50
@Samohranilka
Jaz sem obupala nad zenskimi prijatelstvi, hvala lepa.
Ce sploh lahko to imenujem prijatelstva???
1
skupni člen 23.06.2026 ob 12:35
@Misscutie22
Globoka si kot lužica ki jo sosedov cucek naredi.
To da si vezan ali samski, imaš otroke ali ne.....ni vse kar si. Ljudje smo dosti več od naših okoliščin. Vem, čist preveč za razumet.
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 13:28
@Samohranilka
Samohranilke imajo itak raje sistem kot moskega! Isti sistem, ki jih lahko prisilno hospitalizira v Ljubljana Polje.
Ze to je patologija zame!
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 13:28
@Samohranilka
"System is your daddy, bitch!"
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 13:35
Dajte mi povedati eno zivalsko vrsto, kjer gre samica stran od krdela brez resursov ( hrane) in prezivi z mladici brez samca? Ali smo ljudje tako usekani, da smo to normalizirali? Lol
A nima vsak človek osebne zgodbe? Kaj pa recimo za tebe, če bi posplošili z zaključkom, da ste vse takšne tupe, na nivoju najstnic, ker zlahka nasedete "spletnim romantičnim nategunom" z balkanskim pedigrejem, od naivne vere v sladkobne pravljice, imenovane laži, do slačenja, da vas lahko izsiljujejo, pošiljanja denarja "milijonarjem", ki so jim ukradli denarnico v Dubaju, medtem ko so že rezervirali let do vas? 🙂
0
Vročina seka 23.06.2026 ob 13:39
@Misscutie22
In to je tvoj problem kako? Potem si za v živalski vrt 😂 Ali pa Polje.🤣
-1
Metka Cvetka 23.06.2026 ob 14:00
Pri teh letih ženske nimajo prijateljic bedak.
-1
um 23.06.2026 ob 14:04
@Misscutie22
Večina živali 😆
Si kdaj za levinje slišala? Lev krepne brez njih.
1
Metka Cvetka 23.06.2026 ob 14:06
Admin - Kuki master, vprašanje zate je zakaj si tako obseden z ženski i prijateljstvi. Ženske nimajo prijateljic v teh letih, in če so normalne, se doma ukvarjajo z otroci.
-1
Misscutie22 23.06.2026 ob 14:46
@Matias
Prvo kot prvo, toliko nisem nasedla da bi komu posiljala denar, niti centa niso od mene dobili!
Drugo kot drugo, niso dobili mojih golih slik tako neumna nisem!
1
Misscutie22 23.06.2026 ob 14:49
@um
Vem, da lev umre brez samice.
Hocem reci, da se zivali niso tako zahojene, kot cloveska vrsta!
Zadbji cas, da je neka apokalipsa in gre vse v maloro!
0
Misscutie22 23.06.2026 ob 14:50
@Metka Cvetka
Jaz nimam otrok.
V temu sem res kot najstnica in mi je to fajn.
1
Misscutie22 23.06.2026 ob 14:52
@Vročina seka
Ziher.
Jaz sem cisto normalna.
Ponavadi je folk, ki je mene posiljal v Polje tam pristal cez nekaj let ali cez mesca!
23.06.2026 ob 7:57
No, jaz sem nekaj let imela tudi taksno misljenje in mislila da se lahko druzim s kako.
Nato sem naletela na ekstra cudasko samohranilko, nekaj let starejso od mene z odraslim sinom ki je v srednji soli in mislis da je zenska bolj zrela ker ima otroka, itd..
Potem ugotovis, da skrivaj sovrazi vse zenske, ker jo je baje moz prevaral z eno! S taksno je skoda casa in energije za prijatelstvo!
Vec kot 10 let po locitvi je sama, neki je prakticirala reiki ki ji ni pomagal.
Grozno je dominatna in gospodovalna, cudaska in zlobna.
Moje prijatelce v 20.tih niso bile tako zlobne!
Ko gres proti 40.tim ali si v 30.tih je tezko najti karakterno uredo prijatelco.