Avtor: https://www.cvek123.com/clani/lelj/ lelj Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel Tale tvoj novi zoom pa ne ustreza specifikacijam (f 2.8). Imas ocala in si jih snel? Nisi aparata nastavil na svojo dioptrijo? Te je zeblo? Ali je objektiv pretezak? Ali si fokus nastavil na nebo? Ali na travo? Koliko tock ima? Upam, da se z objektivom kmalu spoprijateljita in bodo lepe slike.
Sama tema je pa zelo zanimiva. Imas se kaksne detajle z navadnim objektivom?poslano v temi :: Bela cerkvica Lelj, a das ti meni tvojega novega Nikona in objektiv, jaz pa tebi d60 in f 4,5 200mm in f1,4 50mm?
poslano v temi :: Bela cerkvica Avtor: https://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel Tale tvoj novi zoom pa ne ustreza specifikacijam (f 2.8). Imas ocala in si jih snel? Nisi aparata nastavil na svojo dioptrijo? Te je zeblo? Ali je objektiv pretezak? Ali si fokus nastavil na nebo? Ali na travo? Koliko tock ima? Upam, da se z objektivom kmalu spoprijateljita in bodo lepe slike.
Sama tema je pa zelo zanimiva. Imas se kaksne detajle z navadnim objektivom?poslano v temi :: Bela cerkvica Tale tvoj novi zoom pa ne ustreza specifikacijam (f 2.8). Imas ocala in si jih snel? Nisi aparata nastavil na svojo dioptrijo? Te je zeblo? Ali je objektiv pretezak? Ali si fokus nastavil na nebo? Ali na travo? Koliko tock ima? Upam, da se z objektivom kmalu spoprijateljita in bodo lepe slike.
Sama tema je pa zelo zanimiva. Imas se kaksne detajle z navadnim objektivom?
poslano v temi :: Bela cerkvica VN, jaz o tem, kaj se dogaja v Zimbabweju in Juzni Afriki ne vem iz ameriske propagande, ampak od ljudi, ki so se v teh dveh drzavah rodili in odrasli, a so zaradi razmer pobegnili.
V ostalem se strinjam s tvojim zadnjim komentarjem.
Glede Indijancev pa samo to: en del jih izrabi priliko in se izobrazujejo. In ti razmisljajo tako kot jaz o svojih lastnih ljudeh. Ampak, ce bodo kot narodi hoteli doseci kaj vec, bodo najprej sami morali pocistiti drogo in pijaco med njimi, ukiniti preprodajo drog, svercanje cigaret in drugih kriminalnih dejavnosti, ki jih zdaj izvajajo, ampak sami njihovi Chiefi ne kazejo kaksnega velikega zanosa, da bi stvari sami pri sebi spravili v red, ker jim trenutno stanje prinese prevec dobicka. Zato tistemu o ne verjamejo lepim besedam, ker so 200 let zatirani, ne verjamem vec. Sem verjela nekoc, zdaj vidim stvari od blizu in nimam razloga, da bi se verjela.
poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Porajkel, zdaj pa preberi moj link o kolonizaciji na Slovenskem. Koliko Nemcev se je naselilo v Sloveniji, kdaj in v katerih vojnah (to ti trdiš, ne jaz).poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije Avtor: obama Bomo sicer še videli kako se bo stvar razvijala, a menim, da bi morala mednarodna skupnost res uvesti sankcije proti Južni Afriki v primeru kraje zemlje belcem. Je pa zdaj situacija bistveno drugačna kot pred 10 ali 15 leti, ker zdaj cel svet ve, kaj se dogaja belcem in v kakšno slabo gospodarsko situacijo, so črnci spravili Južno Afriko. Njihove obveznice imajo recimo oznako "junk".poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel Avtor: https://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel Pa se to vas vprasam, zagovornike. Ste tudi za to, da se vse Azijce in Africane v Evropi razlasti njihove zemlje? In vse potomce priseljencev v Slovenijo? Koliko vas ima tuje korenine? Po vasi logiki namrec tudi vi ne bi smeli obdrzati svojih parcel.poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije Avtor: https://www.cvek123.com/clani/vednonesramen/ vednonesramen Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel Avtor: https://www.cvek123.com/clani/mitzi/ Mitzi Avtor: https://www.cvek123.com/clani/porajkel/ porajkel Pa se to vas vprasam, zagovornike. Ste tudi za to, da se vse Azijce in Africane v Evropi razlasti njihove zemlje? In vse potomce priseljencev v Slovenijo? Koliko vas ima tuje korenine? Po vasi logiki namrec tudi vi ne bi smeli obdrzati svojih parcel.poslano v temi :: Belci, lastniki zemljišč, kmetij v Južni Afriki bodo razlaščeni brez kompenzacije |
poslano v temi :: Bela cerkvica