👎 Zoran Stevanović in Janez Janša se rokujete kot dva stara prijatelja 🤝

Deli na Facebook Deli na X
Avatar gosta
jao
11.04.2026 ob 23:35
4
Avatar gosta
haha
11.04.2026 ob 23:36
Zoran ga drži kot gospodarja "Yes, my master"
4
Avatar gosta
lepa poteza
11.04.2026 ob 23:37
A ni to lepo, da se bojna sekira zakoplje pod sloganom "sm da ni RG"?
-3
Avatar člana Gizdalin
Gizdalin
11.04.2026 ob 23:38
Ker sta poslovna partnerja. Sklenila sta dobro poslovno kupčijo, kjer oba profitirata, ker se je Stevanović prodal in bo lahko Janša sestavil vlado.
8
Avatar člana Yara
Yara
11.04.2026 ob 23:42
Prestižen in udoben stolčič predsednika DZ pa tudi ublaži mišične bolečine po naporni vadbi v fitnesu 💪 Da ne zanemarimo dejstva, da je to najbolje plačana državna funkcija v RS 🤑
5
Avatar gosta
hja no
11.04.2026 ob 23:51
Zoran je bil poscan in posran, z obema rokama je grabil Božanstvo.
5
Avatar gosta
Kia
11.04.2026 ob 23:52
@Yara in najmanj odgovorna ter daleč najbolj jebivetrska. Dejansko bo kasiral po 10.000€+/mesec za spanje. Za našega Stevanoviča je to kupčija življenja. Pa za takšen denar bi eni ubijali, kaj šele, da prelomiš neko obljubo, ki nima nobenih posledic, v zameno pa dobiš toliko denarja, da se ti le smeje 💶 ma no brainer
5
Avatar gosta
Jp
11.04.2026 ob 23:53
@hja no točno tako, da se ve, kdo je gospodar in kdo ubogljiva služinčad.
2
Avatar gosta
Pares
12.04.2026 ob 0:03
@hja no

Zgleda da res, Janša ga drži za j.....
1
Avatar gosta
Indijanski pregovor
12.04.2026 ob 1:02
@Yara da in marsikomu je spolzel ta stolček iz rok oziroma od riti.
Pa pride nekdo, kjer se prepirata dva tretji dobiček ima...
0
Avatar gosta
Bod končnò
12.04.2026 ob 1:11
Jj bo nadzornik vsaj. Kako bo delo od doma svobodno potekali. Bido končno že v službi, brez fotelja.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
12.04.2026 ob 6:30
Seveda je pograbil ponujen denar in status. Vendar zna bit ta ljubezenska veza kratka, ker Stevanovič ni videt ravno brihten. In dvomim, da bo znal držat jezik za zobmi, tam kjer bo to zahtevano od njega.
4
Avatar gosta
Haha
12.04.2026 ob 6:40
Haha kar z obema rokama. Komedija.
2
Avatar gosta
Vileda
12.04.2026 ob 6:52
Saj bi mu tudi Golob ponudil ogromno. Te male stranke imajo največjo moč ker so tehtnice za sestavo vlade. Ampak Golob si s Stevanovičem ne bi mogel pomagati ker bi imel še vedno premalo , samo 45. Plus marsikdo od resnice bi šel v drugo stranko, ker je Golob postal preveč levo usmerjen, Srevanoviceva Resnica pa je desno sredinska in najbolj tja paše, ujemajo se glede davkov, podpore podjetjem. .. vse kontra Golobu ki bi futral le socialo in javno upravo, ter tiste nevladnike ki so za njega.
-1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
12.04.2026 ob 7:09
@Vileda Golob ne, je preveč samovšečen in z obširno in trdno prisesano spolno sprevrženo zalego. Janša je star maček, dal mu je mesto, ki je na videz najpomembnejše, ne more pa naredit nobene škode. Dokler ne bo začel lajat, ker balkan seveda ne gre iz balkanca. Tako da bo še pestro in trdne koalicije ne bo, ni možna. In prav je tako, saj so vsi enaki.
1
Avatar gosta
kaj to rokovanje pomeni?
12.04.2026 ob 7:13
Ne zdita se mi kot stara prijatelja. Bolj sodelavca .
0
Avatar gosta
Indijanski pregovor
12.04.2026 ob 7:23
@kaj to rokovanje pomeni? jasno, sedaj že iz rokovanja, delajo znanosti.
Pač marsikdo se rokuje kot plehka primadona. Ni gršega pri moškemu, ko poda roka kot ena krhka damica.
Takih moških pa kar mrgoli.
2
Avatar gosta
saj ni le rokovanje
12.04.2026 ob 7:30
@Indijanski pregovor

Treba je gledal celo fotografijo.
0
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
12.04.2026 ob 7:36
@saj ni le rokovanje Še mal pa boste začel napletat, da sta buzija. 😁 Dajte nehajte kvasit. Janša ga je obrnil v svojo korist, ko ve, da Stevanovič ni ravno pri tabrihtnih in da je balkanec. Ti imajo radi navidezno slavo in pomembnost, da se lahko repenčijo, Jaz
😁. To je vse.
1
Avatar člana Viharni jezdec
Viharni jezdec
12.04.2026 ob 7:49
Bi znalo bit, da je to ideja Mahniča. Ta mali knedl je namazan z vsemi žavbami, čeprav je videt kot en lolek. 😁
1
Avatar gosta
Torej
12.04.2026 ob 8:15
Rokovanje v politiki, tudi med nasprotniki, je normalno in kulturno. Je pa res, da so načini rokovanja različni. Način, kot se rokuje Stevanović, ni po bontonu. To bo moral spremeniti. Se je pa, mimogrede, tako rokoval tudi Pahor.
0
Avatar gosta
666 123
12.04.2026 ob 8:50
Stevo mu je samo demonstriral moč v rokah . Nakazal mu je da mu lahko s temi golimi rokami zavije vrat , če bo sral
0
Avatar gosta
ƙurbe skup pašejo
13.04.2026 ob 1:15
Ƙurci pa še bolj!
0
Avatar gosta
ta zoran
13.04.2026 ob 5:28
@jao
je dokazal, da nima osnovnega samospoštovanja, ker da se za dnar proda cloveku, ki ga je kazensko ovadil in hotel zaprtei, to je res brez hrbtenice.... in tak, ki ne spostuje niti samega sebe, niti naroda in drzave ne more...
btw. koliko je resnicen slogan moc ljudem: ze pred volitvami sem na njihov ig napisala kaksno nestrinjanje, popolnoma spostljivo...
recimo , da zame ni nova opcija in resitev, je star politik, ki je bil ze v sns in ne razumem zakaj se predstavlja kot nov, ce to ni res...
in so me blokiral.... pac ker jim ko entarji niso po godu, te idrezejo, toliko o moci ljudem
0
Avatar gosta
Karma
13.04.2026 ob 7:40
Kako vas bodo šele zajebali. Počakajte samo. Pravi kanonfuter boste.
0
Avatar gosta
dsklad
13.04.2026 ob 8:00
Levuharji že cvilijo 🙂
0
Avatar gosta
Si ena pehta
13.04.2026 ob 8:27
@ta zoran pa kdo te bo poslušal ozirom bral. Kvasi sama s sabo doma.
Zdaj boš nam tu bluzila.
0
Avatar gosta
Prijazno sonce
13.04.2026 ob 13:31
Res bi lahko g. Stevanović že nehal nakladat. V Akcijo da gre !!!! ... Glede tega, da je Janši tako z obema rokama J. ročico stisnil, je to več ali manj g. Stevanović zaigral. On že ve, zakaj. ... LP
0
Odgovor lahko oddate kot gost. Vgrajena je časovna omejitev 30 sekund za oddajo novega sporočila.
Opozorilo: po 297. členu Kazenskega zakonika je vsak posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.
Cvek123.com © 2014-2026