Frogica :: 13.11.2025 ob 19:06
Seveda, v meni je problem. Lol

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 19:04
Zakaj govoriš samo o deklicah? Groznokako veliko število fantkov je žrtev!

poslano v temi :: Zakaj industrija za odrasle praviloma stremi le k zadovoljevanju moških spolnih potreb (zelo redko pa ženskih)
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:55
No ne bluzi. Ti si ta, ki se pogosto na moj račun šali. Ti si ta, ki rabi nekoga, da se prek njega povzdiguje.

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:42
Nvem. Prepogosto me podcenjuješ, tk da pol te pč pošljem kam🙈

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:38
@Viharni jezdec Skrij se. 🤣 @Mačka Js sm bla pa zdle še na terenu. 🙈

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:33
@Koki🪸🫧 Aja? Ja kako? To pa res ne razumem.

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:29
@Koki🐔 Ti si pa bogi.

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:28
@Mačka Ja saj je blo res. Zdajle sm bla pa zunaj, je pa že zahladilo. Tk da kamin dela☺️ @Viharni jezdec "Boš ti še že vidu! Da veš, da veš.. "😁 jao..

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:23
To je obsedenost, ne ljubezen🙈

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Frogica :: 13.11.2025 ob 18:20
Ma tk ti vračajo "udarce" trpi!-Zrt minusov. Naj te boli, da bodo veseli. Pojokaj malo, njim na radost. Ej pri nas je tut ohladilo, ne morš verjet. Kmalu bo zima. In sam okol skačem, skoooz kaj😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Cvek123.com © 2014-2026