Ja potem odoade tut zobozdravnik, da drzne šlatat tuja usta.
Taxist, vozi okol tuje pičke??!
Trgovec, kaj se 🤐 nasmiha stranki.
Gradbenik, hodi v hišo druge?
Psiholog, to je pa že visek no.. psiha je pa res sveta zasebnost.
poslano v temi :: Kako bi se odzvale če bi vaš mož, partner, vsak dan otipaval še drugo vagino poleg vaše? -do zdle sm zaužila
Orehov rogljic
Nekaj suhih fig
Spila sm kavo ene 3dc vode, kmalu bo kosilo😁
Sm debela in grda. Imam 175cm in 58 kg. Groza res.
Metabolizem imamo različn. Nekatetmri morte već pazt kaj zaužijete, jebat ga. Drugi morjo pazit kok so izpostavljeni soncu.. jebat ga.. ni enačaja. Eni umrejo mladi, drugi kasneje, vsi pa jemo in umremo.
poslano v temi :: Koliko obrokov jeste na dan? @Imamo
Svetovni problem: umetniška glasba je nevarna, gradbeni hrup pa terapevtski.
#Priorities
poslano v temi :: Pse z verig, ljudi omejit @Navajo
Poroko zahtevA? Js sm pa sam plesne urice😵💫 saj, ko so otroc v igri je pa res pametno bit skuliran.
poslano v temi :: Če hočete spremeniti svoje življenje , prvo spremenite svojo notranjost Pes mora bit varno zavarovan. Vse to je dolžnost lastnika. Če nekdo vdre, odgovornost za nevarnost nosi lastnik psa 🙈🤣🤣
Tk da eh.. mi mamo zadnga psa, v postli ga ne bom mela, ličla ga ne bom, oblačla tut ne. Naravna pasja ljubezen, sprehodi in puščanje psu bit pes je diskriminirano.
Naj živijo pasje spake.
Moja kolegica je veterinarka in pravi, da več časa na terapijah zapravi, da folku pojasnjuje, da pes ni človeški otrok, da ima krajšo življenjsko dobo in naj ne pričakujejo nemogoče.. kot pa za drugo. Pol je vse jasno, kje je ostala pamet pasjih lastnikov v porastu. Če kdo hočeet zdan biznis, dajte razmišljat o pasji manikuri, pedikuri, umetnih trepkah za pse, pasji bife, pasja picerija, pasji kruh in ostalo-sem bodo ti "tapametni" prnesli denar.
poslano v temi :: Pse z verig, ljudi omejit @Viharni jezdec
To, da sem pametna, ni blo nikol pod vprašajem 😁 naj ti koki potrdi!
Mja, saj to.. težko verjet, kk izrojeno je marsikaj. Medtem ko se prepoveduje nekaj povsem normalnega. Naprimer, da dihaš svež zrak ali izraziš svoje mnenje. Brez zadržkov pa se podpira kup nesmiselnih idej, ki bi morale biti že v osnovi smešne.
Normalnost je postala tabu, absurd pa se nagrajuje kot najvišja vrlina. Res svet, kjer si pameten sam, če veš, kaj je nenormalno, in smešen, če podpiraš absurd.
Hura
poslano v temi :: Pse z verig, ljudi omejit Navajo ja hudo no, da si samski.
poslano v temi :: Če hočete spremeniti svoje življenje , prvo spremenite svojo notranjost @Se strinjam
Psi naj uživajo, ljudje pa naj vsaj poskušajo bit normalni. To bi blo lh že dovol
poslano v temi :: Pse z verig, ljudi omejit Zadne čase se zdi, da družba izgublja občutek za mero. Psi ne bodo več smeli biti na verigah, no s tem ni nč narobe, če so pogoji za živali boljši.. Po drugi strani pa se pojavljajo prepovedi, ki segajo že v čisto vsakdanje življenje. Otroci ne bi smeli vadit instrumentov, ker motijo sosede.🙈
Tk je jasno, da živali vse bolj “počlovečujemo”, ljudi pa vse bolj omejujemo.
Nekatere motijo pasji lajež ali otroška vaja na klavirju. Mene pa recimo pretirane dišave ali bleščeč nakit. Bodo globe tud za tako??
Lh bi namesto novih prepovedi delali na tem, da bi se v družbi kazalo več zdravga razuma in medsebojnega razumevanja.
🙏
poslano v temi :: Pse z verig, ljudi omejit |
poslano v temi :: Pse z verig, ljudi omejit