Frogica :: 14.11.2025 ob 20:55
Predstavite svojo plat zgodbe. Po tem zapisu sodeč je fotr nasiln.

poslano v temi :: Zaradi očeta sošolca ljudje odidejo
Frogica :: 14.11.2025 ob 20:46
Obljubljajo preobrat🥶..

poslano v temi :: Ste menjali gume, pripravli bunde?
Frogica :: 14.11.2025 ob 20:26
@Trol Za vzorec bo sigurno

poslano v temi :: Zacela se je sezona.. 🤕
Frogica :: 14.11.2025 ob 18:08
Nee.. ne sme še bit. Naslednjih 14dni je ključnih☝️

poslano v temi :: Zacela se je sezona.. 🤕
Frogica :: 14.11.2025 ob 13:20
Napišem o tem, da bi kavico postregla a ono se trudi minuse stiskat, kok dela si to naredi s kombinacijo naprav in ujetjem časovnih intervalov. Viharc.Danes piha tk, da danes ne greva na Lisco😁 @Koki🐔 Seveda sva eno,ko se zdruziva. Ti pa nisi ne eno ne dvojno. Si multiplo. Multibaric

poslano v temi :: Obeta se
Frogica :: 14.11.2025 ob 9:39
Ohoh.. iz sončka doma sm prišla v zabito Lj.. z veseljem bi ljubljančanom postregla kavico na naši sončni terasi. Sam zato k sm tk dobra duša😁🌞

poslano v temi :: Obeta se
Frogica :: 14.11.2025 ob 8:49
@Nima prijateljev Pri viharcu je bolj Senectus non morbus, sed victoria temporis est. Še vseeno je videt dovolj očarljiv, da je teb konstantn trn v peti.

poslano v temi :: Obeta se
Frogica :: 14.11.2025 ob 6:46
@Tri v enem Ne,Koki je razred zase.

poslano v temi :: Obeta se
Frogica :: 14.11.2025 ob 6:27
Ker si poredn. @Koki🐔

poslano v temi :: Obeta se
Frogica :: 13.11.2025 ob 19:14
@Koki🐔 Noup. Ni nujno, da bi to blo tk.😁 No.. uživaj,dost pozornosti si dobil.

poslano v temi :: Huh, se bajta shladi
Cvek123.com © 2014-2026