Napišem o tem, da bi kavico postregla a ono se trudi minuse stiskat, kok dela si to naredi s kombinacijo naprav in ujetjem časovnih intervalov.
Viharc.Danes piha tk, da danes ne greva na Lisco😁
@Koki🐔
Seveda sva eno,ko se zdruziva. Ti pa nisi ne eno ne dvojno. Si multiplo. Multibaric
poslano v temi :: Obeta se Ohoh.. iz sončka doma sm prišla v zabito Lj.. z veseljem bi ljubljančanom postregla kavico na naši sončni terasi. Sam zato k sm tk dobra duša😁🌞
poslano v temi :: Obeta se @Nima prijateljev
Pri viharcu je bolj Senectus non morbus, sed victoria temporis est.
Še vseeno je videt dovolj očarljiv, da je teb konstantn trn v peti.
poslano v temi :: Obeta se @Koki🐔
Noup. Ni nujno, da bi to blo tk.😁 No.. uživaj,dost pozornosti si dobil.
poslano v temi :: Huh, se bajta shladi |
poslano v temi :: Zaradi očeta sošolca ljudje odidejo