Frogica :: 09.11.2025 ob 13:33
Aja to misliš, lol.. Ma šnelci pa lahko piše. To so pa specialne okoliščine, haha. A jo maš na listu tut priznano fredo? Kaj pa potem mikro osebnosti, ki pridejo iz tebe? Špelca in tako? Si kr poseben primer.

poslano v temi :: Žagam z motorko💪
Frogica :: 09.11.2025 ob 13:16
@Stara forumašica Ajoj, v šarenico al pa zenico pa res ni pametno no.

poslano v temi :: Injekcija v oko
Frogica :: 09.11.2025 ob 9:34
Js sm čutla, kljub lokalnemu anastetiku. Ni prijetno. Ni prehudo. Je pa barbarsko. Na očesu je vse tk "barbarsko". Na očesni so mojstri na kliniki🙏

poslano v temi :: Injekcija v oko
Frogica :: 09.11.2025 ob 6:56
@Koki🏭🏣🏢🏬 Oo (Koki) gospod nepomembnež osebno. Glej v pomoč: Ignorirati pomeni, da nekoga ne upoštevaš. Na primer: Če te prijatelj pokliče: »Hej!«, ti pa se delaš, kot da ga ne slišiš. To je ignoriranje. Torej, ignorirati pomeni se delati, kot da nekoga ali nečesa ni. " Viharni jezdec 11 h nazaj @Frogica 😁" Tako razlaga za otroka. Lekcijo o neobstoju(Freda(, lh oredelava drugič. Da ti ne bo naenkrat preveč. Pa lep dan želim "prijatelj"

poslano v temi :: Žagam z motorko💪
Frogica :: 08.11.2025 ob 19:19
@Figo Ti si dokaz, da glasnost še ni pamet🙈

poslano v temi :: Žagam z motorko💪
Frogica :: 08.11.2025 ob 18:58
Ja skoz ga branim.in še hvaležn ni🤣 objektivno gledano sm pa čist realno in prav povedala.drugače vas nebi bolelo😝

poslano v temi :: Žagam z motorko💪
Frogica :: 08.11.2025 ob 16:39
@pol Sploh ni tk napisal. Ravno sm kupla božične kartice od invalidov.. ki so brez rok, nog.. skratka na vozičkih, pa rišejo z nogami al pa usti. Res kapo dol takim, ki kljub vsemu iz sebe iztisnejo maksimum in ne sam da jamrajo. Pol pa najdeš ene, ki take ljudi ponižujejo.. Viharc je pč vajen delat. Ja kaj čmo tk je. En bo brez nog risal z usti kot Picasso, drug pa s prstom komaj tipka neumnosti-v stilu da invalid lh pa sam životari..groteskno..

poslano v temi :: Žagam z motorko💪
Frogica :: 08.11.2025 ob 13:43
@Jp 👍🤣 Lh bo navijal, sam da ne bo igral na kakšn klavir slucajno🙈

poslano v temi :: Pse z verig, ljudi omejit
Frogica :: 08.11.2025 ob 12:40
@Joj joj Goretex je poln teflona, ta je dokazano rakotvoren in se sprošča v okolje. Ponosno ga razkazujemo in mahaml iz pohodov.

poslano v temi :: V oblekah in obutvi s Temuja in Sheina rakotvorne kemikalije, svinec, motilci hormonov…
Cvek123.com © 2014-2026