Cudaske in zlobne samohranilke - 2

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 14:55
@Matias
Evo ga simpa, white knighta ki bo gorece branil samohranilke!
Vecne zrtve sistema, hahaha!
Dajte jim raje financno pomagat ce ste taki frajercki.
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 15:08
@Matias
Taki simpeki ste najhujsi.
Branite vse te zenske z namenom, da bi jih poseksali.
Branite samohranilke, drkate na njihove slike ce fajn izgledjo, posekssli bi jih za kaj resnega ne.
Tko razmislja vecina moskih s katerimi sem govorila.
Simpi so pa itak najbolj dvolicna moska vrsta!
Jaz sem pred leti res pomagala eni samohranilki v reali, ce pa vidim da je neka zajebana in zlobna tudi ce je samohranilka ji to direkt povem.
1
Avatar gosta
um
23.06.2026 ob 15:20
@Misscutie22

V naravi zelo redki samci za mladiče skrbijo. To počnejo samice. Tudi pri ljudeh je tako.

Kakšno naravno ureditev točno bi ti rada? Da moški skrbijo zate? Katera žival tako živi?

In biology, exclusive male provisioning (where the father provides food or resources to the mother and offspring) is quite rare. It most commonly occurs in socially monogamous bird species, some fish, and a few mammals to ensure the survival of their dependent young.
0
Avatar gosta
Isto
23.06.2026 ob 15:23
@um
Eh on je zagrenjen dec,,ki cel čas udriha po ženskah. Enkrat kot navaja aka sovietvatever, drugič kot tale miskjuti. Vse je en zagrenjen incel.
-1
Avatar gosta
Zagrenjene
23.06.2026 ob 17:34
V večini so res zagrenjene, posledično postanejo negativne in ja lahko rečem, tudi zlobne. Ne išči stika z ljudmi na silo, jaz sem zelo previdna. Se pa strinjam da je težko najti prijateljstvo v srednjih letih.
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 18:53
@Isto
Ne, sem zenska.
Sam je hudo brati ce sem proti feminizmu, proti sodobni druzbi in sistemu.
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 18:55
@Isto
Jaz napadam tudi zajebane in zlobne moske ter zenske, ne delam razlik!
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 18:56
@Isto
Ne jaz sem pred leti resno pomagala eni samohranilki, ki je bila karakterno uredu, poznam se nekaj karakterno uredu samohranilk, zal so tudi zajebane in zlobne!
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 19:00
@Zagrenjene
Ja, se strinjam.
Doticno sem spoznala virtuelno v spletnih klepetalnicah, zenska je o sebi naredila fake digitalno predstavo se z umetno inteligenco je olepsala profilne fotke poleg lazi o svojem lajfu, saj razumem to je bolj pametno; kot da govoris resnico o sebi neznancem s spleta.
Ko sem jo javno razkrinkala, da vse o sebi laze, me je napadla in posiljala na psihiatrijo!
Pa je sama potrebna psihologa ali psihiatra.
Jaz sem ji dobronamerno svetovala psihoterapijo, ker ji reiki ne pomaga!
1
Avatar gosta
Kk tk
23.06.2026 ob 19:04
@Misscutie22
In zdaj zaradi ene zmešane babe, ki je slučajno tudi samohranilka mečeš vse v en koš?
Poznam več samskih starih bab, nikdar omenjene, nikdar otrok...zahrenjene, zlobne.. kot sam vrag
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 19:05
@Zagrenjene
Doticna samohranilka ne da se je lazno predstavljala v teh spletnih klepetalnicah na enem druzbenem omrezju, se baje virtualno masturbirala preko viberja/ video klica z enim samskim srbekom.
Njen lajf, sam to je res usekano.
Potem podpira desnicarske stranke in republikance v ZDA, da je bolj konzervativna haha.
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 19:07
@Kk tk
Sem ti napisala, da niso vse slabe.
Doticna iz spleta in se nekaj drugih srbskih samohranilk iz istih spletnih klepetalnic, so se bolj zlobne in usekane.
1
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 19:24
@Kk tk
Po neki logiki bi morale biti zenske brez otrok bolj zagrenjene in zlobne, ne pa samohranilke!
1
Avatar gosta
Bohpomagi
23.06.2026 ob 19:24
@Misscutie22
Pa tvoje zdravje? Kdo normalen pa se sploh ukvarja z nekimi virtualnimi osebki? En gladek sigurno ne. Poišči si strokovno pomoč. Psihiatra, ne psihoterapevta.
-1
Avatar gosta
trčeno do kraja
23.06.2026 ob 19:25
@Misscutie22
Si na pravi poti. 🤣
0
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 19:26
@Zagrenjene
Ja velik teh samohranilk je imelo slabe izkusnje z moskimi in potem to na tebe projecirajo in ti govorijo boljse, da si samska, ne se porocit itd....
Namesto da bi sle na psihoterapijo ali k psihologu si ti njihov zastonj ventil za terapiranje.
0
Avatar gosta
Misscutie22
23.06.2026 ob 19:28
@Bohpomagi
Z mano ni nic narobe.
Sam da vidite kak zblojen folk se skriva na druzb.omrezjih!
1
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026